Работа, CV-та, HR-и, съвети - 82

  • 40 025
  • 930
# 495
Правилото на Парето (80/20 или 90/10) отново в действие. Аз чета цифрите така: 90% от хората са работещи бедни, 10% от хората взимат нормални за държава от ЕС доходи и не всички се осигуряват на пълен доход или крият приходите си. Говореше се за "Данък богатство" и съответно облагане на свръх печалбите на корпорациите. Всички социални групи трябва да плащат - иначе предвид демографската криза, инфлацията, бъдещи форсмажорни сътресения и др. може да настъпи крах в пенсионната система и държавата като цяло. И още нещо - според мен границата на заплатите за съответни професии не трябва да са тайна. Така всяка уважаваща себе си компания ще привлече и задържи повече хора. А който е хитрец, като онзи близко-източен тарикат с верижните договори, ще отпадне от бизнеса поради липса на етика, репутация и персонал. В чужбина по job центровете си пише на колко е оценена дадена позиция.

https://www.bgonair.bg/a/162-bulgaria/102582-krah-v-pensionnata- … shnite-bez-pensii
Виж целия пост
# 496
Много хубава дискусия на Бойко и Тафтаф имаше за медийното насочване на вниманието към заплатите на служителите в ИТ и аутсорсинг секторите, но темата е разчистена. Само маркирам, защото на мен ми се струва, че има връзка с таблицата.
Виж целия пост
# 497
И още нещо - според мен границата на заплатите за съответни професии не трябва да са тайна. Така всяка уважаваща себе си компания ще привлече и задържи повече хора.

Уважаващите себе си компании и сега нямат проблеми с привличането и задържането на хора. Многократно е коментирано тук, че разкриването на заплатите ще създаде основно проблеми при подбора на нови служители и впоследствие в процеса на работа. Подобен подход ще породи натиск за уеднаквяването им, което от своя страна ще изгони качествените служители.
Виж целия пост
# 498
И още нещо - според мен границата на заплатите за съответни професии не трябва да са тайна. Така всяка уважаваща себе си компания ще привлече и задържи повече хора.

Уважаващите себе си компании и сега нямат проблеми с привличането и задържането на хора. Многократно е коментирано тук, че разкриването на заплатите ще създаде основно проблеми при подбора на нови служители и впоследствие в процеса на работа. Подобен подход ще породи натиск за уеднаквяването им, което от своя страна ще изгони качествените служители.
“Ще изгони качествените служители”, само ако приемем, че те вземат добри заплати. Фактите често са по-различни.
Виж целия пост
# 499
В момента с най-високи заплати са нагаждачите и мрънкачите.
Дано доживеем времена, в които качествените служители ще получават най-високи заплати.

Tsugumi_, изпревари ме!
Виж целия пост
# 500
“Ще изгони качествените служители”, само ако приемем, че те вземат добри заплати. Фактите често са по-различни.

Въпросът тук не е дали вземат добри заплати като цяло, тъй като това е силно разтегливо понятие и всеки го разбира по-своему, а дали те са по-добри спрямо тези на хората, които се плъзгат по линията на най-малко съпротивление.

В момента с най-високи заплати са нагаждачите и мрънкачите.
Дано доживеем времена, в които качествените служители ще получават най-високи заплати.

А откъде е тази информация? Simple Smile Ако това действително се знае, то заплатите в компанията, която визираш, явно не са тайна, което обаче не помага никак на добрите служители. А ако те действително са добри, нищо не ги спира да потърсят възможности другаде.

И в заключение - "качествен" служител в днешно време е такъв, който не просто притежава добри експертни познания и умее да ги прилага, но също така знае как да защитава интересите си пред който и да е работодател, вместо да работи тихо и кротко в някой ъгъл, очаквайки да го забележат и оценят.
Виж целия пост
# 501
"Качествен" служител - що е то? Служител с опит? Туй ще рече, че тези без опит са некачествени? Този, който стои с часове след работа? Значи коректността не е качество? Който не вдига глава от работа? Значи комуникативността не е качество? Обрисувайте ми, моля, образа на "качествен" служител. Сериозна съм! Скоро ще си търся работа в нова сфера и искам да бъда "качествен" служител, който да си заслужи добро възнаграждение.
Виж целия пост
# 502
В момента с най-високи заплати са нагаждачите и мрънкачите.
Дано доживеем времена, в които качествените служители ще получават най-високи заплати.

А откъде е тази информация? Simple Smile Ако това действително се знае, то заплатите в компанията, която визираш, явно не са тайна, което обаче не помага никак на добрите служители. А ако те действително са добри, нищо не ги спира да потърсят възможности другаде.


Айде, сега. Във всяка фирма заплатите се знаят. Може би не съвсем до лев, но порядъка не е тайна.

Това с търсенето на възможности някъде другаде е песен, която се пее от всички работодатели. И, когато някой реши да си тръгне, се почва - Ама защоооо??!? Какво не ти хареса? Сега кой ще работи....?
Наслушала съм се на всякакви лицемерни думи и нелогични мениджърски решения. Но, да, рано или късно добрите се ориентират нанякъде. Лошото обаче е, че не е ясно къде ще попаднат...

"Качествен" служител - що е то?

Качествен служител - има опит и умения в дадената област. Разбира от работата, работи добре - бързо, качествено, без много и/или съществени грешки, успява да се впише в колектива, спазва трудова дисциплина.
Сигурно има и още, това се сещам в момента.
Виж целия пост
# 503
В цял свят работодателите натискат заплатите да са тайна, защото това им дава огромно предимство при договарянето им поради така наречената "информационна асиметрия". В развитите икономики държавата и обществото взимат мерки да противодействат на това. България никога няма да стане такава държава.

Много хубава дискусия на Бойко и Тафтаф имаше за медийното насочване на вниманието към заплатите на служителите в ИТ и аутсорсинг секторите, но темата е разчистена. Само маркирам, защото на мен ми се струва, че има връзка с таблицата.
С риск и това да бъде изтрито - от bTV имат решение за всички завиждащи на заплатите в ИТ сектора:
LadyZone.bg: Търсете си половинка от IT сектора! Ето какви са вече заплатите им
Приемам кандидатки - вместо CV изпращайте снимка в цял ръст по бански Joy
Виж целия пост
# 504
Грешно се целиш, Бойко. Това все пак е мамешки форум. Някъде по тийн чатовете си търси мацка по бански!
Виж целия пост
# 505
Хубаво беше написано защо се дудне какви заплати се взимат в ИТ, а се мълчи за депутатските заплати и държавната администрация. Масово хората имат нужда от злодей, по когото да плюят. И как едни партии щели да запълват бюджета, като орежат ИТтата, а други направо искат да гонят чужди инвестиции от страната. А нищо не се говори за сивата и черната икономика. Нека да остане това във връзка с дискусиите за данъците и сивата икономика. Явно на много хора им се живее на сиво/черно и с корупция.
Виж целия пост
# 506
А защо се гледат заплатите на ИТ сектора. Все пак това са частни фирми, могат да плащат, правят го. Заплатите на депутати, кметове, общинари разни, нужни и ненужни позицийки се плащат от народния джоб. Там трябва да се прегледа и анализира какво и как!!!

Разказвала съм и друг път преди години работех с една колежка, дошла от държавна работа. Казваше, че работата в частна фирма за ден е колкото там за месец. Споделяше, че са си правили филмови дни - по цял ден гледат филми..... А заплатата е била двойна на тази в частната фирма. Напуснала е, понеже се е полакомила за 10те заплати обезщетение, които са ѝ предложили.
Виж целия пост
# 507
Ми аз не мисля, че пак ще останат тези мнения, иначе можех да си перифразирам коментара. Но е очевидно неудобна истина и то не за първи път в този форум.

Бойко, ти не беше ли женен бе? Какви мацки по бански, ааааа 🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 508
Соул, не знам, нямаш си представа в началото на пандемията на колко статии попаднах за мързеливите ИТ по пижами вкъщи с призиви да им се намалят заплатите. За съжаление отчуждени роднини имам с подобни разбирания, които напяваха същите мантри.
Виж целия пост
# 509
Не смятам, че може да се твърди, че нагаждачите все са с големи заплати. Аз лично не виждам пък толкова нагаждачи във фирмите, в които съм работила. Не им знам и заплатите, защото са конфиденциални.

Хората наистина имат нужда от черна овца, която да мразят. Сега са ИТ-тата, че седят вкъщи и пари взимат. Супер, изкарайте няколко курса, платете си ги сами, научете 1-2 езика, добийте опит и елате при нас! Само, че още на стъпка 1 са се отказали!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия