Избор/Мнение за комбинирана пералня със сушилня?! №4

  • 52 655
  • 776
# 300
Бутоните са сензорни и не се натискат, а се докосват. Докосват се заедно температура и центрофуга, а позицията на програматора няма отношение към тази настройка. Даже и да не настроиш допълнително изплакване, пералнята си е “умна” и ще плакне докато сметне за нужно, ако има много препарат.
Виж целия пост
# 301
Явно неправилно съм се изразила, докосване имах предвид. И да, пробвах при различни позиции на програматора. Не успях, за съжаление. Ще пробвам пак по-късно, като приключи програмата. Благодаря на всички за съветите при избора на пералня.
Виж целия пост
# 302
Трудничко се пускат тези допълнителни изплаквания 😀 и аз питах в темата, накрая успях.
Виж целия пост
# 303
Трениране му е майката JoyJoyJoy. Аз откакто успях да го включа не го пипам. Плакне си допълнително всеки път Grinning.
Виж целия пост
# 304
Пералня AEG L9WBCN61B
https://www.tehnomix.bg/peralnya-sas-sushilnya-aeg-l9wbcn61b?utm … dium=gads-dynamic


 или

  AEG L7FNE48S;
https://zora.bg/product/l7fne48s
+
Сушилня AEG T7DBE48S
https://techmart.bg/%D0%A1%D1%83%D1%88%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D1%8F%20AEG%20T7DBE48S

като цена сборът от двата уреда е на цената на комбито, но са серия 7 - струва ли си този компромис ако имаме място?
Виж целия пост
# 305
Пералня AEG L9WBCN61B
https://www.tehnomix.bg/peralnya-sas-sushilnya-aeg-l9wbcn61b?utm … dium=gads-dynamic


 или

  AEG L7FNE48S;
https://zora.bg/product/l7fne48s
+
Сушилня AEG T7DBE48S
https://techmart.bg/%D0%A1%D1%83%D1%88%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D1%8F%20AEG%20T7DBE48S

като цена сборът от двата уреда е на цената на комбито, но са серия 7 - струва ли си този компромис ако имаме място?
Щом имате място-отделни. 7 серия е една от най-стабилните и нетрошливи при перални и сушилни на АЕГ.
Имам 10-килограмовото комби и ми върши идеална работа на мястото, на което е. Имам и отделни уреди в постоянното си жилище.
Цената на комбито е прекалено висока. Преди малко повече от 4 години го купих за 1900 лв без да е на промоция. Просто прекаляват. Преди няколко месеца я бяха надули и ахааа да стигне 3 бона.
Виж целия пост
# 306
Здравейте, имам пералня със сушилня АЕГ (6-та или 7-ма серия, не е пред мен в момента и не мога да я видя). Отскоро ми прави следния проблем - изпира, но не суши добре или изобщо, ако е пусната на пране + сушене. Ако я пусна после само на сушене, след като извърти предишния цикъл пране + сушене, всичко си излиза сухо. Какъв може да е проблемът? Някой сблъсквал ли се е с това?
Подчертавам, че това го прави отскоро. Преди си переше и сушеше заедно без проблем. Не съм променила количеството, нито нещо друго.
Виж целия пост
# 307
Здравейте!
Имам комбинирана пералня Самсунг от половин година. Няколко пъти съм сушила с нея, но се разнаса миризма на спарено, ютия. Сега обаче и само  пералня като пускам пак мирише така, преди поне това го нямаше. Явно пропускам нещо в правилната й експплоатация, къде греша?
Виж целия пост
# 308
С какво почиствате мъхчетата по уплътнението на вратичката? Като засъхнат след сушилня бая търкане пада.
Виж целия пост
# 309
С какво почиствате мъхчетата по уплътнението на вратичката? Като засъхнат след сушилня бая търкане пада.

Отговорът се крие във въпроса ти - преди сушилня, докато са мокри. С швамтух лично аз.
Виж целия пост
# 310
С какво почиствате мъхчетата по уплътнението на вратичката? Като засъхнат след сушилня бая търкане пада.
След сушене се пуска почистваща програма или просто плакнене. После каквото не се е отмило, се избърсва.
Виж целия пост
# 311
След сушене почиствам гумата с прахосмукачка, с друго не ми се получава.
Виж целия пост
# 312
С влажен микрофибър става при мен.
Виж целия пост
# 313
Привет, AEG 9та серия комбинирана пералня със сушилня. Имам я от 3-4 години, днес извадих дрехите мокри. Имаше сигнал за почистване на въздушен филтър, но и двата бяха чисти, чистя ги след всеки цикъл. Дръпнах с прахосмукачка какво можах, но май ще съм за техник. Друг с такъв проблем?
Виж целия пост
# 314
Сигурно се е задръстил въздуховода.
Иначе, мрежите на филтрите можеш да ги измиеш с каша за ръце, като не натискаш много, за да не ги пробиеш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия