Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 13

  • 40 984
  • 753
# 510
Какъв е проблемът обаче? Ония ден като си говорих с този Мартинчо, който си го бях харесала Grinning уж дълго и широко ми обясни всичко... парите били наредени на 25 , но нещо станало и системата отказала превода и после ги били пуснали на 2...но всичко това явно не е вярно. Защо не ги пускат, всякакви срокове изтекоха и сега да ги, няма да стигнат до 9 до нас
Виж целия пост
# 511
След сто часа звънене успях да се свържа, за да ни кажат да звънна утре, защото тогава източа 14 дневният срок. 😡
Виж целия пост
# 512
14-дневния срок на потвърдените връщания на 23,11 изтича днес.
Виж целия пост
# 513
14-дневния срок на потвърдените връщания на 23,11 изтича днес.

Точно.
Автоматично за към момента няма да се прави. Имат проблем.
Явно всеки трябва да се обади или пише и да се задейства процедурата по ръчно възстановяване на сумите. Поне така ми каза момчето.
Дано да не са ме излъгали както ме лъжеха предните седмици..
Виж целия пост
# 514
Това е моят мейл...Поради изминалите ни кампании обработката на връщането и възстановяването на сума по дадена пратка се извършва с известно закъснение, за което ще те помоля за още малко търпение и ако до 10.12 сумата ти все още липсва в отговор на този имейл те моля да се свържеш отново с нас.
 
Предварително ти благодаря за проявеното търпение и разбиране. Ако възникнат допълнителни въпроси не се колебай да се свържеш отново с нас.


от 23-ти е.
Виж целия пост
# 515
Това е моят мейл...Поради изминалите ни кампании обработката на връщането и възстановяването на сума по дадена пратка се извършва с известно закъснение, за което ще те помоля за още малко търпение и ако до 10.12 сумата ти все още липсва в отговор на този имейл те моля да се свържеш отново с нас.
 
Предварително ти благодаря за проявеното търпение и разбиране. Ако възникнат допълнителни въпроси не се колебай да се свържеш отново с нас.


от 23-ти е.

Е, не мога да разбера защо пишат глупости.. Или мен ме е излъгало момчето..
Нямат никакво закъснение с връщането на парите от други дати.

Днес имам превод от мейл от 2.12
Сума- 23.12лв.
Виж целия пост
# 516
И аз имам превод днес, за връщане от трети декември, но това са 100 лв, а 700-те лева от 23 и 25..... 😡
Виж целия пост
# 517
Ама те виждат, че не са пуснати парите, какво има да чакаме 9, 10 и не знам си кога. Защо не ги пуснат, пък дори и ръчно?
Виж целия пост
# 518
Това е моят мейл...Поради изминалите ни кампании обработката на връщането и възстановяването на сума по дадена пратка се извършва с известно закъснение, за което ще те помоля за още малко търпение и ако до 10.12 сумата ти все още липсва в отговор на този имейл те моля да се свържеш отново с нас.
 
Предварително ти благодаря за проявеното търпение и разбиране. Ако възникнат допълнителни въпроси не се колебай да се свържеш отново с нас.


от 23-ти е.

Е, не мога да разбера защо пишат глупости.. Или мен ме е излъгало момчето..
Нямат никакво закъснение с връщането на парите от други дати.

Днес имам превод от мейл от 2.12
Сума- 23.12лв.
Аз също имам превод от 2.12- сума 119, платена с карта
Мисля, че може системата им да е бъгнала и маркирала като финализирани, не направени преводи и сега да се опитавaт да ги проверяват и мачват. Моят съвет е да връщате мейл..bold сума, поръчка и любезно... I would like to have firm confirmation on the expected transaction date. Следващия ден, ако няма отг..kind reminder..до дупка.
Виж целия пост
# 519
Добре, че моите пари от злощастната дата 23- ти са само 14 лв. Simple Smile
Ама няма да им ги оставя, ще изчакам още малко и аз ще им пиша/звънна.
Виж целия пост
# 520
Здравейте и днес, Момичета! Пиша, за да дам отчет относно постъпилите днес пари за 2 връщания от поръчки, за които съм получила потвърдителни мейли на 05.12, а относно връщания от поръчки, потвърдени на 25.11 (но пък изпратени и получени доста по-рано) - все още нищо. Не съм притеснена и вярвам, че може би с известно забавяне всички ще си получим парите. Лично за мен би бил приемлив компромис да изчакам още няколко дни.
Виж целия пост
# 521
Сега реших да си поговоря пак с тях, защото отговор от Калоянчо не получих!
Има отговор от финансов отдел и той е - до средата на другата седмица да чакаме Grinning
Но ми хареса как се мобилизирахме днес. И момичето вика днес много такива запитвания имахме...та като им дадем малко зор дано се пораздвижат
Виж целия пост
# 522
Не е за вярване това, което се случва. Наистина не ми е ясно как може така нагло да лъжат хората всеки ден....Нямам превод и днес, вече се отказвам да се занимавам с тях, просто не си взех другите пратки и отписвам сайта им. Каквото и на каквито и цени да продават, за мен подобна подигравка с толкова народ е ненормална в 21 век. А и в последно време нямаха особено качествени стоки, все някакви омърляни, носени и връщани 100 пъти неща, които изпращат с ясното съзнание, че са такива. Ще си давам парите с удоволствие там, където умеят да ми ги вземат като уважаван и ценен клиент. Слава богу сайтове бол.
Виж целия пост
# 523
Mamamishi, абсолютно съм съгласна! И тия лъжи не са от днес...две седмици вече си скъсах нервите с тях ииии приключих с пазаруването от about you аз!
Виж целия пост
# 524
Сега реших да си поговоря пак с тях, защото отговор от Калоянчо не получих!
Има отговор от финансов отдел и той е - до средата на другата седмица да чакаме Grinning
Но ми хареса как се мобилизирахме днес. И момичето вика днес много такива запитвания имахме...та като им дадем малко зор дано се пораздвижат

То ние сме се мобилизирали, но техният финансов отдел кога ли..
А и днес ми прави впечатление, че пак дават различна информация.

Утре пак ще им звъня да видим след като им дадох цялата им необходима информация докъде са я докарали..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия