Пъзели 49

  • 25 067
  • 741
# 225
Бърза, както винаги. Пиша ти.
Виж целия пост
# 226
Някой нямаше ли цветя от Лего?

Аз имам орхидеята, беше ми подарък от домашните за имения ден Simple Smile
С голям кеф си я наредих и си я гледам всеки ден на бюрото, но нямам снимка

https://www.ozone.bg/product/lego-icons-orhideya/
Виж целия пост
# 227
Момичета, може ли чадърите да минат първо през мен? Аз и без това ще обменям пъзели с Високоскоростната, а имам и да давам един на именичката Simple Smile
Виж целия пост
# 228
Тони на Зори изпрати ли пъзелите?
Виж целия пост
# 229
Да, тя даже ги получи. Хм, не бях се сещала, да си организираме някакви общи пратки.
Виж целия пост
# 230
Eleyn, честит имен ден, жива и здрава бъди!
Ако не си спазарила снежковците, ще ги приютя, да ми направят някоя серенада.
Виж целия пост
# 231
Eleyn, честит имен ден, жива и здрава бъди!
Ако не си спазарила снежковците, ще ги приютя, да ми направят някоя серенада.
Хайде, отново ти прощавам, че ми измъкна пъзела под носа. Joy
Виж целия пост
# 232
Нека да дойде при мен, а после по пътечката, по пътечката, та при теб Joy
За прием в предучилищна група в ЧУ дават разни лабиринти. Ако на някой изпит дадат схема на движението на пъзелите в групата, нито едно дете няма да бъде прието Joy
Виж целия пост
# 233
Да, навих се. Взимай чадърите и после ще ги пуснеш към мен Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Няма такава мафия като нашата група. Аз съм налепила листчета кое на кой и като не е спешно събирам Simple Smile
Виж целия пост
# 235
Eleyn,бъди здрава,щастлива и много обичина❤️
Мона Лиза ,аз се нареждам след теб за снежковците.
Виж целия пост
# 236
Привет от мен. Аз бях командировка три дни и сега се прибирам. Много хубави пъзели сте показали. Утре мисля да дам на детето да изтегли тайния дядо Коледа. И без това си е вкъщи, че е болна, да я разнообразя малко. Последен ден за записване ви давам.
Виж целия пост
# 237
Снимай тегленеео, нека е важно и отговорно Wink А а после може да покажете по някоя снимка в темата, с получения пъзел - детенце ще се зарадва, заедно с нас Simple Smile
Виж целия пост
# 238
Привет от мен. Аз бях командировка три дни и сега се прибирам. Много хубави пъзели сте показали. Утре мисля да дам на детето да изтегли тайния дядо Коледа. И без това си е вкъщи, че е болна, да я разнообразя малко. Последен ден за записване ви давам.
Йоана,  на принципа на китайската капка си Grinning Тичам да се запиша.
Виж целия пост
# 239
Значи, разгледах ги пъзелите, супер готини пъзели сте избрали.

Ние със Сали толкова пъзели подредихме и двете заедно, че вкусовете ни с малки изключения (разбирайте страстта ми към бурканчета и джвъчки) се припокриват. Вторият и третият пъзел, които е избрала се чудех дали аз да не ги сложа като мои варианти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия