Този уикенд ми е голямо тичане насам натам, ей го почти стана време да попвам вечерята, а още не съм оправила масата от обяда. По принцип събота и неделя са ни разграфени със заниманията на децата. Съботата си разпределяме децата, единия с колата, другия пеша , аз обикновенно успявам и да напазарувам храна. Тази обаче трябваше някой да остане вкъщи да чака техника за пералнята, а малката трябваше да я заведем на РД следобяда. Така ми се падна на мен едно велико тичане вчера, да закарам голямата на програмиране, да се върна и взема малката да я закарам на плуване. По пътя за плуването да купя подарък , после тичаме за каката, оставихме малката на партито заведох каката на фризьор, взехме малката и я заведохме и нея на фризьор. Абе, аз излезнах в 8.30ч. и се прибрах в 15.30.
И голям дъжд преди нас, смрачило се е, духа и вали.
А при нас е разкошно времето. Вчера ходихме на дъъъълга разходка, днес съпругът ми коси тревата и след това ще отидем на друга дълга разходка. От утре и при нас ще стане като при вас и гледаме да използваме хубавото време.
Смениха ни и на нас времето и днес ми е странно.
че много забравям имена и марки