Абитуриентски страсти 2023-2024

  • 215 193
  • 2 145
# 435
Ние днес официално приключихме с пазаруването.
Купих на момъка колан от bottega del sarto.
Скрит текст:
Буквално се влюбих в пустия колан. Нямаше го човека да каже дали го иска, но го купих, защото на мен ми харесва. Естествена кожа, ръчна изработка. Ама, видях го и …слаб ми е ангела.  
На себе си взех тази рокля:
Скрит текст:
Цвета и е червен и не лилавее както на снимката. ММ ще е със спортен костюм пак от bottega del sarto. Бях в командировка в София и за няма и час си реших проблемите с обличането в Ринг мол.
Официално приключих с обличането за бала на всички.
Заведението е капарирано. Кола няма за мисля. Фотограф няма да мисля.
С една дума почти съм готова.
Детето от Петък е официално шофьор . Останаха изпитите по математика. Вземе ли ги, се пиша приключила с всичко важно.
От кой магазин е роклята, страхотна е, имаше ли други цветове?
Виж целия пост
# 436
Синята на Хрис е прелестна, но наистина тия пари за Бг производство е много - да беше нещо марка поне, да имат оправдание …

Елена, много са хубави показаните бални рокли, както и тези за теб - червената особено! Само съвет по-добре на живо да харесаш и мериш, особено ако имаш съмнения дали ще ти стои добре модел/цвят.
Аз така седмици наред гледах и набелязвах онлайн, накрая купих съвсем различни от магазин.
Виж целия пост
# 437
Здравейте мили дами, аз също имам абитуриентка и мислим да ходим до Асеновград. Моето момиче иска черна рокля по нея, без излишен кич и пера, та не знам какво ще си изберем, тайно се надявам на място да си хареса нещо друго. Някой ходил ли е скоро там, има ли избор? Какви са цените на роклите и знаете ли дали може да се плаща с пос терминал? Благодаря
Желая на всички да открият желаните тоалети Heart Decoration
Виж целия пост
# 438
Всъщност ,роклята не е българско производство. Магазинът е представител на няколко чужди дизайнера. Имат и индивидуални проекти, разбира се. Но както казах, това не е нашата рокля.  Показах я за ориентир,тъй като Камея искаше сравнение на цените във Варна и Асеновград.
Виж целия пост
# 439
Здравейте мили дами, аз също имам абитуриентка и мислим да ходим до Асеновград. Моето момиче иска черна рокля по нея, без излишен кич и пера, та не знам какво ще си изберем, тайно се надявам на място да си хареса нещо друго. Някой ходил ли е скоро там, има ли избор? Какви са цените на роклите и знаете ли дали може да се плаща с пос терминал? Благодаря
Желая на всички да открият желаните тоалети Heart Decoration

Януари месец ходихме в Асеновград с дъщеря ми. Пробва няколко рокли, но не си избра. Тази събота ще правим втори опит. Цените,, които аз видях бяха от 700 нагоре. Чух, че пращаха клиенти към банкомати, така, че не мисля, че приемат разплащания на ПОС. Успех в намирането на рокля!
Виж целия пост
# 440
Тъкмо се чудех защо никой не пише, но явно това, че съм писала не ми дава известия за нови постове, та вчера ви изчетох по  диагонал. По моя въпрос с цени за фотографи в София никой не е отворил тема пак, виждам, че някой си имат роднина в бранша, което е супер.
За Асеновград има много голямо разнообразие, и всичко е на една улица(което е удобството) и не вярвам да не намерите своята. Цените приемливи, без бутика на Радичев.
Има от всичко. Ние в събота отиваме да вземем роклята, дано всичко е точно.
Обувки нямаме, но тепърва зареждати ще купуваме като открием нейните, че никак не са удобни тези токове..
Разглеждам и аз за тоалет за мен, но определено на нищо не съм се спряла. Ще взема нещо, което да нося и после, дори си мисля за бюстие с панталон.С рокли съм пълна, почти не ги слагам, а са нови.
Тази седмица ще се консултирам за украса. Да видим какви цени ще ми обявят и дали ще минем без.
Виж целия пост
# 441
Аз съм се уговорила с фотограф за 150 лв. Включва сесия на абитуриентката и снимки от тържеството с роднини и приятели.

В училищния двор са се уговорили за снимки с фирмата, която прави годишника, доколкото разбрах.
Виж целия пост
# 442
Елена 6 би ли казала от кой магазин си поръчала роклята?

Последната синя- много ми хареса  Smiley

За фотозаснемането, ние снимаме на 180лв. тази година, за 2 часа ангажимент- включва фотосесия на абитуриента и с най- близките, после снимки с всички гости на семейното тържество.
Виж целия пост
# 443
Момичета,дайте идея за обувки на рокля цвят мента..Бели много изпъкват,може би бежови?
Виж целия пост
# 444
Може сребристи или златисти.
Виж целия пост
# 445
Елена 6, къде могат да се намерят абитуриентските рокли на българската фирма? Физически магазини има ли или само онлайн?
Виж целия пост
# 446
Елена 6 би ли казала от кой магазин си поръчала роклята?


Червената рокля ми прилича на модел на Алеса Thinking
Виж целия пост
# 447
Може сребристи или златисти.
И аз така ги виждам тъмно сребристо, или  шампанско, но  зависи от материята на роклята.
Виж целия пост
# 448
Момичета,дайте идея за обувки на рокля цвят мента..Бели много изпъкват,може би бежови?
Бежови е добре, а също и мастилено сини.
Виж целия пост
# 449
Може сребристи или златисти.
И аз така ги виждам тъмно сребристо, или  шампанско, но  зависи от материята на роклята.

Роклята е къса-сатен и е изчистена..Няма нищо по нея
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия