Звездни компромати - Ноември'22

  • 265 090
  • 2 452
# 465
Аз попитах за катастрофата и наистина в интернет никъде нищо не излиза. Явно Андрей Арнаудов е почистил и излъскал както Светлана полюлея. Отделно от това тези дни дал за пример жена си по време на “Фермата” като човек, който спазва правилата и чак на него се карала, ако той не ги спазва. Цинично.
Виж целия пост
# 466
Тъпото успешно се е превърнала в кукла bratz. Изглежда 15 г. по-възрастна от Алекс, която не беше в брестящ вид в предаването.
Виж целия пост
# 467
Oт любопитство натиснах видеото със Светлана. Не я слушах само погледнах. Устните, брадичката, челюстта и гушата ѝ са като на 50+ годишна жена. Дори по-зле. Заприлича ми на 88 годишната София Лорен. (това не е комплимент). Съсипват се от процедури! Жените около мен, с няколко милиона по-бедни, изглеждат по-свежи.
Наистина, защо се получава така? Чух теория, че тук в бг естетичните ни хирурзи са петоразрядни и като работят, увреждат и прерязват важни нерви и мускули (на микро ниво, но съществени) по лицето и оттам “комуникацията” им на ниво кожа и мускули води до неравности, нервно-мускулни прегрупирания и това видимо обездвижване и ефект “кукла” на места.
Примерно Лиляна Ангелова, която е хубава жена и дори си прави бюти рутините без филтър (за разлика от Биометката, която е с много лоша кожа), наживо е с такива неравности и обездвижвания и аз, дето съм едно 10-15г по-възрастна, се оказва, че видимо кожата ми е по-изпъната, гладка и безпроблемна от кожата на едно момиче!

И това е все последица от работата на техните “естетични приятели”, защото това са млади жени
Виж целия пост
# 468
Hazel,коя е Лиляна Ангелова?
Виж целия пост
# 469
С тия модерни мании, както се казва “Ако взема едно дрЪво”…


😉🤪🥴😂
Виж целия пост
# 470
В случая на Светлето не можем да говорим за несполучлива пластична операция, защото просто Светлето не е имала, няма и да има какво да загуби от пластичните операции...
Вижте я преди и ще разберете защо смело ляга под ножа.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 471
Имам спомен за госпожа Толева, беше  скоро родила, но не знам дали бебето е било с нея, на Черни връх, че не била спряла на пешеходна пътека, и нещо за пострадала жена пешеходка... Не мисля, че има жертви, и блъсната жена е била много зле, защото това не могат да го покрият толкова лесно.
Виж целия пост
# 472
Тази катастрофа често се споменава, а не съм попаднала на информация има ли жертви?
Спомени те ми са, че съм прочела някъде блъснала е жена и Андрей е слезнал да се извини на жената " тя е млада майка не е спала няколко дни, намира се под стрес" .
Виж целия пост
# 473
Двете снимки са много стари, такава си беше модата и на вежди, и на гримиране.
Виж целия пост
# 474
Искам да я видя сега, без грим и филтри и тогава ще повярвам в голямото подобрение след естетични процедури.
Искам да ви кажа, че като срещна някоя сутрин някоя кифла, тутка или 45+ годишна любителка на естетични процедури, да разхожда кучето си без грим, се плаша. С грим не можеш да ги познаеш.
Виж целия пост
# 475
Не е лесно да си в обувките на Светлето. Постоянно да си нащрек да не стъпиш накриво и да бъдеш натирена. Тя явно смята, че с 3-4 деца ще се бетонира при Хриссси, което е много погрешно мислене. Не е себе си тая жена и това е много тъжно.
Виж целия пост
# 476
Не говорим за подобрение, а че при някои хора просто не може да стане по-зле от преди. Светлето например с пластична хирургия е прекроена цялата, но пак не изглежда добре, понеже първоначалната база за работа също не е добра така да се каже...
И не са проблема веждите.
Виж целия пост
# 477
Тази катастрофа често се споменава, а не съм попаднала на информация има ли жертви?
Спомени те ми са, че съм прочела някъде блъснала е жена и Андрей е слезнал да се извини на жената " тя е млада майка не е спала няколко дни, намира се под стрес" .

Ако толкова невинно и културно е минало, защо е имало нужда да се заличава от новините после.
Виж целия пост
# 478
Не мога да разбера, защо след като 2 от децата й са с планирано секцио  и  имат проблем, че и  третото пак така ... Ами пробвай да го родиш естествено, винаги може да стартират секцио, ако се наложи. Дай му шанс да проплаче нормално, да се отворят дробчетата както трябва...

Иначе ми хареса роклята й и как й стои.
За пластичните намеси имам някакво раздвоение. Самата тя ми харесва повече с тях, спрямо показаните снимки отпреди, но ако се абстрахирам от това да я сравнявам със самата нея в миналото, смятам, че намесите си личат и я състаряват.

А Сърчаджиева има красиви черти, но не е неподдържана някак.
За воденето й  - на моменти добре, на моменти хич не я бива.
Виж целия пост
# 479
Тази катастрофа често се споменава, а не съм попаднала на информация има ли жертви?
Спомени те ми са, че съм прочела някъде блъснала е жена и Андрей е слезнал да се извини на жената " тя е млада майка не е спала няколко дни, намира се под стрес" .

Ако толкова невинно и културно е минало, защо е имало нужда да се заличава от новините после.
Защото гоним имидж на перфектни хора в обществото?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия