Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 111 456
  • 1 218
# 300
..
Не  отдавна някой беше публикувал линк за 5 лири отстъпка, моля да го споделите отново!
Много благодаря!
https://www.amazon.co.uk/b/?node=11301833031
Виж целия пост
# 301
В комплекта има доста приставки, включително такава за мебели. Както и две за косми (едната е за под). Това за кола ми се струва удобно за чистене на шкафове и такива неща. Скъпата със сигурност е по- хубава, но 200+ паунда са си бая разлика. Тази от 99 също мисля, че си заслужава, в официалния сайт на Шарк си е £ 299.99 и тя.

 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 302
Има съществена разлика между моторизирана четка за мебели и комплекта за кола.
Както и няма място за никакво сравнение между робот с функция косми и моторизираната четка за косми на Шарк. И аз имам робот.
Когато Шарка дойде, го пуснах пробно след като през деня бях минавала с много мощен Бош. Напълни половината контейнер само от една стая, а беше чистено два часа преди това и не изглеждаше изобщо да е мръсно.

Уф, след това изказване направо ми иде и аз да я метна към БГ, въпреки че имам 2 прахосмукачки.
Ако нямам животни и аз единствена ръся коса из къщи, тази от 99 паунда дали ще ми е достатъчна.
Виж целия пост
# 303
https://www.amazon.de/Acekool-Digital-Visualised-Accessories-Deh … i=B09NB9V9VY&th=1  
добра оферта фурна фраер някой скоро търсеше
Виж целия пост
# 304
Има съществена разлика между моторизирана четка за мебели и комплекта за кола.
Както и няма място за никакво сравнение между робот с функция косми и моторизираната четка за косми на Шарк. И аз имам робот.
Когато Шарка дойде, го пуснах пробно след като през деня бях минавала с много мощен Бош. Напълни половината контейнер само от една стая, а беше чистено два часа преди това и не изглеждаше изобщо да е мръсно.

Уф, след това изказване направо ми иде и аз да я метна към БГ, въпреки че имам 2 прахосмукачки.
Ако нямам животни и аз единствена ръся коса из къщи, тази от 99 паунда дали ще ми е достатъчна.

Смятам, че ще е перфектна. За 100 паунда е без пари. И аз пуснах една за другия ни апартамент.
Виж целия пост
# 305
Някой може ли да направи сравнение между тази от 99 паунда и някой изправен VAX  ? Имате ли личен опит и с двете.
Виж целия пост
# 306
Аз пък се оглеждам за някаква по-бюджетна вертикална. Роботът ежедневно минава и се справя страхотно, нямаме дом. любимци, имам и един добър Филипс, но ми е много тромава. А така се измързелевих покрай всички чудеса, дето ми улесняват живота ежедневно, че искам максимално да се улесня за ежеседмичното основно прахосмучене, та ми се завъртя идеята за вертикална, зареждаща се. Ама не и много скъпа да е Laughing
Виж целия пост
# 307
Аз се оглеждам за зъбен душ. Ако някой е срещал нещо изгодно, че не им следя цените.
Виж целия пост
# 308
Купували ли сте мини фотопринтер, да споделите мнение?
Вече съм толкова изчерпана откъм идеи за подаръци, че се хващам за всяка реклама, която ми изскочи.
Виж целия пост
# 309
Имам мини фотопринтер HP, не съм го купувала от амазон, подарък някакъв ми е. Ползвала съм го 1-2 пъти и ...май знам къде е, ама ми е по-лесно да си кача снимки на флашка, и в студио да ми ги направят. То всъщност, трудното е да подбереш кои снимки искаш на хартия.Simple Smile
За колко годишни търсиш подаръци?
Дъщеря ми има Fujifilm Instax mini и им беше забавление, доста си го ползва предвид колко дребни снимчици има из чекмеджетата и. Та за тийн възраст предполагам е удачен подарък.
Виж целия пост
# 310
Аз си направих подарък - гимбъл 😁😊

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B099ZYBSWB?psc=1&ref=ppx_pop_mob_b_asin_title

Взех го от склада за 62 паунда. Мисля, че ще е интересен подарък и за активни младежи, които обичат да снимат видео.

За мен беше малко спонтанна покупка, но предизвикана точно от моето увлечение по фотография. Отскоро започнах повече да си играя с видео и точно тогава установих, че дори и със вградена стабилизация в телефона не винаги резултата ми хареса... та се зачетох и реших, че ми трябва гимбъл.

Голяма играчка е 😂😁 още го разучавам.
Има по хубави модели, но реших първо да пробвам с нещо по евтино и после щи видим.

Взех си е един фотоапарат от склада за 243 евро.
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B07H2LWZT3?psc=1&ref=ppx_pop_mob_b_asin_title
Фен съм на марката. Този го исках още преди 2-3 години заради хубав зуум, визьор, въртящ се дисплей, но тогава цената беше много висока.

Та сега съм без нов телефон (защото е откраднат някъде по пътя), но със фороапарат и гимбъл!

Между другото, после поръчах друг модел телефон...на 16 ноември с доставка директно до България. Но от 17 така си стои със статус "Създаден етикет" в сайта на UPS.
Утре ще си искам парите 😡
Виж целия пост
# 311
Здравейте, след ъпдейт на мобилното приложение, в секция слад не мога да селектирам нищо освен цена. Нито зарежда обувки, нито чанти, дрехи.
При друг има ли такъв проблем ,аз и от компютъра пробвах ,ама същата история.
Виж целия пост
# 312
Flash*, на 14 е. Имаме Instax mini и ние, стои заврян в някой шкаф. НР-то цветно ли принтира?
Виж целия пост
# 313
Да, цветно. Хубави снимки вади, то си зависи и от консумативите после за качеството.

п.п. минито било счупено разбрах преди малко.Simple Smile Била го носила на ремонт, нищо не направили...
Виж целия пост
# 314
Понеже нямам Prime и както обикновено Amazon ми предложи да се абонирам за Prime. В този случай ми предложи безплатен за 6 месеца на последната стъпка в количката, но за студенти(Prime Students). По принцип и друг път ми е излизало, но при всеки опит ми искаше имейл, който трябва да е от университет, а нямам такъв и съответно не ставаше. Днес реших да пробвам отново. Пита ме през коя година се очаква да завършва и избрах 2023г., провери ми дебитната карта, че е валидна и ми активираха безплатен Prime за 6 месеца. Пише, че е спонсориран от Microsoft Surface. Може би затова е минало без имейл от университета. Тествах на двата ми профила и на двата стана(на втория нарочно избрах 2024г.). Веднага след активиране, спрях автоматичното подновяване.

Пробвайте и вие и кажете дали е станало при вас.




На горната снимка се вижда, че ми активираха Prime Student в количката. Понеже не очаквах, че ще стане, затова не снимах предложението, а чак след активирането.

Тези бонбони Quality Street са пряка конкуренция на Celebrition В UK има голяма дилема кои са по-хубави. 1.9кг. в алуминиева кутия(тежи си, имайте го предвид, ако поръчате) за £13.52 със Subscribe&Save(след като ги получите, се отказвате от последващи доставки, така само ползвате отстъпката еднократно).
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07VHDH4HT/

По-малката кутия 871гр. за £7(има автоматична отстъпка от £1).
https://www.amazon.co.uk/dp/B075HM2WXS
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия