Абитуриентски страсти 2023-2024

  • 215 201
  • 2 145
# 480
Щом балът е догодина - за София Борисова почвайте да събирате пари отсега.
Как варират цените при нея? Не знаех, че са толкова скъпи хаха неизвестна дизайнерка ми беше
Виж целия пост
# 481
София Борисова- доста скъпи, всякак са над 2000, може и 3- 4000.

За един бал, за една вечер,  никога не бих вложена голяма сума,  добре, че децата ми го знаят и  не залитат по скъпи модели.
И с рокля от 400лв пак ще мине бала.
Виж целия пост
# 482
София Борисова е може би най-известният български дизайнер на бални и булчински рокли, със световна кариера. Преди 5-6 години най-евтината рокля струваше 2000 лв., сега не знам какви са цените.
Виж целия пост
# 483
Ох мен пък все скъпото ме влече, но наистина 4 бона за един ден...трябва да си помисля хаха Sweat Smile
Виж целия пост
# 484
Не, че съм скръндза, ама това си е почивка на остров Simple Smile Сега, ако дохода ми е над 20К, защо не? Но да събирам пари за рокля една година просто не ми се вижда резон.
Виж целия пост
# 485
Момичета, за съжаление познавам хора които теглят кредити за да задоволят всички прищевки на дъщерите си при положение, че са супер зле финансово! И после затъват много. Имам и близки които продадоха апартамент за да направят сватба на дъщеря си Anguished! В събота обиколихме магазините в нашия град- пълна скръб, сина ми нищо не си хареса! Ще ходим до Варна Simple Smile, там ми е надеждата!
Виж целия пост
# 486
Сега се сетих за една страница, мацката има и физически магазин и цените и са страхотни.  Работи с добри марки, а цените и са отлични.
Някоя майка може да си намери рокля там 

https://www.facebook.com/groups/236427534038133/?ref=share
+1 за мацката, има жестоки рокли в момента, стига да уцелиш размера, единични бройки са.
Къде се намира магазинът?
Виж целия пост
# 487
Групата е поверително и нищо не мога да видя. Има ли някъде снимки, без да се присъединявам?
Виж целия пост
# 488
И аз с този въпрос идвам.
Виж целия пост
# 489
Аз се пресъединих към тази група , но честно да си кажа , нищо особено , нищо не ми допадна.
Виж целия пост
# 490
Присъединих се към групата. Благодаря за предложението. Наистина има хубави рокли, но имам 2 години да избирам Simple Smile Обичам да се подготвям отрано.
Виж целия пост
# 491
Присъединих се към групата. Благодаря за предложението. Наистина има хубави рокли, но имам 2 години да избирам Simple Smile Обичам да се подготвям отрано.

И аз съм в същата позиция. Simple Smile
Виж целия пост
# 492
Групата е поверително и нищо не мога да видя. Има ли някъде снимки, без да се присъединявам?
Щом е поверителна няма как да се видят снимки без присъединяване.
Виж целия пост
# 493
Вчера купихме костюм за младежа. Признавам, че много ми олекна, а като го видях облечен и усмихнат, буквално ми се насълзиха очите. Имах притеснения, че ще е много трудно заради фигурата му (много висок, с много широки рамене и широки бедра) и заради това, че не знае какво иска, но попаднахме на много опитен консултант и за 2 часа всичко беше налично, детето щастливо и крайния резултат добър. Избра тъмно син леко спортен костюм, с бяла риза със сини копчета и кантове, с папийонка и кърпичка. Ще го носи с кожени бели кецове.  Оставихме го за леко вталяване, поправките правят на място. Материята е лека и еластична, подплатата отдолу е много удобна и движенията в него са съвсем свободни. Панталонът е с много удобно закопчаване. Просто идеална кройка за спортисти хора.
С девойката беше по-сериозно търсене и голямо мерене. Тя е много мъничка, нежна и грацилна, макар и знаеща какво иска трудно намирахме нейните размери. Беше се насочила към изчистени дълги рокли с раздвижен гръб в бордо, синьо или зелено, оттенъци пасващи на нейната естествено червена коса и много бяла кожа. В крайна сметка се спря на тясна дълга черна рокля с дискретен блясък и дълбок гръб с много тънки презрамки.
Ще съчетаем аксесоарите на двамата да са в един цвят - сребристи сандали, сребрист прозрачен шал, папийонка и кърпичка в сребристо сиво.
Виж целия пост
# 494
Вчера купихме костюм за младежа.
Скрит текст:
Признавам, че много ми олекна, а като го видях облечен и усмихнат, буквално ми се насълзиха очите. Имах притеснения, че ще е много трудно заради фигурата му (много висок, с много широки рамене и широки бедра) и заради това, че не знае какво иска, но попаднахме на много опитен консултант и за 2 часа всичко беше налично, детето щастливо и крайния резултат добър. Избра тъмно син леко спортен костюм, с бяла риза със сини копчета и кантове, с папийонка и кърпичка. Ще го носи с кожени бели кецове.  Оставихме го за леко вталяване, поправките правят на място. Материята е лека и еластична, подплатата отдолу е много удобна и движенията в него са съвсем свободни. Панталонът е с много удобно закопчаване. Просто идеална кройка за спортисти хора.
С девойката беше по-сериозно търсене и голямо мерене. Тя е много мъничка, нежна и грацилна, макар и знаеща какво иска трудно намирахме нейните размери. Беше се насочила към изчистени дълги рокли с раздвижен гръб в бордо, синьо или зелено, оттенъци пасващи на нейната естествено червена коса и много бяла кожа. В крайна сметка се спря на тясна дълга черна рокля с дискретен блясък и дълбок гръб с много тънки презрамки.
Ще съчетаем аксесоарите на двамата да са в един цвят - сребристи сандали, сребрист прозрачен шал, папийонка и кърпичка в сребристо сиво.
Ще споделите ли откъде е костюма на младежа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия