За бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 32 356
  • 749
# 330
Или вместо в МВ я слагаш във фурната за 10-тина минути на вентилатор и става чудна.
Виж целия пост
# 331
Здравейте!
Извинявам се предварително, ако въпроса ми е глупав и не на място.
Дали от някъде мога да си купя диня? Пазар, верига магазин? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 332
Метро?
Виж целия пост
# 333
Тези дни гледах, че в Лидл има дини.
Виж целия пост
# 334
В неделя в Лидл на сточна гара в София видях .
Виж целия пост
# 335
Много ви благодаря! Утре ще видя Лидл и Метро. Спасявате една бременна и изтормозена жена. Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 336
Много ви благодаря! Утре ще видя Лидл и Метро. Спасявате една бременна и изтормозена жена. Бъдете здрави!
В приложението на Метро може да видиш във филиала, който ще посетиш, дали има, за да не се разкарваш напразно.
Виж целия пост
# 337
Много ви благодаря! Утре ще видя Лидл и Метро. Спасявате една бременна и изтормозена жена. Бъдете здрави!
Ако си от София на пазара на Ситняково ще намериш.
.................и да ви питам, как стоеше въпроса със захарта Деметра. След като съм я ползвала съм я оставила в един буркан, не мога да хвърля почти килограм и сега като отворих буркана тя станала на кокал, как се оправяше, имаше си нещо, ама не помня. Опитах да я включа в един кейк, ама гадината не се разтопява, а си стои на големи бучки.
Виж целия пост
# 338
Моля дайте малко акъл за топлинната обработка при боб печен на фурна:
1. За колко време и на какви градуси обикновено правите?
2. Ако е суров има ли някакво съотношение боб-вода както при ориза?
3. И по принцип варите ли предварително и само накрая печене или направо суров във фурната (с предварително накисване) ?
Виж целия пост
# 339
Тъмната захар “Демерара” ли?
Или е някаква друга?
Може да се настърже или с нещо тежко/чук/да се разбие 🤔
Виж целия пост
# 340
Ефи, аз първо го сварявам и след това му добавям доматено пюре, червен пипер, пушено джоланче или ребра и го мятам във фурната да се смесят ароматите. Само не му слгай всичката течност, ако е много.
Майка ми го слага суров, предварително накиснат в глинен гювеч (гърне), слага му лук, морков, мазнина и джоджен и го вари в гърнето на бавен огън във фурната. Чуден става.
Виж целия пост
# 341
Имам 250гр масло, 3 яйца и желание да направя нещо като бисквити/курабии с тези двамата (т. Е. Те да ги правят) дайте идеи за лесно нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 342
Хахахахахаха, скк Heart Този със зелената блуза изглежда очарователно ентусиазиран Heart Другият е малко като мишле в трици Heart
Не съм подготвена с рецепта, но не се сдържах.

С тези продукти и още някой и друг може и мъфини да направите.
Виж целия пост
# 343
Лелее... Скк, жестока снимка! Страшни са тези двамата. Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Скрит текст:
Имам 250гр масло, 3 яйца и желание да направя нещо като бисквити/курабии с тези двамата (т. Е. Те да ги правят) дайте идеи за лесно нещо Simple Smile


Сладури!

https://ipeychev9.blogspot.com/2014/12/blog-post_8.html


https://ipeychev9.blogspot.com/2020/12/blog-post_23.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия