Дългото чакане след трансфер-тема 102

  • 66 531
  • 766
# 270
Благодаря ви от сърце, че споделихте своите успешни истории! Много ми помогнахте! Предишният път 2 дни преди ЗЕТ прогестеронът ми беше почти 18 ng, но имах безобразни контракции в матката и не се хвана нито един ембрион. На 8 ден кръвният тест показа 0.21. Цветков каза, че това не го водели отрицателен резултат и ми се скара, че съм спряла лекарствата. Да, ама ако беше положителен, нямаше да ми дойде след 4 дни.
Имам много време до теста, не съм на работа и си почивам. Дай Боже този път да е моят, а на вас пожелавам всичко да е наред до края и да се радвате на здрави деца!
Виж целия пост
# 271
Бързам да споделя, на 9ти ден сред трансфер,  ЧХГ е 512.2. То вярно ,че са двечки, но се изненадах от високата стойност.
Много се вълнувам и ме е страх дали този път ще прескоча втория месец благополучно.
 Място не мога да си намеря.
Борбата те първа започва.
Успех момичета!
Виж целия пост
# 272
deina, честито, много хубав резултат! Прогестеронът как е? След 10 дни ще може да видите сак, нали Simple Smile
Виж целия пост
# 273
deina, честито, много хубав резултат! Прогестеронът как е? След 10 дни ще може да видите сак, нали Simple Smile

93,7 е прогестерона, незнам колко е добре. Звъннах в клиниката и ще ми пратят още пролутекс до 3ти януари, когато е прегледа.  Те от 20ти излизат в почивка и тогава им е първия работен ден. Всъщност с тия празници, надали ще мога да мина и при някои друг просто ,за да си ги видя . Така, че трябва да се въоръжа с търпение.
Виж целия пост
# 274
Здравейте мили сестри по съдба  Kissing Heart
Желая на всички положителни резултати!
На 5.12 имах пункция с резултат едно ембрионче. На 9.12 имах трансфер с асистирано излюпване, зада се увеличат шансовете. До тук добре. Първите три дни имах усещания, тежест в долната част на корема, дори гърдите ме боляха, отпадналост, лека температура, спеше ми се. На на третия ден започна кашлицата, не много силна, която си има предистория. Преди месец и половина изкарах един много лек грип с темп. 37,5, отпадналост и болки леки в тялото. Отмина сред 3-4 дни и след още 2-3 дни започна една ужасна кашлица, денем и нощем. Разбрах, че много хора са имали същата кашлица, по 1-2 месеца и че нищо не помагало. Аз пиех чайове, правих инхалации, помагаха, но като включих след две -три седмици мъки Ериус, нещата се поуспокоиха съвсем, можех и да спя нощем и да мисля и за процедура. Реших до спра ериус-а след трансфера, да не би да стане нещо на ембриончето, а и нали бях престанала да кашлям. Но 3 дни след трансфера  започнах пак да кашлям. За радост не чак толкова силно. Доктора знаеше за кашлицата преди трансфера, казах му и че съм спряла противоалергично го, нищо не ми каза тогава. Сред трамсфера му казах, че кашлицата е започнала отново и тогава той ми каза, че давали на бременни Ериус, да ки взема и хомеопатично. Не знам защо не ми каза да не го спирам изобщо… Сега имам лека кашлица но доста разредена, по-скоро прокашляне от време на време. Лошото е, че усещанията изчезнаха с кашлицата и се притеснявам доста. Имам само подут корем, боцкане и болка от време на време долу, в сноваха. Започвам днес 8-ми ден. Не знам какво ми предстои на 12-тия. Моля се всичко да е наред с ембриончето и да се е прикачило. Имах предишни опити, неуспешни за съжаление, като ми казваше лекаря на 7мия ден, че имам сакче, имах всички видове усещания но на теста го нямаше вече…
Искам да попитам дали някоя от вас има подобни неволи с кашлица?
Виж целия пост
# 275
Мисля, че ако днес си направиш кръвен, ще покаже резултат. Аз бих се изследвала, за да се вземе решение за адекватно лечение. Успех!
Виж целия пост
# 276
Мисля, че ако днес си направиш кръвен, ще покаже резултат. Аз бих се изследвала, за да се вземе решение за адекватно лечение. Успех!
Вчера мина и моят зет трансфер дано всички да имаме късмет и да видим положителен тест.Вие как се чувствате усещате ли нещо лежите ли ,вършите ли си домакинската работа, ходите ли на работа.

Привет, да ходя та работа, но съм на бюро, не се движа много. Само веднъж готвих слад трансфера, Марко домакинска работа. Пазя се. Гледам да не нося повече от 4 кг. Нали тона беше лимита?

Signora, не е ли рано за кревен тест на 8мия ден?
Виж целия пост
# 277
Здравейте мили сестри по съдба  Kissing Heart
Желая на всички положителни резултати!
На 5.12 имах пункция с резултат едно ембрионче. На 9.12 имах трансфер с асистирано излюпване, зада се увеличат шансовете. До тук добре. Първите три дни имах усещания, тежест в долната част на корема, дори гърдите ме боляха, отпадналост, лека температура, спеше ми се. На на третия ден започна кашлицата, не много силна, която си има предистория. Преди месец и половина изкарах един много лек грип с темп. 37,5, отпадналост и болки леки в тялото. Отмина сред 3-4 дни и след още 2-3 дни започна една ужасна кашлица, денем и нощем. Разбрах, че много хора са имали същата кашлица, по 1-2 месеца и че нищо не помагало. Аз пиех чайове, правих инхалации, помагаха, но като включих след две -три седмици мъки Ериус, нещата се поуспокоиха съвсем, можех и да спя нощем и да мисля и за процедура. Реших до спра ериус-а след трансфера, да не би да стане нещо на ембриончето, а и нали бях престанала да кашлям. Но 3 дни след трансфера  започнах пак да кашлям. За радост не чак толкова силно. Доктора знаеше за кашлицата преди трансфера, казах му и че съм спряла противоалергично го, нищо не ми каза тогава. Сред трамсфера му казах, че кашлицата е започнала отново и тогава той ми каза, че давали на бременни Ериус, да ки взема и хомеопатично. Не знам защо не ми каза да не го спирам изобщо… Сега имам лека кашлица но доста разредена, по-скоро прокашляне от време на време. Лошото е, че усещанията изчезнаха с кашлицата и се притеснявам доста. Имам само подут корем, боцкане и болка от време на време долу, в сноваха. Започвам днес 8-ми ден. Не знам какво ми предстои на 12-тия. Моля се всичко да е наред с ембриончето и да се е прикачило. Имах предишни опити, неуспешни за съжаление, като ми казваше лекаря на 7мия ден, че имам сакче, имах всички видове усещания но на теста го нямаше вече…
Искам да попитам дали някоя от вас има подобни неволи с кашлица?

Здравей, не се притеснявай за кашлицата, тя няма да попричи на инплантацията ако всичко е наред с ембриона и матка.Питала съм доктора дали кашлица и кихане влияят на ебриона, отговорът беше "НЕ" . Аз на 5.12 имах трансфер, в деня на трансфера започна да ме дразни гърлото, говорих с доктора и той ми каза, че мога да пия парацетамол и хомеопатични лекарства. В деня след трансфера започна ужасна кашлица, хрема и болки в гърлото,но без температура, пила съм по 6 7 чая на ден, 3/4 лимона и смучех прополис на тантум натура, правех и компреси на гърдите с мед,парацетамол не вземах. Та на 10 ден уринарния ми тест беше положителен, а бях доста болна.Това ми е  4 трансфер и за пръв път имам положителен тест,въпреки,че бях доста болна . Не се отчайвай и бъди много положително настроена!
Виж целия пост
# 278
При 5дневен ембрион, тест на 8 ден ще покаже, ако сте нетърпелива.
Виж целия пост
# 279
Evia007 , и аз като signora_tina мисля, че е най-добре да пуснеш един кръвен тест, и след като се резултатът да се прецени какво лечение да се порведе.

Само пример, знам че абсолютно всеки случай си е индивидуален - след трансфера направих невероятен епизод за запек от високите нива на прогестерон, убедена бях че съм " избутала" бебето. Дни след положителния тест пък изкарах ужасен вирус: 4 дена температура 38, до 38.4, която свалях с парацетамол; след това 7 дена антибиотик, по време на което и прокървих,
Във всеки един момент си мислех, че това е вече краят, но явно просто това е било моето борбено ембрионче - сега съм почти в 30-та седмица,

Направи теста, виж резултатите и говори с док за най-подходящата терапия - пожелавам ти едно хубаво ЧХГ да те " погледне"  от листа HeartHug

Здравейте мили сестри по съдба  Kissing Heart
Желая на всички положителни резултати!
На 5.12 имах пункция с резултат едно ембрионче. На 9.12 имах трансфер с асистирано излюпване, зада се увеличат шансовете. До тук добре. Първите три дни имах усещания, тежест в долната част на корема, дори гърдите ме боляха, отпадналост, лека температура, спеше ми се. На на третия ден започна кашлицата, не много силна, която си има предистория. Преди месец и половина изкарах един много лек грип с темп. 37,5, отпадналост и болки леки в тялото. Отмина сред 3-4 дни и след още 2-3 дни започна една ужасна кашлица, денем и нощем. Разбрах, че много хора са имали същата кашлица, по 1-2 месеца и че нищо не помагало. Аз пиех чайове, правих инхалации, помагаха, но като включих след две -три седмици мъки Ериус, нещата се поуспокоиха съвсем, можех и да спя нощем и да мисля и за процедура. Реших до спра ериус-а след трансфера, да не би да стане нещо на ембриончето, а и нали бях престанала да кашлям. Но 3 дни след трансфера  започнах пак да кашлям. За радост не чак толкова силно. Доктора знаеше за кашлицата преди трансфера, казах му и че съм спряла противоалергично го, нищо не ми каза тогава. Сред трамсфера му казах, че кашлицата е започнала отново и тогава той ми каза, че давали на бременни Ериус, да ки взема и хомеопатично. Не знам защо не ми каза да не го спирам изобщо… Сега имам лека кашлица но доста разредена, по-скоро прокашляне от време на време. Лошото е, че усещанията изчезнаха с кашлицата и се притеснявам доста. Имам само подут корем, боцкане и болка от време на време долу, в сноваха. Започвам днес 8-ми ден. Не знам какво ми предстои на 12-тия. Моля се всичко да е наред с ембриончето и да се е прикачило. Имах предишни опити, неуспешни за съжаление, като ми казваше лекаря на 7мия ден, че имам сакче, имах всички видове усещания но на теста го нямаше вече…
Искам да попитам дали някоя от вас има подобни неволи с кашлица?
Виж целия пост
# 280
Бързам да споделя, на 9ти ден сред трансфер,  ЧХГ е 512.2. То вярно ,че са двечки, но се изненадах от високата стойност.
Много се вълнувам и ме е страх дали този път ще прескоча втория месец благополучно.
 Място не мога да си намеря.
Борбата те първа започва.
Успех момичета!


Дейна, браво за резултата, много се радвам. Ще стискам палци всичко да бъде наред и най-после да завърши с пухкав резултат! Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Бързам да споделя, на 9ти ден сред трансфер,  ЧХГ е 512.2. То вярно ,че са двечки, но се изненадах от високата стойност.
Много се вълнувам и ме е страх дали този път ще прескоча втория месец благополучно.
 Място не мога да си намеря.
Борбата те първа започва.
Успех момичета!


Дейна, браво за резултата, много се радвам. Ще стискам палци всичко да бъде наред и най-после да завърши с пухкав резултат! Simple Smile

Благодаря.  Пожелавам на всички скоро да видят положителен резултат.
Виж целия пост
# 282
А вие пиете ли си кафето след трансфера Kissing Heart

Само безкофеиново. Така ми каза и док
Виж целия пост
# 283
А вие пиете ли си кафето след трансфера Kissing Heart

Само безкофеиново. Така ми каза и док

На мен ми казаха,че може да пия по 1 кафе на ден,както и да не ям грейпфрут.  Без други ограничения. Аз не пуша,  спрях ги преди повече от 5 години,когато решихме да имаме дете. Заредила съм се и с безалкохолна бира, като ми се прииска да се включа във вечерната наздравица.
Виж целия пост
# 284
Evia, на мен ЧхГ ми беше над 140 на 8 ден след трансфера. Имплантацията е по-ранна при 5-дневен ембрион. Направи си кръвен, ако можеш. Дано се е закрепило.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия