Звездни компромати - Ноември'22

  • 265 090
  • 2 452
# 420
Много тъжно за Арън.
Виж целия пост
# 421
Той имаше много проблеми с пристрастяването от доста време.
Виж целия пост
# 422
Ще настръхнем всички, ако изследваме BRCA 1 и 2, и се окаже положителен. Превенциите са много тежки, не всеки е готов …
Да, то и за Алцхаймер казват, че не е разумно да се изследва човек, защото хем нищо не може да промени, хем може да не може да го понесе, да му се промени живота, да се депресира, а я се прояви този Алцхаймер,  я не.
Но гореспоменатите мутации за тромбофилията не изискват кой знае каква превенция, само контрол на витамините и много течности в обичайния живот, но пък може да ти спаси живота ако го знаеш в определени случаи.

На мен Преслава ми изглежда бременна, някак показно е това коремче.
Виж целия пост
# 423
Ох, нямам нищо против - ходили, ходили, намерили, кротнали се, направили семейства, народили си дечица, гледат си ги, да са живи и здрави! Ама защо ни ги натрапват за пример? Както казахте, всички имаме памет, какъв пример може да ни са бившите държанки? Че и като почнат от трибуна на трибуна ... думи нямам.
Що пък "бивши". Една хартия с два подписа не прави Светлана самостоятелна жена, а само законна държанка.
Виж целия пост
# 424
Гущерица, която си е сменила цялата физиономия, е искала да роди със секцио, защото я било страх от нормално раждане.
Толкова се притеснявала за бременността, че всяка седмица ходила на преглед, дори ако е в чужбина лети до Сф за преглед.
Искала 4то дете, Хриси не искал .
100 пъти каза, че е родила преждевременно,след като чистила някакъв полилей, което звучи като да скрие друга причина (дано не съм права).
Изглежда като жена, чиито мъж е изпратил да си оправи имиджа. Може на Азис да е идеята.
Иначе Хриси като беше женен за Мара имаха пилон в спалнята, играеха игрички,, сега със Светлето- позлатени икони целува.
Ако тази мания за чистота на Гущерица е вярна, то трябва спешно да посети психолог.


Иначе предаването е абсурдно- Сърчаджиева не се справя като интервюираща, а частта, която промотира пластичната хирургия като лека рутина, която решава всички проблеми на жените, е направо осъдителна.
Виж целия пост
# 425
Той не чакаше ли дете от една българка/ромка в Щатите? Тъжна новина.

На 10 мес. е бебето.
Виж целия пост
# 426
Мъск в Туитър.
"Няма нищо по-хубаво от това да се събудя и да се насладя на прясна, димяща чаша със собствената ми урина. Толкова пикантен начин да започнете деня и също така е научно доказано, че помага на мозъчните клетки да се развиват. Ако искаш да си като мен, изпий си пиканото"

Не отиват на добре нещата.
.
Виж целия пост
# 427
Провокирахте ме значи и аз си пуснах Светлана. Много е простодушна горката и по детски наивна. Мен не ме подразни.
Стана ми тъжно като каза, че и трите дечица са били в "кувиозче", всички са били преждевременно родени и с проблеми в началото. С Мария били приятелки, имала благословията й за Хриси.
Това с чистенето ме изненада, не знаех, че има ОКР.
Носа ми хареса как е направен 😂
Виж целия пост
# 428
Жалко за Арън Картър. Помня го като русичко 9 годишно хлапе, много талантливо.
Светлана по-голяма простотия с полюлея не можа ли да изръси? Бременна ще я държат, а тя ще търка висулките.
Виж целия пост
# 429
Линк към гостуването на Светлана: https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/43430/zhivotat-po-dejstvi … izod-5-05-11-2022
Виж целия пост
# 430
@Rapariga, много добър преразказ и анализ на предаването. Искам да добавя към милата семейна идилия как след ББ имаше слухове, че Тъпото изневерила на топ съпруг и баща Хриси с някакъв шушляк рапър, пък той я леко шамаросал и поизгонил. А ако сподели манията за перфектна чистота, комбинирана с обсесията за тегло около 40 кг, която датира още от ББ, мисля че доста психиатри биха се заели със случая.
Единствено ми стана наистина жал за горките деца, за кувиозчето и средата, в която ще израстват, защото те не са виновни за нищо. А и като знам какво преживява всяка майка, чието дете е в кувиоз, чисто човешки изпитвам състрадание.
Виж целия пост
# 431
Джесика Симпсън
Скрит текст:
На бас, че е по-ниска от Мария (дамата)!
И какво, на 30 см ток е 1.50 , т.е. реално колко е висока ... о.О


Мъск... д-р Папазова хареса това Joy
Виж целия пост
# 432
Светлана е била и в На кафе. Още малко материал за размишления https://nova.bg/news/view/2022/11/04/389039/%D1%81%D0%B2%D0%B5%D … 0%B4%D0%B5%D0%BE/

Джесика Симпсън изглежда зловещо.. Не а бях виждала скоро, нищо не е останало от някогашното момиче.
Виж целия пост
# 433
Разгледах Инстаграма на Джесика Симпсън от любопитство, не съм й била възторжен почитател никога.

Но положението и при нея е яко Бритни. The invasion of the body snatchers. Хапчета, алкохол, обсесии, луд съпруг или Бог знае какво, но, както и в повечето коментари отбелязват, нещо определено не е наред.
Виж целия пост
# 434
Омазняване в областта на пояса в предменопаузата не прощава и на миските.
Не че съм миска, но потвърждавам 🤣.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия