Пазаруване от Amazon - тема №103 - Black Friday 2022

  • 111 446
  • 1 218
# 510

Благодаря за линковете!  Възползвах се Grinning
Виж целия пост
# 511
Някакъв телефон на Амазон Италия ще споделите ли? Че Спиди настояват да има телефон на получателя, когато се връща пратка към Амазон. За Франция го имам, но за Италия нищо не намерих.
Виж целия пост
# 512
Lego Monster Jam намалено на 10 лири ( маркира се  с тикче за 4,49 лири отстъпка) и ако се комбинира и с ваучера за 5 off 15 може да го свалите на 5 лири. Само трябва да се добави нещо дребно за да стане цената над 15 лири ( Аз добавям паста за зъби примерно)
Виж целия пост
# 513
Abreviatura, открих този номер : +39 02 82950305, виж дали ще мине.
Виж целия пост
# 514
Ще мине, защо да не мине. Благодаря ти!
Виж целия пост
# 515
Здравейте,
Интересувам от нинджа 3 в 1, в момента е на цена от 149 паунда, мислите ли че може да стане по-изгодна?
Предполагам с превозвач до България, колко горе долу излиза като крайна цена?
В българските сайтове е изчерпана, предполагам си заслужава суперлативите, с които е навсякъде окрилена.

В амазон.де е изчерпана, само в английския вариант е налична.
Виж целия пост
# 516
Pantofka, благодаря за линка на Легото 🤗
Виж целия пост
# 517
Alethea, аз я поръчах от немския амазон на 169€. Иначе често в Емаг пада до 400 лв. В сайта, немския, на нинджа е 185€ и има 10% отстъпка с код SAVO010SN (не знам дали важи за намалени артикули).
Виж целия пост
# 518
Стефани,
Док станцията беше под вода заради едно наводнение вкъщи. Според мен няма спасение. Затова търся "нова".

Идея за подарък за човек, който си има повече възможности и има доста и скъпи неща Rolling Eyes
Май само киндъл четец няма Grinning
Виж целия пост
# 519
Цитат
Аз си ползвах в английския 5£ намаление ,взех сутиени.Дано ги оцеля.Един на триумф и два на еспирит.Тези на еспирит са ми рискови ама по 6£ бяха и добре изглеждаха та дано оцеля

Може ли линкове за сутиените ако още са намалени, разбира се. Благодаря.
[/quote]
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B09PGH66RG/ref=ppx_yo_dt_b_a … e=UTF8&th=1&psc=1 36C на 14£
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B09W2Y9WZ6/ref=ppx_yo_dt_b_a … _s00?ie=UTF8&th=1 тези на еспирит има номера за по 6£ обаче единия са ми го шипнали който е за мен а другия ми дава доставка 3 февруари до 4 март???? То пишеше че няма складова наличност.Малко ме е яд ,ама нищо .Здраве да е.
Виж целия пост
# 520
МНого хубава чанта за лаптоп ( за училище)
В момента е 21 паунда,аз съм я вземала по-скъпо.
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B076M85W1K/ref=ppx_od_dt_b_a … _s00?ie=UTF8&th=1
Събира идеално учебниците,без да ги мачка и е по-прибран размер от 17 инчовите. Много отделения,не е прекалено тежка.
Ако бяха сложили светлоотразителни елементи,щеше да е идеална
Виж целия пост
# 521
Има ли и други чанти, които са на добра цена за училище? Heart Eyes
Виж целия пост
# 522
Като стана въпрос за училище - тази раница на Адидас дали ще е ОК за моят двуметров деветокласник? Има си дадени размери, даже снимка на манекен и пак ме е страх да не получа прекалено малка раница.
https://www.amazon.de/-/en/dp/B08BV2BVLF/?coliid=I1LTSYLKKWL6LP& … _it_im&th=1&psc=1
Виж целия пост
# 523
Като стана въпрос за училище - тази раница на Адидас дали ще е ОК за моят двуметров деветокласник? Има си дадени размери, даже снимка на манекен и пак ме е страх да не получа прекалено малка раница.
https://www.amazon.de/-/en/dp/B08BV2BVLF/?coliid=I1LTSYLKKWL6LP& … _it_im&th=1&psc=1


Dear customer,
the article has the following measurements: (L x B x H): 45.0 x 35.0 x 5.0 which is a volume of 78 liters.
Виж целия пост
# 524
78 литра ми се струва абсурд. Това е вместимост за голям куфар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия