Звездни компромати - Ноември'22

  • 265 094
  • 2 452
# 390
Сърчаджиева изглеждаше в пъти по-зле от Светлето...
Интересно ми беше като разказваше каква чистница е Simple Smile чак прахосмукачка пускала и прах всеки ден.
А и силно набожния Хриси...икони, които целува на нощното шкафче + молитва всяка нощ Thinking
А като разказваше за децата не схванах кое кое е с тия имена...?
Виж целия пост
# 391
Много ми е смешно как жените до Гущеров резко стават дами, щом се омъжат за него. Joy
Ето, например Светлана. От жена, която си е вяла подгащието публично, известна с многобройните си лековати връзки и пластичните си намеси, поради които в  различни периоди ту прилича на  човек, ту категорично не ...  Сега изведнъж е примерна дама и майка. Сериозно?! Нека си живее живота и да си изживява моментите, но да престане с негласната претенция обществото да я  приема по определен начин. Хората  имат памет.


Белучи
Скрит текст:
Виж целия пост
# 392
Не знам кой ги гримира в Бтв, но не се справя добре и то не само днес. Алекс Сърчаджиева изглеждаше зле, но Светлето беше покъртителна. При толкова пари не може ли да инвестира малко в начина, по който изглежда кожата й?

Кой е генът, който има отношение към емболията?
Виж целия пост
# 393
Някои сме и по стари и помним и такива Светланини моменти и изказвания http://blife.bg/article-5909
Ама и Хриси все едни дами ги избира. Дано се задържи тя на това място, щом и харесва и е щастлива. Аз все си мисля, че онези изблици за домашното насилие упражнено от Хриси не бяха 'хакнат профил', дано не съм права.
Виж целия пост
# 394
Сърчаджиева изглеждаше в пъти по-зле от Светлето...
Интересно ми беше като разказваше каква чистница е Simple Smile чак прахосмукачка пускала и прах всеки ден.
А и силно набожния Хриси...икони, които целува на нощното шкафче + молитва всяка нощ Thinking
А като разказваше за децата не схванах кое кое е с тия имена...?
За чистенето може и да казва истината - в Черешката се разтреперваше от някоя капка по плота и котлона, докато готвеше. Чак психарско изглеждаше, все едно ще я набият, ако е изцапано.
Виж целия пост
# 395
Не знам кой ги гримира в Бтв, но не се справя добре и то не само днес. Алекс Сърчаджиева изглеждаше зле, но Светлето беше покъртителна. При толкова пари не може ли да инвестира малко в начина, по който изглежда кожата й?

Кой е генът, който има отношение към емболията?
 В лаборатория Геника има пакет, който включва основните мутации на гените, които са свързани с тромбофилията. Също и някои от тях са свързани с усвояването и образуването на витамините от В групата,  често има недостиг. Носителите на тези мутации трябва да приемат метилирани фирми на тези витамини. За българската популация около 50 % са носители.
Виж целия пост
# 396
Андрея нюз: отваряте на собствена отговорност
Скрит текст:
Дженифър Анистън
Скрит текст:
Дженифър Гарднър и Райън Рейнолдс от филма "Проектът: Адам"
там тя играе майка на 9 годишната му версия и той се връща в миналото -много ми хареса филма
Скрит текст:
Виж целия пост
# 397
Ох, нямам нищо против - ходили, ходили, намерили, кротнали се, направили семейства, народили си дечица, гледат си ги, да са живи и здрави! Ама защо ни ги натрапват за пример? Както казахте, всички имаме памет, какъв пример може да ни са бившите държанки? Че и като почнат от трибуна на трибуна ... думи нямам.
Виж целия пост
# 398
Никога няма да мога да си обясня защо им се дава поле на изява на подобни личности. Явно като пуканките за кино, но това е още по-тъжно.. защото явно преобладаващата аудитория има подобни нагласи. Или за сеир.. ама то пак тъжно и за двете страни..
Виж целия пост
# 399
Днес Александра наистина все едно се е вързала преди баня и е отишла да хвърли боклука. А по пътя се е сетила, че има предаване да води.
Аз имам няколко мутации. Най-сериозната, която вероятно е и Кирил е фактор пети Лайден. Ако има и други по леки, букета общо взето е смъртоносен.
Виж целия пост
# 400
Калканджиева при Рачков -какъв е този корем който е отпрала.Сякаш е бременна
Виж целия пост
# 401
Никога няма да мога да си обясня защо им се дава поле на изява на подобни личности. Явно като пуканките за кино, но това е още по-тъжно.. защото явно преобладаващата аудитория има подобни нагласи. Или за сеир.. ама то пак тъжно и за двете страни..

Не вярвам да е ни най-малко заради аудиторията, нито че преобладава аудиторията с такива нагласи. Според мен си плащат да ги показват или чрез влиянието на мъжете си/любовниците си (както други чрез бащите си) задействат връзки по медиите. Мотивация: мания за известност или да скъсат с палавото си минало, примерно заради децата си.
Напр.за Светлана за момент не мисля, че я кани някой в тв предаване против волята на съпруга й. Напротив! Канят я точно по неговата воля. Вие представяте ли си как тя се разправяла с Гущеров за своя тв изява и той едва отстъпил. Аз не. Тя не изглежда да е в положение да спори с него, нито като равнопоставеност в семейството, нито като ментални и речеви способности да убеди някого в нещо.
Виж целия пост
# 402
Какво друго да говори Светлана освен за децата си, за Хрррриси и за дома им? Извън тези 3 неща тя просто няма какво да каже. Естествено, че ще обяснява как чистела или как си приготвяла багажа за екскурзии. Тя и без това няма друго какво да прави. Напрaво е мега тъпо, че пълнят ефира с такива, а и че хората ги гледат и обсъждат сякаш са нещо.

А пък Калканджива при Рачков. Joy Едни и същи се въртят постоянно на ротационен принцип из всички телевизии и са мега скучни.
Виж целия пост
# 403
Калканджиева при Рачков -какъв е този корем който е отпрала.Сякаш е бременна
Това щях да питам и аз, да не е бременна?
Виж целия пост
# 404
Омазняване в областта на пояса в предменопаузата не прощава и на миските.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия