Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 13

  • 40 984
  • 753
# 495
Е направо съм бясна
Успях да се свържа и ново 20 чух- парите не били наредени още. Щял да прави справка напраео нямам думи няма да пазарувам повече нищо от тях
Виж целия пост
# 496
И аз нямам нищо, а срокът беше до днес. Писах.
Виж целия пост
# 497
И аз. Току що проверих.
Виж целия пост
# 498
Вече и аз писах... наистина от 25-26.11 няма нищо
Срамота
Винаги са били супер бързи и коректни
Виж целия пост
# 499
Не забавянето ми е толкова проблема, колкото това, че ме правят на глупачка. И Мартин в понеделник ме е излъгал, че са пуснати на 2.12, а аз го поздравих, че това ми е най-хубавия разговор с тях. Лъжи, лъжи само лъжи две седмици вече слушам.. много съм разочарована. Такова омотаване от друго място не съм получавала
Виж целия пост
# 500
Свързах се с тях. Момчето ми каза, че знаят за проблема, но нищо не зависело от тях и за съжаление те го отнасяли.
Каза да му дам номерата на поръчките, име, дата на раждане и адрес на фактуриране и тази информация ще я предаде на финансов отдел. Щели да ми пишат на имейла веднага щом като имат информация от финансовия им отдел..

Става дълга и широка....и с неясен край..
Виж целия пост
# 501
И аз звъня от доста време вече …
Виж целия пост
# 502
Аз им писах още в 6:00 сутринта, отговор нямам, сега ще почна и да звъня.
Виж целия пост
# 503
Свързах се с тях. Момчето ми каза, че знаят за проблема, но нищо не зависело от тях и за съжаление те го отнасяли.
Каза ми да му дам номерата на поръчките, име, дата на раждане и адрес на фактуриране и тази информация ще я предаде на финансов отдел. Щели да ми пишат на имейла веднага щом като имат информация от финансовия им отдел..

Става дълга и широка....и с неясен край..
Това Калоянчо ли? Я да го видя сега пък той какво ще направи. На мен дата и адрес не ми иска Grinning но ги е видях сигурно, че беше в поръчката Grinning
От тях зависи поне да са честни с мен, не да ме лъжат по телефона и разиграват само
Виж целия пост
# 504
Днес от 18ч

Виж целия пост
# 505
Свързах се с тях. Момчето ми каза, че знаят за проблема, но нищо не зависело от тях и за съжаление те го отнасяли.
Каза да му дам номерата на поръчките, име, дата на раждане и адрес на фактуриране и тази информация ще я предаде на финансов отдел. Щели да ми пишат на имейла веднага щом като имат информация от финансовия им отдел..
Става дълга и широка....и с неясен край..
И при мен същата процедура.
Виж целия пост
# 506
Дойдоха базовите тениски GAP - хубав и мек памук, добра изработка, но куца кройка. Цветовете са много хубави. И двете са ми леко широки - умишлено ги поръчах така, но отзад на гърба правят едно двойно прегъване от ръкав до ръкав. Извивката на ръкава е виновна - опъва точно на едно определено място. И двете са така. Заминават обратно.
Ще си знам да не експериментирам с такива неща - на H&M са "моите" и там го няма този проблем.
Пари - чакам Simple Smile
Виж целия пост
# 507
Току що се свързах с Магдалина.

Проблем били получените в склада на 23.11.22 г. Върнати поръчки.

Надявала се до края на седмицата да си получа парите. Не може да се ангажира с обещание....

Не ми поиска никакви данни и да беше поискала, щях да я насоля хубаво.

Мисля да им пиша, да има писмена следа поне от моя страна.
Виж целия пост
# 508
Аз имам и от 25, вдругиден пак ще звъня значи.
Виж целия пост
# 509
Момичета, нз дали помага, но днес получих всички преводи, но нямам от 23ти регистрирано връщане. Явно те са проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия