Звездни компромати - Ноември'22

  • 265 094
  • 2 452
# 435
Принц Уилям от симпатичните грозноватчовци ли е или минава за хубав?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 436
Принц Уилям от симпатичните грозноватчовци ли е или минава за хубав?
Скрит текст:
Е той е принц с потенциал за бъдещ крал, грозен грозен колко да е грозен 😜.
Виж целия пост
# 437
Както беше коментирано "барби и кен след 30 бенефиса в зала едно на ндк" 😂🤣😂🤣😂
Ритоните
Скрит текст:
Коментира се тук стайлинга на Здравко - "Нафталин" 🤪. Нищо подобно, последна мода е ... (не съвсем от Милано)
Скрит текст:
За незапознатите - актуално моделско фото на популярен турски актьор.
Още не съм открила първоизточника на Катиния костюм "Голяма бяла птица" 🐔
Виж целия пост
# 438
Здравко от Ритон изглежда по-силно гримиран от Катя. Поне на снимката.
Виж целия пост
# 439
Много ми е забавно като някоя уж "чистофайница" ми разказва как като ходи на хотел първо чисти стаята и банята.. Обикновено тези, които разказват колко държат на чистотата като им влезеш в къщата и няма къде да стъпиш.
Вчера, гледайки това момиче, искрено се смях като обясняваше как след дискотека не можела да си легне, без да изчисти! Е, ако държи толкова на чистотата, как аджеба й се насъбира такова чистене и пране след 5 часа, извън дома. Хахаха, направо падам с такива разказвачки. Не е само тя такава. Изобщо напоследък стигам до извода, че всичко живо лъже, ама така лъже, че все едно е на състезание. Това е някаква патология вече. Да се правим на такива, каквито не сме. А всъщност кой го интересува....
Виж целия пост
# 440
Както беше коментирано "барби и кен след 30 бенефиса в зала едно на ндк" 😂🤣😂🤣😂
Ритоните
Скрит текст:
Коментира се тук стайлинга на Здравко - "Нафталин" 🤪. Нищо подобно, последна мода е ... (не съвсем от Милано)
Скрит текст:
За незапознатите - актуално моделско фото на популярен турски актьор.
Още не съм открила първоизточника на Катиния костюм "Голяма бяла птица" 🐔
Вероятно от Улица Сезам
Виж целия пост
# 441
Искате да кажете, че шато О Гущер, няма чистачки, но има детегледачки, охрана и т.н.
И една дама от бг елита, през цялато време говори за чистене. Дотук ли стигнахме с нашия елит.
Виж целия пост
# 442
Emma Stone на 34. Чрд!
Скрит текст:








Ethan Hawke на 52. Чрд!
Скрит текст:








Виж целия пост
# 443
Ами да. Хваща Светлото парцала, а докато децата спя следобед кълца мусака и бърка кремче доктор Йоткер за тортичка.
Виж целия пост
# 444
Ако наистина чисти толкова, вероятно е някакво ОКР. То си е невроза. Както и манията по ниското тегло. При жените това са най-честите посоки за вманиачване, особено, когато нямат контрол над останалата част от живота си.
Виж целия пост
# 445
Другата писта за надлъгване е възпитанието на децата : слушаш разни фолк-тупалки колко изкъсо държали децата си,колко много учели, как държат на дисциплината. И в един светъл ден като ги срещнеш в някой хотел или ресторант, се чудиш това същото семейство и деца ли са, за които си слушал?
Виж целия пост
# 446
Каза, че имало кой да почисти полилея, но тя искала сама да го пипне. Впоследствие спомена как трима са я държали, докато го чисти. Аз друго не разбрах, как е избирала дати за ражданията, а децата все рано се родили и прекарали време в кувиози?
Виж целия пост
# 447
Oт любопитство натиснах видеото със Светлана. Не я слушах само погледнах. Устните, брадичката, челюстта и гушата ѝ са като на 50+ годишна жена. Дори по-зле. Заприлича ми на 88 годишната София Лорен. (това не е комплимент). Съсипват се от процедури! Жените около мен, с няколко милиона по-бедни, изглеждат по-свежи.
Виж целия пост
# 448
Това с чистенето ако е вярно (нямам такива спомени от биг брадър) може да е развила Окр. Или от скука. Но ако е Окр кофти, моя роднина казва, че главата чак я заболява, ако нещо не е изчистено и поставено по нейния начин, ако пердето не е дръпнато до перфектния край не може да заспи. Още по кофтито е че Вселената обикновено за баланс дава партньор на тези с мании пълната противоположност, дето не им дреме къде си оставят чашата и едни дънки метнати на стол не смятат за разхвърляно (като мен)🤭😄
Виж целия пост
# 449
Пуснах Тъпото без звук. Нищо неочаквано - парите не могат да купят стил и вкус. Децата се възпитават и през заобикалящата среда. Мрачни скъпи тежки мебели и Икеа. Мусака в чинии Версаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия