Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 111 455
  • 1 218
# 330
Здравейте, с кой доставчик идват малките поръчки от Амазон.де до Бг, искам да поръчам таблет за детето, само дето ме е страх да не иде в пощата?

Поръчайте си чрез фирма превозвач, 3-4 лв ще ви струва до Бг. Не си заслужава по друг начин.

Дойде ми кукърът и вече готвих в него, супер е! Сега чакам и прахосмукачката другата седмица. Надявам се да мина без повече покупки до Коледа. Smile
Виж целия пост
# 331
Къде в София продават шоколадови портокали?
Виж целия пост
# 332
Къде в София продават шоколадови портокали?
В Хит виждах.
Виж целия пост
# 333
При нас в две от магазинчетата в квартала го има, тип гаражни, около 8 лв се върти цената обаче. Ако те интересува кой ми е кварталът, мога да пиша на лични Grinning
Виж целия пост
# 334
Макарон, мерси, но се надявам някъде в центъра да има.
Извинявам се за спама.
Виж целия пост
# 335
Как 8 лв.? Това е безобразно скъпо. Аз ги купувам за около 4 лв. от бюфета в работата, където също си слагат някаква печалба.
Виж целия пост
# 336
Макарон, мерси, но се надявам някъде в центъра да има.
Извинявам се за спама.

Ако се търсят портокалите, които като се разпаат на "резенчета",
в  ЦБА има 2 вида, не помня цена но май 5,50-6 лв. бяха.
От Англия сме купували, но и там не бяха евтини.
Виж целия пост
# 337
Къде в София продават шоколадови портокали?
В E bag има бял и кафяв - по 6,50лв са.
Виж целия пост
# 338
Макарон, мерси, но се надявам някъде в центъра да има.
Извинявам се за спама.
В Little London съм виждала, намира се между Лиляна Димитрова и докторската градина, по линията на тролея.
Виж целия пост
# 339
Много са скъпи там
Виж целия пост
# 340
Ето ги в ЦБА:
https://www.facebook.com/cba.kome/posts/pfbid028vctkqMDFUfVn3V9a … HeUui3HcMLSZ634Rl

Има го вече във всички магазини.

Има и разновидност в пликчета, малки топчета, тип бонбонки. Около 3-4 лева.
Виж целия пост
# 341
Има 18 евро ваучер, който може да се използва за този еър фраер на Cosori: https://www.amazon.de/-/en/Exclusive-Customize-Functions-Serving … 2Caps%2C93&sr=8-8 . Излезе 182 лв. Валиден е и за двата цвята и пише, че ще е до края на 12.12 (днес) или изчерпване на количествата. Малък е за семеен, но за 1-2 души изглежда идеален и компактен.  Викнах си един за компания на истант пот-а от черния петък и мисля да приключвам с уредите Smile . И 5,5 литра е намален с около 20 евро в момента, но мисля, че е с Прайм.

Това с 6 мес. прайм при мен не проработи и ми изписа, че с този мейл не могат да потвърдят, че съм студент, може да е било временно валидно за всички и да са го оправили. И с безплатната доставка трябва да може да стигне за последния курс преди празниците.


Видях и тази прахосмукачка на Бош, която е на 50% - https://www.amazon.de/-/en/Bosch-BGC05A220A-Bagless-Vacuum-Clean … tchen&sr=1-3&th=1
Виж целия пост
# 342
Това не е ли същата прахосмукачка, 169 лв, тук в Техниполис: https://www.technopolis.bg/bg/Prahosmukachki-bez-torba/Prahosmuk … GS05A220/p/812898

Ако са еднакви, отказвай докато е време Simple Smile
Виж целия пост
# 343
Получете 5€ отстъпка при поръчка за над 20€. Офертата е валидна до 23.01.2023г. или за първите 10 000 човека.

Изслушайте поне 30 секунди от някоя песен в Amazon Music Free и ще получите по емейл код за 5€ отстъпка до една седмица.

https://www.amazon.de/b?ie=UTF8&node=22578762031
Натиснете на жълтия бутон . Най-горе трябва да пише "Tolle Neuigkeiten, du kannst an dem unten genannten Angebot teilnehmen.", ако офертата важи за вас. Ако пише "Leider kannst du an dem unten genannten Angebot nicht teilnehmen.", значи не важи за вас.
Виж целия пост
# 344
FAN Courier кой го доставя в Бг?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия