Абитуриентски страсти 2023-2024

  • 215 205
  • 2 145
# 495
Едва ли ще помогне на аудиторията, но костюмът е от  https://www.engelhorn.de  , роклята от https://www.peek-cloppenburg.de  .
Виж целия пост
# 496
Peek има и в България, сега имат и големи намаления.
Виж целия пост
# 497
Някой питаше за сребристи обувки. Показвам снимки, направени набързо през витрината, без фотографски умения. Обувките са от съвсем обикновен магазин, Варна. В действителност изглеждат по-хубави, а тези, които изглеждат бели, всъщност са бежови(крем-карамел)

Виж целия пост
# 498
Идвам да дам отчет Hug
Вчера ходихме до Асеновград и да се похваля, че имаме рокля. Взехме я от тук
https://bg-bg.facebook.com/people/MARIA-Fashion-Studio/100063473383671/ Изключително мили, много хубави рокли имаше, като цяло деляха от масовите. Между другото за тях прочетох тук в темата. Препоръчвам Heart
Тъй като дъщеря ми беше с нейна приятелка, тя откри своята рокля в магазина срещу Мария Фешън, който е https://www.facebook.com/pepi.eood/?locale=bg_BG Там също имаше интересни модели.
Цените бяха около 700 - 800 лева.
В много от бутиците роклите бяха еднотипни, повечето едни пернати, с воали, с пайети, евтини платове. Не съм влизала във всички магазини, не искам да засегна някой, сигурна съм че има и други с хубави рокли. Разбира се видяхме и Берна Мода и Стоян Радичев, там роклите започваха от 2000 лева., аз не мисля че е удачно да се затварят пари в една рокля за една вечер, с тези пари децата могат да си направят една хубава екскурзия.
Това е от мен, успех на всички.
Виж целия пост
# 499
Идвам да дам отчет Hug
Вчера ходихме до Асеновград и да се похваля, че имаме рокля. Взехме я от тук
https://bg-bg.facebook.com/people/MARIA-Fashion-Studio/100063473383671/ Изключително мили, много хубави рокли имаше, като цяло деляха от масовите. Между другото за тях прочетох тук в темата. Препоръчвам Heart

О, и на дъщеря ми роклята е от Мария, но купена още през септември. Показвах я тук.
Страхотно е това момиче Мария!
Виж целия пост
# 500
Качествените платове струват наистина много.
Леля ми е моделиер и шие и абиттуриентски рокли, тя ши и моята както и роклята за сватбата ми.
Само платовете излизаха колкото готова рокля от магазин. А да не говорим за всичко останало, което ако трябваше да плащам, щеше да стане двойно и повече.
Виж целия пост
# 501
Качествените платове струват наистина много.
Леля ми е моделиер и шие и абиттуриентски рокли, тя ши и моята както и роклята за сватбата ми.
Само платовете излизаха колкото готова рокля от магазин. А да не говорим за всичко останало, което ако трябваше да плащам, щеше да стане двойно и повече.

Абсолютно подкрепям. Вчера платих  роклята на моето момиче , както казах модната къща в която и шият, ни са роднини. Показаха ми всички фактури от елемента за украсата и плата за самата рокля .
 Платих само надницата за деня на шивачката .
 Също така на малката дъщеря и ушиха рокля.  Всичко което платих беше 1540лв. - Доволна съм.
Като гледах на Стоян Радичев, сходни модели като нашата рокля , започваха от 3000лв. на горе.
Нооо за всеки магазин си има клиенти.
Виж целия пост
# 502
Да попитам и аз за обувки за девойките! Реални магазини в Пловдив, Стара Загора примерно някой има ли впечатления по сайтовете е по-зле положението от есента.
Виж целия пост
# 503
Вале, Мария шие ли рокли по индивидуален  модел или продава конфекция?
Виж целия пост
# 504
Вале, Мария шие ли рокли по индивидуален  модел или продава конфекция?
Не съм сигурна, най - добре да ѝ пишеш.
Тя си прави моделите сама, заедно с майка ѝ ги шият.
Виж целия пост
# 505
И аз да се отчета, днес взехме роклята, всичко е топ, девойката отново много се хареса.А докато чакахме подгъването, се мушнахме в магазин за обувки и избрахме и тях+чанта/в Асеновград става въпрос /.
Не мисля, че скоро ще носи нещо от тоалета, та наистина хвърлянето на суми е неоправдано, но пък и не трябва да изглеждат евтино.
Нямаше много обикалящи бутиците, беше слънчево и явно оцелихме момента.
Виж целия пост
# 506
И аз да се отчета, днес взехме роклята, всичко е топ, девойката отново много се хареса.А докато чакахме подгъването, се мушнахме в магазин за обувки и избрахме и тях+чанта/в Асеновград става въпрос /.
Не мисля, че скоро ще носи нещо от тоалета, та наистина хвърлянето на суми е неоправдано, но пък и не трябва да изглеждат евтино.
Нямаше много обикалящи бутиците, беше слънчево и явно оцелихме момента.
Ориетир къде се намира магазина  за обувки.
Виж целия пост
# 507
И аз да се отчета, днес взехме роклята, всичко е топ, девойката отново много се хареса.А докато чакахме подгъването, се мушнахме в магазин за обувки и избрахме и тях+чанта/в Асеновград става въпрос /.
Не мисля, че скоро ще носи нещо от тоалета, та наистина хвърлянето на суми е неоправдано, но пък и не трябва да изглеждат евтино.
Нямаше много обикалящи бутиците, беше слънчево и явно оцелихме момента.
Вчера беше ползотворен ден в Асеновград. Ние също, след втори опит в Асеновград избрахме модел на рокля и я поръчахме за изработка /в булчински бутик Веселина Чаушева/, според мерките на дъщеря ми  А как става подгъването, без да са избрани обувките? Или ориентировъчно.Затворени обувки или отворени сандали са за предпочитане? Дъщеря ми никога не е носила висок ток.
Виж целия пост
# 508
Ако не е носила ток препоръчвам затворни обувки, дават по голяма стабилност.  Има и всякакъв тип силиконови подложки така че да не се плъзга крака.
Виж целия пост
# 509
Давайте съвет от къде да търсим зелени сандали.Тъмно зелени.Засега удряме на камък. Дали може ако не намерим да се облекът сандалите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия