Да се оплачем... 2022 - тема 2

  • 330 247
  • 4 838
# 270
Ооооф... тъкмо се зарадвах,че количката ми е готова, цял месец си я чакам, седнах в нея, тръгнах и баща ми звъни,че е текло антифриз от нея.... Айде пак...
Виж целия пост
# 271
И моята е на ремонт. Закарах я в сервиза. Спирам и майстора ми вика : тая кола що пуши толкова?
Оказа се много сериозно положението и ще е скъпо, но беше рисковано да в карам така. Казаха , че може да се запали в движение, защото е имало масло навсякъде под капака.
Виж целия пост
# 272
Lucky Flowers Four Leaf Clover

Хлапачката сутринта имаше 37,5.
Сега е добре, но дилемата е утре да ходи ли или не на училище. Отпаднало й е, а утре има тест по английски и ако ходи, трябва да учи, а хич не й е до учене.
Виж целия пост
# 273
Лъки 🍀
Три седмичната ми борба с вируси мина и се размина с антибиотиците.
Мисля си как се промени на този етап ежедневието ми..
Преди уикендите бяха релакс..
А сега посрещайки студента, всичко е събрано в тези два дни.
Виж целия пост
# 274
Скучен мрачен неделен ден. Опитвам се да мина през задачите по една от дисциплините в магистратурата, на фона на от една страна усещане за неделен есенен уют, и неприятно изчакване на работната седмица с всичките подводни течения напоследък и неяснота по кандидатурите ми за други позиции…
Виж целия пост
# 275
Мисля си как се промени на този етап ежедневието ми..
Преди уикендите бяха релакс..
А сега посрещайки студента, всичко е събрано в тези два дни.
Говори ми сестро. Един ден пране и два дни готвене. Щерката и тя е в периода на голямото ядене. Целият уикенд ми минава в кухнята, от сутрин до вечер 😵.
 Да са ми живи и здрави децата!
Янтре, не изкам да те мисля с трите момчета 😀.
Виж целия пост
# 276
Готвенето е неотменимо като смъртта! Женска мъдрост.
Виж целия пост
# 277
Аз съм свикнала. Готвя в казан.
Виж целия пост
# 278
Готвя само заради децата. ММ не държи на манджи, може да яде филии и скара цял живот.
Виж целия пост
# 279
На мен ми е трудно да избирам,какво да готвя.
Или ще е скъпо,или няма да го ядат,или не знаят какво искат за ядене 🤔😂🤬
Виж целия пост
# 280
То при мен най-големият проблем е " какво" с готвенето.. От както посрещам +1 за вечеря.
Моето си го знам:)
Офф изпратих го. Не с влак този път, а с кола.
3 часа ще мисля до смс " пристигнахме"
Виж целия пост
# 281
Събудих се с главоболие и съм крива.
Вчера беше такава жега (25 градуса), че нито отворените прозорци, нито вратите помогнаха и не спахме добре.

Виж целия пост
# 282
Малката се събуди сутринта с болки в корема, към обяд и лека температура вдигна, сега се чудя вирус ли е, какво пак?
Виж целия пост
# 283
И за мен най-големия проблем е какво да се готви, като питам домашните, отговорът е винаги "Нещо вкусно". Преди седмица или две обаче след този отговор ги вдигнах в небесата и ММ веднага направи списък с вечери за цялата седмица.
Този уикенд ми е голямо тичане насам натам, ей го почти стана време да попвам вечерята, а още не съм оправила масата от обяда. По принцип събота и неделя са ни разграфени със заниманията на децата. Съботата си разпределяме децата, единия с колата, другия пеша , аз обикновенно успявам и да напазарувам храна. Тази обаче трябваше някой да остане вкъщи да чака техника за пералнята, а малката трябваше да я заведем на РД следобяда. Така ми се падна на мен едно велико тичане вчера, да закарам голямата на програмиране, да се върна и взема малката да я закарам на плуване. По пътя за плуването да купя подарък , после тичаме за каката, оставихме малката на партито заведох каката на фризьор, взехме малката и я заведохме и нея на фризьор. Абе, аз излезнах в 8.30ч. и се прибрах в 15.30.
И голям дъжд преди нас, смрачило се е, духа и вали.
Виж целия пост
# 284
Един почивен ден си е нищо. Докато изчистя, напазарувам и сготвя(боб, пържени картофи и палачинки, давам идеи🤣) , то станало 18, а не съм правила всичко сама, МП се включи в чистенето и пазаруването. 😶 Сега докато се изкъпя и вечерям, мога направо да си лягам и от утре пак на ринга. 😐
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия