Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 111 446
  • 1 218
# 405
Сигурно са цени на различните Амазони - примерно Amazon UK и Amazon FR. В списъка с продавачите не пише от кой точно Амазон се купува.
Виж целия пост
# 406
Не, не е това. Ако идва от УК си пише Amazon UK, ако е от САЩ си пише Amazon US. Безумие си е откъде и да го погледнеш.
Виж целия пост
# 407
Кутия от 2кг шоколадчета Cadbury £11 цък

Също и в английския сайт на Линд има намалени неща на половин цена.

Виж целия пост
# 408
Не, не е това. Ако идва от УК си пише Amazon UK, ако е от САЩ си пише Amazon US. Безумие си е откъде и да го погледнеш.

Не винаги пише. Току що получих едни маратонки, поръчани от испанския Амазон с продавач Амазон, като не беше уточнено кой. Поне 10 дена пътуваха след изпращането и едва в тракинга излезе, че са тръгнали от Англия с изпращач Амазон ЮК.
Виж целия пост
# 409
Това, че са тръгнали от Англия не означава, че продавача е Амазон УК. И аз мога да ви покажа поръчка от Амазон УК, която тръгна от Германия, но продавач си е все така Амазон УК. Но наистина смятам спора за безпредметен, след като ясно си пише, когато продавача е различен от текущия Амазон.
Аномалия е, но според мен обяснението е в двойното завеждане на артикулите и съответно различните цени за различните доставки. Но определено може да подведе някой клиент, който няма да види по-ниската цена за същия артикул със същия продавач.
Виж целия пост
# 410
Дамските Nike  бяха умалени по подразбиране или бъркам?
Виж целия пост
# 411
Дамските Nike  бяха умалени по подразбиране или бъркам?

Да, с 1/2 номер, може и малко повече.
С изключение на Air Force, които според мен си отговарят, защото за първи път не си уцелих номера, бяха ми големи.
Виж целия пост
# 412
Кутия от 2кг шоколадчета Cadbury £11 цък
За тая цена вероятно нещо не е наред. В ревютата пише, че имат лош вкус, вероятно са с изтекла годност и са само някои от показаните на опаковката.
Виж целия пост
# 413
Кутия от 2кг шоколадчета Cadbury £11 цък
За тая цена вероятно нещо не е наред. В ревютата пише, че имат лош вкус, вероятно са с изтекла годност и са само някои от показаните на опаковката.
Винаги има такива ревюта за шоколадовите неща, че са стари и подобни. Както и има огромен брой позитивни. Ако гледах само негативните, сигурно нищо от Amazon нямаше да купя.
Виж целия пост
# 414
Весела Коледа!

Ефибуш Тези лошите отзиви не се знае за бонбоните от кой продавач са защото не само амазон ги продава. И защо си мислиш че тази цена е нещо много намалена? Повярвай ми нищо евтино няма в цената.  Цените в магазите са даже много по-добри. Последните няколко дни всичко е доста намалено по магазините най-вече вчера преди да затворят магазините.
Виж целия пост
# 415
Ще запитам тук,  предполагам има повече ползватели. Като фен на Paperwhite,  се замислих над Kindle fire...

Търся нещо поне 8", за да замести гледане на подкасти през телефона /youtube, музика - има и блутуут колонка/...и евентуално някоя серия през HBO... /на село с интернет от бисквитка/.
Да е с HD резолюция, до 200 - 300лв /и втора ръка./
1080p (~224 ppi density) предполагам е добра (нямам таблет за сравнение)

Тъй като не е спешно - това добри цени ли са - по-точно първият / с 3ГБ/,  активна е още 2 дни офертата. (28.12 в 10ч. ) , не съм ги следял на Cyber Monday и Black...
Fire HD 10 tablet - (10.1 inch), 1080p, 32 GB with Ads -43% €84.99
Fire HD 10 Plus tablet (10.1 inch), 1080p, 32 GB,with Ads -36% €114.99

- разликата в двата модела е + 1GB RAM (+30Е)... намират ли се евтини калъфи?

8" е на €64.99... Има ли причина да са им толкова евтини четците им?
Виж целия пост
# 416
Честита Коледа на всички. Бъдете здрави и успешни покупки 🤗

Starrydresm, ние имаме този модел HD Fire 8" , но предния release https://www.amazon.co.uk/all-new-fire-hd-8-tablet-8-hd-display-3 … p_d_grid_rp_0_1_i
Сега купих този за племенницата и се надявам да е доволна. Аз нямам забележки към машинката 😊
Виж целия пост
# 417
Цялата рода сме обзавели с таблети от Амазон. Всички са доволни, всичко работи без проблем.
Виж целия пост
# 418
Като фен на Paperwhite,  се замислих над Kindle fire...
Тъй като не е спешно - това добри цени ли са - по-точно първият / с 3ГБ/,  активна е още 2 дни офертата. (28.12 в 10ч. ) , не съм ги следял на Cyber Monday и Black...
Fire HD 10 tablet - (10.1 inch), 1080p, 32 GB with Ads -43% €84.99
Fire HD 10 Plus tablet (10.1 inch), 1080p, 32 GB,with Ads -36% €114.99
- разликата в двата модела е + 1GB RAM (+30Е)... намират ли се евтини калъфи?

8" е на €64.99... Има ли причина да са им толкова евтини четците им?
Цените са нормални, ама то е играчка, нито има функциите на стандартен киндъл, нито на стандартен таблет. Екранът е доста различен от Пейпъруайт и не е толкова добър навън. Има много ограничен избор на приложения, защото не е Андроид и не можеш да ползваш Гугъл Плейсторе, което значи че не само нямаш избор в игри, но липсват и стандартни полезни неща като браузера хром, гугъл документи, Гмейл, нито гугъл карти или популярни приложения като уотсап. Има някакви заместители които никой не ползва и Амазон непрекъснато ти предлага разни неща които не искаш, вместо нещата които харесваш. Фотокамерата също е мизерна. Става ако искаш просто да си четеш книжки, да гледаш нетфликс и да си играеш с Алекса. Имаш и спотифай, но звукът си е като от евтино устройство. Има също туитър, инстаграм и пинтерест. Но пък нямаш услугите на Апъл, или други популярни в момента музикални услуги, въобще вързан си за което ти предлагат. Цялото е като тинейджърски фенклуб на Амазон. От моделите дето си показал втория е с клавиатура и МС Офис. За работенето работи, но функционалността е компромис.
Виж целия пост
# 419
Имам по- стар Kindle Fire и подкрепям горното мнение. Аз бих заложил на някой бюджетен Андроид таблет. Освен за споменатото, може да се ползва и за много други неща, и то безплатно. Гледам, че има в Амазон на Самсунг и Леново между 99 и 170 евра, много повече си заслужава. Вероятно и тук може да се намери на добра цена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия