Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 111 456
  • 1 218
# 315
Преди 2 години взех това принтерче. Горе-долу е качеството на снимките, не е като профи студио, но дъщеря ми си го ползва. През апп-а може да прави дребни корекции на снимките.
Хартията не е особено евтина.
Виж целия пост
# 316
Поръчах Canon и аз, но друг модел.
Виж целия пост
# 317
Моят Шарк за 99 лири пристигна при превозвача. Общо тегло: 10.800 кг . В Амазон гледах, че е около 8 кг като я поръчвах, тази разлика от опаковката и аксесоарите ли е? Не ми се е случвало да имам такава  голяма разлика в теглото, но може би е нормално.
Виж целия пост
# 318
Моят телефон пристигна вчера , само проектор филм на екрана липсваше. Вчера и компютър си поръчах , дано и със него всичко да е наред , и двете от склада .
Като цяло ми се виждат доста завишени цените в Амазон на повечето техника.
Виж целия пост
# 319
Моят телефон пристигна вчера , само проектор филм на екрана липсваше. Вчера и компютър си поръчах , дано и със него всичко да е наред , и двете от склада .
Като цяло ми се виждат доста завишени цените в Амазон на повечето техника.

Със здраве да си го ползваш и да си доволна! С кой куриер дойде? И от къде?

Аз пак да се оплача... Голям карък съм 🤭 Първият поръчан телефон- откраднат, вторият- така и не пристигна 😡 И двата от Германия.
Вчера им писах, защото в поръчката се появи се надпис "вероятно, загубен". Следобед получих съобщение, че ми връщат парите като гифт кард в баланса. Направо подскочих. Че не е малка сума. Свалих приложението за да пиша в чата. Първо единия ми каза, че промени начина на връщането и парите ще дойдат в картата, с която съм платила. Точно след пет минути ги виждам в баланса. Пак пиша с една в чата, тя казва, че ще предаде на подръжката, тя не може да решава. Получавам емейл, където ми казват, че не могат да променят нищо, да съм прочела условията на гифт карти. Сума ти емейли и нищо. За пореден път се убедих, че съпорта на английския амазон е в пъти по- добър и лесен за общуване. Та сега за десет години напред имам пари в немския, а направо вече не ми се пазарува оттам. 😡🥴
Виж целия пост
# 320
Пиши отново, ще върнат парите. Кофти ден и служители са били.
По добре с мейл общувай,не с чата.
Виж целия пост
# 321
Мерси Вал! Със UPS от Френския склад. Поръчах го ден преди Черен петък , и добре ,че съм поръчала защото сега няма нищо интересно на добра цена.
Миналата година и на мен ми се изгуби телефон пак от Френския склад , беше само със създаден етикет но не изпратен.
Виж целия пост
# 322
Здравейте, след ъпдейт на мобилното приложение, в секция слад не мога да селектирам нищо освен цена. Нито зарежда обувки, нито чанти, дрехи.
При друг има ли такъв проблем ,аз и от компютъра пробвах ,ама същата история.
Повтарям си питането.
Виж целия пост
# 323
Здравейте, след ъпдейт на мобилното приложение, в секция слад не мога да селектирам нищо освен цена. Нито зарежда обувки, нито чанти, дрехи.
При друг има ли такъв проблем ,аз и от компютъра пробвах ,ама същата история.
Повтарям си питането.
Да, и при мен е така.
Виж целия пост
# 324
Някой може ли да препоръча качествен спрей-пяна за почистване на тапицерия? Мисля, че се водят като за сухо почистване. (Авто, дивани, а може и за петна по килими или мокети)
Виж целия пост
# 325
Тези бонбони Quality Street са пряка конкуренция на Celebrition
По-скоро Quality Street са в пряка конкуренция с Roses, и двете са  бонбони, докато Celebration е в пряка конкуренция с Heroеs, и двете са миниатюризирани барчета, дори Heroes са по-интересни, защото са различни от масовите марс, сникерс в първата кутия.
Ето линк с четирите, ако някой иска да си вземе да си ги сравнява
https://www.amazon.co.uk/Christmas-Chocolates-Variety-Tubs-Celeb … 2Caps%2C68&sr=8-8
Виж целия пост
# 326
Аз пък имах случай, когато исках да ми върнат парите като гифт карта, но ми го върнаха по сметка. Идеята беше да спестя от таксите, но... А уж се бяхме разбрали с тях.
Виж целия пост
# 327
Има и други прахосмукачка на шарк намалени https://www.amazon.co.uk/Shark-Upright-NZ690UKT-Lift-Away-Anti-A … gen/dp/B0B3S1X95J
Виж целия пост
# 328
Здравейте, с кой доставчик идват малките поръчки от Амазон.де до Бг, искам да поръчам таблет за детето, само дето ме е страх да не иде в пощата?
Виж целия пост
# 329
Няма определен доставчик на късмет е може и с БП да е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия