🐑 ''Фермата 8: Мостът на времето'' - тема 10 (07.11 - 13.11) 🐄

  • 44 351
  • 984
# 510
Страх я е, че може да не спечели, не друго.
Виж целия пост
# 511
Пак да кажа голяма драма, ама сега в промото голямо кълчене Grinning
Виж целия пост
# 512
Каква и е драмата на Аксения? Тя така и така ходи доста разсъблечена, конти се, кокетничи, кекерчи се под душа, ся не се чувствала красива!? Да бе, глупостите на друг, по-скоро да се фръцнем, както си му е редно пред мъжете.
Виж целия пост
# 513
Тя заяви, че не й е изобщо проблем да се пусне по бански - постоянно ходела така. Мисля, че се притеснява, че може да не спечели, че ще има по-хубава от нея и това ще я накара да се почувства тъпо.
За по-хубава от нея може да мине Вал, въпреки че нейното излъчване е по-скоро детско и със сигурност не въздейства така на мъжете както Аксения. А тя ако се подразни,че приятелката й ще спечели първото място,то явно са големи приятелки  ,дума да няма Grinning
Виж целия пост
# 514
тъпанарката откри таланта си Smiley
Виж целия пост
# 515
Тя срамежливата най-разголена …🤦🏻♀
Виж целия пост
# 516
Тази вечер главно действащо лице е дупарата на Аксения Grinning

Бях забравила, че Веска пишеше Grinning
Виж целия пост
# 517
Еха, Веселка ме отвя с поезията си!Страхотна!!!🌹Браво!
Виж целия пост
# 518
Гледам и се чудя… зачий ти е да носиш такъв изрязан бански във Фермата?  Ама… какво разбирам аз  Joy
Виж целия пост
# 519
Тази вечер главно действащо лице е дупарата на Аксения Grinning
Ами хубавото си е хубаво.Как да отречеш ?
Виж целия пост
# 520
Каква и е драмата на Аксения? Тя така и така ходи доста разсъблечена, конти се, кокетничи, кекерчи се под душа, ся не се чувствала красива!? Да бе, глупостите на друг, по-скоро да се фръцнем, както си му е редно пред мъжете.




Как човек ще се притеснява от нещо, което му е хоби.. В случая, Акси. Joy Joy
А бе, направо да откачиш. Joy Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 521
Гледам и се чудя… зачий ти е да носиш такъв изрязан бански във Фермата. Ама… какво разбирам аз  Joy
Ми тя няма други бре хора.
Виж целия пост
# 522
Браво на Веси и мен ме докосна, а по принцип трудно се трогвам
Виж целия пост
# 523
Гледам и се чудя… зачий ти е да носиш такъв изрязан бански във Фермата. Ама… какво разбирам аз  Joy
Ми тя няма други бре хора.
И ти си права Joy
Виж целия пост
# 524
Мисля, че Валерия ще спечели. Поне се позабавляваха всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия