Гобленарска седянка - 149

  • 77 037
  • 939
# 210
Притеснявам се, че след този ми остават само София и Пловдив, а не правят нови. 🙄
Виж целия пост
# 211
могат пък да продължат серията Simple Smile
а и да не продължат, все ще се намери нещо да те хване за сърцето
Виж целия пост
# 212
Има други черно-червени географски. Или тези са с един и същи размер?
От тази серия се сещам за 4 такива
Скрит текст:
Виж целия пост
# 213
Привет, страхотни гобленчета показвате.

Аз все по-рядко намирам време за бродиране напоследък, едно от последните тазгодишни дребосъци.
Виж целия пост
# 214
Тематично за празника днес. Шито е преди няколко години за подарък
Виж целия пост
# 215
Ехо, помните ли ме Simple Smile? Аз бях зарязала шиенето за около година, но един коледен мотив в инстаграм толкова ми влезе под кожата, че се завърнах сред шиещите се - "Зимна приказка" на Дарья Мастракова. Голям зор беше да намеря схемата, защото авторката вече не иска да я продава поради проблем с авторските права, но едни добри души от Осинка ми я споделиха. Първите два листа с частичен контур изглеждат така:

Трябва да се получи това:

До следващата Коледа все ще го докарам Simple Smile.
Виж целия пост
# 216
много е нежно. браво на дизайнерката Simple Smile и на майстор-гобленарката.
не е важно кога ще стане, не сме на норма, важното е да се забавляваме.
Simple Smile
Виж целия пост
# 217
Ехо, помните ли ме Simple Smile? Аз бях зарязала шиенето за около година, но един коледен мотив в инстаграм толкова ми влезе под кожата, че се завърнах сред шиещите се - "Зимна приказка" на Дарья Мастракова. Голям зор беше да намеря схемата, защото авторката вече не иска да я продава поради проблем с авторските права, но едни добри души от Осинка ми я споделиха. Първите два листа с частичен контур изглеждат така:

Трябва да се получи това:

До следващата Коледа все ще го докарам Simple Smile.
Помним те разбира се Hug
Коледния гоблен е прекрасен! Поздравления!
Виж целия пост
# 218
Здравейте, загубих стр. 20 от схемата на Исус и Мария на Милена стил, как да я намеря?
Виж целия пост
# 219
След близо 2 години откакто са готови тия:

Тия дни уших този:

А този е пресен, пресен.


Имам схемите на още два, за чието ушиване съм в Thinking
Но този видях скоро и ако открия схемата му - той ще е, тъкмо ще си паснат плитките на девойките с предходните Smile

Виж целия пост
# 220
След близо 2 години откакто са готови тия:

Тия дни уших този:

А този е пресен, пресен.


Имам схемите на още два, за чието ушиване съм в Thinking
Но този видях скоро и ако открия схемата му - той ще е, тъкмо ще си паснат плитките на девойките с предходните Smile



Уникални са !! Златни ръце имате . Горе долу за колко време нашивате един гоблен ?
Виж целия пост
# 221

Уникални са !! Златни ръце имате . Горе долу за колко време нашивате един гоблен ?

Ами - златни. По-скоро обичам да шия, но
Скрит текст:
Място нямам вече където да ги слагам. Скоро ще направя  разместване и за това реших да ушия този от серията .
Тоскана за две седмици, по-точно вечери. След работа и  вс.домашни задължения до към среднощ с настолната лампа, с очилата - наследството от любимото хоби Wear Eyeglasses
Виж целия пост
# 222
mama iasi  прекрасна серия, много са свежи и интересни. Ох, искам и аз да ги направя, но едва ли ще успея скоро. Толкова проекти имам, че не ми се мисли за нови.
Аз да покажа един Дим, купуван 2005 г. /не се смейте, това ми беше от първите опити за покупки от ebay/. Много се чудих, дали да не сменя основата, че тази е тип платно и колкото и да се мъча не мога да направя всички кръстчета еднакви. Но накрая го оставих така.
Виж целия пост
# 223
И аз имам такъв на платно, дори не помня кога точно е купуван, може би 2007-2009-та. Седи зарязан някъде по кашоните, но от моя опит най-лесно се шиеше опънат на гергеф.
Аз почти не шия в последно време, но по и аз завърших един от серията с момичетата по празниците около Нова година.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 224
и жълтата девойка и момичето на иваничка изглеждат точно като тези от серията. Simple Smile само французийката е малко постна в сравнение с другите заради липсата на фон, но при аранжирането това може да е плюс.
вълчетата са страхотни Simple Smile подкрепям Иваничка - на корабно платно се шие само с гергеф.
преди години уших едно дребно без, че нямаше как да го хвана... е, нямаше такава мъка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия