Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 84

  • 47 286
  • 740
# 270
Момичета, имам останала неотваряна  опаковка Естрофем 2 mg, срока на годност е 02/2026.  Подарявам я. Ако някоя има нужда, да ми даде данни за доставка на лично съобщение.
Виж целия пост
# 271
Здравейте,  от понеделник почнахме по къс протокол. Но цикъла ми е много намалял, сравнение по принцип. Винаги съм имала много обилен цикъл.
Поставям си 75 фостимон и 150 мериоферт.
На вас случвало ли ви се е? Утре съм при док. за преглед.
Виж целия пост
# 272
Колко време се пие Естрофем? Някъде пише , до 12та седмица...
Приемам го от вчера 3х2 , 12мг дневно.
Много страшни неща пише в листовката 🙄 и да се спре при бременност.... Поне намалява ли се дозата при положителен тест?
Какви са най-честите странични реакции, които сте имали от него?
Виж целия пост
# 273
Колко време се пие Естрофем? Някъде пише , до 12та седмица...
Приемам го от вчера 3х2 , 12мг дневно.
Много страшни неща пише в листовката 🙄 и да се спре при бременност.... Поне намалява ли се дозата при положителен тест?
Какви са най-честите странични реакции, които сте имали от него?


Индивидуално е. На мен ми казаха да го спра ,когато бях в 8г.с. Пиех го от началото на подготовката за ЗЕТ, като в началото беше 2пъти по 1, а няколко дена преди ЗЕТ го започнах 3 пъти по 1. Моя приятелка пък го пи до 28г.с .  Аз не усетих странични ефекти.  Към днешна дата съм в 9г.с+4, но вчера на прегледа доктора каза, че отговаря на 10г.с., така че явно не се отрязва негативно .
Виж целия пост
# 274
След пулс ми го спряха.
Виж целия пост
# 275
Здравейте, някоя от вас да има излишен Циклогест? Да подарява или продава на по-ниска цена 😊
Виж целия пост
# 276
Момичета, здравейте! Предстои ми ЗЕТ следващия месец живи и здрави. Някак ми е супер притеснено от това 'надраскване' + че е от същия док, който каза че Я не били ок и да мисля за донорски...иначе сме МФ(при 3 бластоцита+1 6ти ден, от 5 оплодени. След ЗЕТа ще сменям клиниката...)нещо се параноясвам сигурно, но моля ви споделете ако имате инфо, има ли риск при това надраскване? Филмът ми е че са ни взели за 'мезе' и не знам дали да вярвам 😪 има ли как да ми навреди тази процедура?
Виж целия пост
# 277
Ако имате съмнения и не се чувствате добре там , по-добре сменете клиниката преди трансфера Simple Smile )))) за надраскванено не мога да кажа
Виж целия пост
# 278
Здравейте, дами, в процес на стимулация съм по дълъг протокол с Декапептил и Фостимон. Днес забелязах жълтеникаво течение. Имам направена микробиология преди 3 дни, която е отлична. Някаква идея защо и дали да се тревожа твърде много? Прегледът ми е в понеделник.
Виж целия пост
# 279
Карамелка, вероятно е от хормоните течението. Все пак говори с док, ако трябва да повторите пак микробиологията.

ИнЯн, надраскването е за улесняване на имплантацията. Не се тревожи за това.
Виж целия пост
# 280
Вероятно е от хормоните. Аз също имах не жълтеникаво, а чисто жълто течение и сърбеж ужасен , казаха че е от циглогеста. И друг път можело да го слагам анално ако така ме дразни🙄 Спрях го и всичко мина
Здравейте, дами, в процес на стимулация съм по дълъг протокол с Декапептил и Фостимон. Днес забелязах жълтеникаво течение. Имам направена микробиология преди 3 дни, която е отлична. Някаква идея защо и дали да се тревожа твърде много? Прегледът ми е в понеделник.
Виж целия пост
# 281
InYan - ако става въпрос за хистероскопия с цел надраскване на стените, прави се с цел по- голяма възможност за прикрепяне на ембриона. Дори е за предпочитане, защото увеличава шансовете за успех.
Виж целия пост
# 282
Няма да е хистероскопия, около 150лв ще струва, може и да вземат материал да изследват НК клетки.. не знам какъв точно метод ще е това. Да ли ако не е хистеро, резултатът ще е същият се чудя

 
InYan - ако става въпрос за хистероскопия с цел надраскване на стените, прави се с цел по- голяма възможност за прикрепяне на ембриона. Дори е за предпочитане, защото увеличава шансовете за успех.
Виж целия пост
# 283
Най-добре е да се направи хистероскопия с надраскване и взимане на биопсия. Може и без упойка.
Виж целия пост
# 284
Ами не ми предложиха хистеро и аз не знам..във вторник ми е часа и хич нямам време за мислене, иии малко се притеснявам :/
Слагам и 2х2 утрогестан

Най-добре е да се направи хистероскопия с надраскване и взимане на биопсия. Може и без упойка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия