Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 111 443
  • 1 218
# 135
https://www.amazon.de/dp/B0867XGWRP/ref=redir_mobile_desktop?_en … adda-5bd576b25987
тези куфари дали ги е поръчвал някой да сподели? Трябва да сменя куфарите у дома и разглеждам.
Изглеждат много хубави и отзивите са доста добри, но като гледам, нямат доставка до БГ. Ако превозвачите ги сметнат на обемно тегло, кой знае каква сума за доставка ще излезе

Благодаря, това не го помислих. Това, което ме спира е, че нямат вътрешен джоб. Много ми е важен той за бельо Simple Smile
Виж целия пост
# 136
Привет, момичета! Аз търся вертикална прахосмукачка Miele или Dyson, но нещо няма изгодни. Попадна ми тази и сега и се чудя… Deal of the day: Bosch Hausgeräte, Unlimited Series 6 Handheld Vacuum Cleaner https://amzn.eu/d/1pDRoPC
Виж целия пост
# 137
Момичета, искам да поръчам книги, които са си тежки и доставката е ужасна . Измислили ли сте нещо облекчаващо, или варианта ми е превозвач? И ако е така, някой поръчал ли е с превозвач книги, да сподели колко излиза ! Ще прикача снимка.
И в английския и в немския ги има, нямам претенции.

В Amazon.co.uk са с доста голяма отстъпка. Почти най-ниската цена за годината £33.43
Виж целия пост
# 138
Момичета да попитам нещо....преди малко ми се обадиха от някакъв английски номер, но съм на работа и говорех по служебния телефон и не можах да вдигна. Поразтърсих се, тъй като снощи правих поръчки, канселирах, писах им мейл и тн да не ме търсят затова, но не - нямам отговор на мейла или проблем с отказа. Номерът е +44 1895 519278, от Англия не съм пазарувала. Единственото поръчано нещо, което пътува в момента е един еър фраер на Косори, но е поръчан от немския Амазон и е с доставка другата сряда. Да връщам ли обаждане на номера или не? Из нета пише, че номера е на Амазон, ама знам ли.......Thinking Случвало ли ви се е да ви звънят куриерите? На мен досега не.
Виж целия пост
# 139
Случвало се е да ми звънят от Амазон, когато съм им писала за дефект.

Както очаквах - доста от нещата в кошницата ми днес са нагоре, няма изненада. Чакам кибер седмицата.
Виж целия пост
# 140
За пръв път нищо не си харесах от черния петък, а и като пишеш "черен петък" в амазонската търсачка излизат един куп китайски стоки, много ме дразни това вече Rolling Eyes

Из нета пише, че номера е на Амазон, ама знам ли.......Thinking
Да, колцентър е, няма значение от коя държава е поръчката, обикновено звънят като има проблем с доставката, те ще се свържат пак с теб ако има нужда.
Виж целия пост
# 141
Промоционален код от 6 €, когато презаредите 70 € или повече https://www.amazon.de/b?ie=UTF8&node=27980693031
При мен не важи!
Някой да е попадал на  друга оферта за немския?
Виж целия пост
# 142
Здравейте, може ли мнение кой от тези роботи е най-добър и дали са на изгодна цена в момента?
За съжаление миналия уикенд не следих намаленията на прахосмукачките-робот, но сега като видях тези цени в амазон се замислих дали да не си взема. Не съм ползвала досега, бих искала и функция моп да има, но ако не е добър съответния модел и само функция прахосмукачка ме устройва. Нямам килими, само паркет и плочки.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B09VHD27FK/ref=ox_sc_act_t … JWKAKR8XB7XF&th=1

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08R7RH1RT/ref=ox_sc_act_t … WKAKR8XB7XF&psc=1

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0B4P3H6K8/ref=ox_sc_act_t … WKAKR8XB7XF&psc=1

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0B4P3H6K8/ref=ox_sc_act_t … JWKAKR8XB7XF&th=1
Виж целия пост
# 143
Момичета да попитам нещо....преди малко ми се обадиха от някакъв английски номер, но съм на работа и говорех по служебния телефон и не можах да вдигна. Поразтърсих се, тъй като снощи правих поръчки, канселирах, писах им мейл и тн да не ме търсят затова, но не - нямам отговор на мейла или проблем с отказа. Номерът е +44 1895 519278, от Англия не съм пазарувала. Единственото поръчано нещо, което пътува в момента е един еър фраер на Косори, но е поръчан от немския Амазон и е с доставка другата сряда. Да връщам ли обаждане на номера или не? Из нета пише, че номера е на Амазон, ама знам ли.......Thinking Случвало ли ви се е да ви звънят куриерите? На мен досега не.
Имат съпорт в Англия звънят от там, аз имах рзаправии за дефектен уред върнат към  Германия  и така 1м. никакви пари писах мейли 3 пъти те ми звъняха по телефона включително на немски държаха да говорим. Може и да някаква измама, не намирам номера от който са ми звъняли.
Бърза справка с чичо гугъл по номера давата, че това е съпорта на амазон https://www.shouldianswer.co.uk/phone-number/01895519278
Виж целия пост
# 144
Nivea ツ, първите са геймърски, имат и микрофон, с кабел са. Вторите са специално за слушане на музика, със заглушаване на шумове, безкабелни, издържат дълго на едно зареждане, могат да се свържат и с амазонската Алекса (която така или иначе имаме и ползваме вкъщи).

Когато отвориш втория линк има 3 различни варианта. На тях не разбирам разликата. Не се изразих добре в предишния пост.

Освен разликата в цвета, за която ЧревоУгодник ти е писал вече, само на сините имаше складово намаление от 10 % (днес вече 20).
Виж целия пост
# 145
Pukka Herbs Herbal Tea Advent Calendar £5.99
https://www.amazon.co.uk/dp/B0B784MC3Z?smid=A3P5ROKL5A1OLE&tag=p … g=2432359964&th=1
Peppa Pig Advent Calendar книжки £7
https://www.amazon.co.uk/Peppa-Pig-Advent-Calendar-Collection/dp … 1669383471&sr=8-3
Speedo Women's Swimsuit  черно /розов цвят £13.99
https://www.amazon.co.uk/dp/B08NXN9XJB/ref=redir_mobile_desktop? … c03-21&th=1&psc=1
Виж целия пост
# 146
Здравейте, може ли мнение кой от тези роботи е най-добър и дали са на изгодна цена в момента?
За съжаление миналия уикенд не следих намаленията на прахосмукачките-робот, но сега като видях тези цени в амазон се замислих дали да не си взема. Не съм ползвала досега, бих искала и функция моп да има, но ако не е добър съответния модел и само функция прахосмукачка ме устройва. Нямам килими, само паркет и плочки.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B09VHD27FK/ref=ox_sc_act_t … JWKAKR8XB7XF&th=1

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08R7RH1RT/ref=ox_sc_act_t … WKAKR8XB7XF&psc=1

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0B4P3H6K8/ref=ox_sc_act_t … WKAKR8XB7XF&psc=1

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0B4P3H6K8/ref=ox_sc_act_t … JWKAKR8XB7XF&th=1
Във фейсбук има 1-2 групи за уреди на марката Xiaomi. Там има по-добри промоции. Много хора са си купили оттам чрез администратора на групите. Аз също.

Да благодаря на всички включили се по моя въпрос с телефонното обаждане! Hug
Виж целия пост
# 147
Здравейте, може ли мнение кой от тези роботи е най-добър и дали са на изгодна цена в момента?
За съжаление миналия уикенд не следих намаленията на прахосмукачките-робот, но сега като видях тези цени в амазон се замислих дали да не си взема. Не съм ползвала досега, бих искала и функция моп да има, но ако не е добър съответния модел и само функция прахосмукачка ме устройва. Нямам килими, само паркет и плочки.

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B09VHD27FK/ref=ox_sc_act_t … JWKAKR8XB7XF&th=1

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B08R7RH1RT/ref=ox_sc_act_t … WKAKR8XB7XF&psc=1

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0B4P3H6K8/ref=ox_sc_act_t … WKAKR8XB7XF&psc=1

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0B4P3H6K8/ref=ox_sc_act_t … JWKAKR8XB7XF&th=1
Във фейсбук има 1-2 групи за уреди на марката Xiaomi. Там има по-добри промоции. Много хора са си купили оттам чрез администратора на групите. Аз също.

Да благодаря на всички включили се по моя въпрос с телефонното обаждане! Hug

Дали може да помоля да ми пратите на лични линк към групата от която сте купили робота. ДО като поръчам и свършиха робототе за прозорци на ниска цена в емаг.
Виж целия пост
# 148
Във фейсбук има 1-2 групи за уреди на марката Xiaomi. Там има по-добри промоции. Много хора са си купили оттам чрез администратора на групите. Аз също.

Да благодаря на всички включили се по моя въпрос с телефонното обаждане! Hug

Може ли  и на мен линк към групите на лични? Вие какъв модел сте си купили и доволна ли сте? Simple Smile
Виж целия пост
# 149
И аз искам линк към групата, моля!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия