Звездни компромати - Декември'22

  • 297 306
  • 2 616
# 2 280
На мен Сашко ми е симпатичен и допускам, че може да се обичат.
Виж целия пост
# 2 281
И на мен ми е симпатичен и е много талантлив. Дано имат хубаво семейство!
Виж целия пост
# 2 282
Аз съм в повече от прекрасни отношения с бившия ми, но коледни снимки не сме си правили:)
Той си има с детето много.
Не си е помъкнал и неговата половинка на нарочни снимки.
Имаме от рд на голямото детето общи и на другото ми дете също присъства на поводи и имат снимки, не е той баща на втората.
Грам не ме интересува кой какво мисли отстрани и кое му се вижда нужно и редно.
Важното е децата да са ок, да няма тъга в техните очи. Другото са войни на възрастните, в които не бива малките да участват.
Но Наска е такава ревнива селска пръчка, че 100% ревнува от бившата. Всеки си мисли че другия би направил, каквото и той… да не забравяме, че въпросната писала и свалила така желания Бачор, докато Емилия е била бременна, и немедлено е забременяла на свой ред. Та сега и пари под задника, мъж направил това веднъж може всеки момент да организира нова смяна…
Виж целия пост
# 2 283
Аз съм в повече от прекрасни отношения с бившия ми, но коледни снимки не сме си правили:)
Той си има с детето много.
Не си е помъкнал и неговата половинка на нарочни снимки.
Имаме от рд на голямото детето общи и на другото ми дете също присъства на поводи и имат снимки, не е той баща на втората.
Грам не ме интересува кой какво мисли отстрани и кое му се вижда нужно и редно.
Важното е децата да са ок, да няма тъга в техните очи. Другото са войни на възрастните, в които не бива малките да участват.
Но Наска е такава ревнива селска пръчка, че 100% ревнува от бившата. Всеки си мисли че другия би направил, каквото и той… да не забравяме, че въпросната писала и свалила така желания Бачор, докато Емилия е била бременна, и немедлено е забременяла на свой ред. Та сега и пари под задника, мъж направил това веднъж може всеки момент да организира нова смяна…
Е той мистър Пропър иска още деца, а Атанаска се ослушва, та не е невъзможно да има бебе номер 3 от мама номер 3.
 Голяма гадория е да се сваляш с мъж, който чака дете, но пък не са му опрели пистолет в главата, така че, не е особено читав!
Виж целия пост
# 2 284
Само аз ли не намирам приятелката на Сашко за красива?
Виж целия пост
# 2 285
Не си само ти. Аз и него не намирам за талантлив. Винаги говори/играе с интонацията на майка си, което ми изглежда малко ... женствено.
Виж целия пост
# 2 286
И аз смятам Чоева за кривогледа и не особено чаровна, а като си отвори устата, става ясно, че и интелигентна не е особено. Но я обича Сашко и деца иска от нея. Дано съм лош пророк, но няма да е последната му жена
Виж целия пост
# 2 287
Е, той мамин Сашко е раснал в доста либерално семейство, та не е за чудене, че има по- отворено мислене на тема вярност и брак.
И аз не я харесвам визуално новата.
Детенцето е много сладко обаче❤

Емануела я взех за Златка Р.б@си клонингите ей😱



Елеко Лева прегърнала духовното 😅🤪


Което не пречи обаче да си е сменила фейса от злоупотреба с филъри…


Тука веждАта кат на Джизъса малко🤭😅

Виж целия пост
# 2 288
Видеото на Сашко изглежда като пародия и скеч.

На Коледа Никол Станкулова представи прогнозата за времето и понеже тук не се спомена  вече се чудя дали не ми се е предвидяло.
Виж целия пост
# 2 289
тя Никол , пак е на времето, след като роди дъщеря №2
проблема е , че и тя е залитнала по анорексията и не изглежда никак добре. Личи си на тв дори , а всички знаете че то визуално добавя кг.
Видях я на живо, началото на Декември..я има ,я  няма 40кг. сал една глава останала.
Виж целия пост
# 2 290
Деми Мур
Скрит текст:
Марая Кери
Скрит текст:
Райън Рейнолдс
Скрит текст:
Джон Бон Джоуви
Скрит текст:
Лили Колинс
Скрит текст:
София Вергара и Джо
Скрит текст:
Лени Кравиц
Скрит текст:
Серина Уилямс
Скрит текст:
Антонио Бандерас
Скрит текст:
Ева Лонгория
Скрит текст:
Нина Николина
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 291
Ивелина и на мен визуално не ми харесва.Но,пък, щом Сашко си я харесва.Интересеното е как празнуват семейни празници винаги без нея
Не смятам,че и Катето я харесва
Виж целия пост
# 2 292
тя Никол , пак е на времето, след като роди дъщеря №2
проблема е , че и тя е залитнала по анорексията и не изглежда никак добре. Личи си на тв дори , а всички знаете че то визуално добавя кг.
Видях я на живо, началото на Декември..я има ,я  няма 40кг. сал една глава останала.

Изглежда страшна направо. Лицето й е квадратно от слабост.
Виж целия пост
# 2 293
тя Никол , пак е на времето, след като роди дъщеря №2
проблема е , че и тя е залитнала по анорексията и не изглежда никак добре. Личи си на тв дори , а всички знаете че то визуално добавя кг.
Видях я на живо, началото на Декември..я има ,я  няма 40кг. сал една глава останала.
На мен от прогнозата ми се струва, че ханша й е доста широк, но за наскоро раждала е нормално и главата, както казвате, може би поради големия обем в косите, който й правят, изглежда нереално голяма на фона на тялото.
Виж целия пост
# 2 294
Емануела какво руно си е закачила Grinning. Толкова са ретро тези грамади коса, и съвсем очевидно изкуствена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия