🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 10 (07.11 - 13.11) 🐄

  • 44 352
  • 984
# 525
Как изрязан бански, ама моля ви? Все пак само д* то и се вижда. Парцалчето отпред и двете триъгълничета отгоре са най-закритото, което срамежливото Акси може да предложи.
Виж целия пост
# 526
Гледам и се чудя… зачий ти е да носиш такъв изрязан бански във Фермата?  Ама… какво разбирам аз  Joy
Мен белия гащеризон ме учуди.
Виж целия пост
# 527
А мен сандалите, с които беше Grinning
Виж целия пост
# 528
Нищо не ме очуди. Всичко си беше в стил Аксения.😂
Лилито защо седя отстрани и не се включи?
Виж целия пост
# 529
Аксения се притеснявай ако не спечели ...това в нейният дерт.
Браво на Веска , хареса ми много.
Аз ако бях журЕ , давам първо място на Акси.
Виж целия пост
# 530

Лилито защо седя отстрани и не се включи?

За да даде шанс и на другите...
Виж целия пост
# 531
Аксения до оня ден ходеше на пръсти в старанието си да я приемат отново, по-ниска от тревата, по тиха от водата. Явно пак си е повярвала и почна  яко да наглее. Вълкът козината си мени, но нрава -не!

Облачето защо отсвири конкурса?!
Виж целия пост
# 532
Цитат от фейсбук :Аксения най-накрая откри истинския си талант- да бъде тъпанарка😂😂😂😂
Виж целия пост
# 533
Нищо не ме очуди. Всичко си беше в стил Аксения.😂
Лилито защо седя отстрани и не се включи?
Сигурно от срам, не иска по бански
Виж целия пост
# 534
Здрасти! Ох, хвърлих едно око на кОнкурса след като видях анонса днес! Мис "Ферма"... Много достоен избор, ако фермата е ферма за крокодили... Joy
Виж целия пост
# 535
Ми, тва е. То не става само със зад@ик.
Ама то какво друго да предложи … поморийската съпруга?

Ама Влад колко беше вдигнал градуса, чак аз се разхилих. Ех, позабавлявахме се.
Виж целия пост
# 536
Ха - ха Мис Америка стана Мис Ферма. 😂Айде, честито.🐮

Ако Лилито я е било срам по бански - жалко. Тя най - много има да покаже.😎
Виж целия пост
# 537
Аз да питам, ама верно ли най им хареса Камелия? Верно? И какво пък баш на Камелията й харесаха?
Виж целия пост
# 538
Аз да питам, ама верно ли най им хареса Камелия? Верно? И какво пък баш на Камелията й харесаха?

Шотовете Grinning
Виж целия пост
# 539
Аз да питам, ама верно ли най им хареса Камелия? Верно? И какво пък баш на Камелията й харесаха?

Това беше за отрезвяване на форума, че решихте, че разбирате и от жени Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия