Звездни компромати - Декември'22

  • 297 309
  • 2 616
# 2 265
Атанаска да си отпочине като за последно
в Тайланд,че после като почне работа няма да има време.Оня ден бяха всичките на дъщеричката на Даниел ,която тренира при Симона Пейчева на тържество.Много грозно прави Даниел.Ми излез за 1 снимка с майката на дъщеричката си.Това дете след години ще гледа мащехата ,дето измести майката постоянно на снимки,пък за спомен няма да има 1 снимка с майка си и баща си.Така ниша,защото навсякъде казват,че са в добри отношения Даниел и Емилия.Аз Емилия повече я харесвам
Все едно всяко разведени семейство си прави коледна фотосесия само заради децата. Доколкото знам, първата му жена работи във фирмата му и е близа с брат му на Даниел. Брат му пък ми се струва , че е от другата страна. ( И всичко това от споделеното от всички тях в ИГ.). Честно, имам чувството, че са ми роднини, толкова са активни и изчерпателни в споделянето на живота си , че им знаем и долните гащи
Виж целия пост
# 2 266
На Гала къщата си е точно дървена. Мои близки скоро правеха такава, ми да ви кажа по-топла е от тухлена. Иначе за обзавеждането, ми направили са си го както на тях им харесва. Все пак имат вече един розов дом, стига им толкова Joy
Alethea би ли ми казала коя е тази на снимката с небрежното навеждане и шанел зад нея. Аз на Моника Валериева я направих, ама явно съм в грешка Confused
Живеех за да видя на Тоцка краката Joy
Фен съм на новото българско кино, но единствения филм който ме е грабвал истински е Денят на бащата. Иначе под прикритие също харесвам. Другите ги гледам щото са бг, но за сериалите, ако изпусна епизод, няма да му пусна повтороние.
Виж целия пост
# 2 267
Ирен Онтева е тази със Шанела. От бг сериалите харесвам Татковци, а току що по бтв комеди започна повторение на Съни бийч.
Виж целия пост
# 2 268
Не знам нова ли е снимката- Стоичков, Стефка Костадинова и Йовчев
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 269
Тази черна пипируда не я разпознавам…

Пресито..аз по ноздрите я различавам пт другите клонинги 🥴..
Виж целия пост
# 2 270
Кадиев с предложение за брак:
https://www.instagram.com/reel/CmuWsmCKX7U/?igshid=MDJmNzVkMjY=
Виж целия пост
# 2 271
Аз тъкмо си помислих, че разтуриха седянката, че на Коледа Сашко беше с мама и Танчето и бам - годил се Wink
Виж целия пост
# 2 272
Коментарът на свекървата кърти Laughing

Виж целия пост
# 2 273
Много тъп коментар на Катето, ама не ме изненадва.

А, булката, честно казано ме шокира с реакцията си…
Ти сериозно ли?!?

И да мисли, и да го слуша, и ,, мамо, даваш ли ме?”””????

Не ми изглеждаше много сигурна…
Виж целия пост
# 2 274
Той този лаф на Катето си е от край време. За първи път ли го чувате ?
Виж целия пост
# 2 275
Ах, това Саше. За Танчето, понеже не му се женеше, бракът беше без значение, що да се женим, ние и така сме като женени. Пък с Ивето внезапно сватбата е важна, кво стана?

Това в отговор на всички теми “за или против брака”. Винаги “за”, ама с човек, когото обичаш и ти е ценен.
Виж целия пост
# 2 276
Дал й е пръстен. Може и така да си останат.
Аз си имам приятели, които са само сгодени. На въпрос за сватбата, едните казват "ще видим!", а другите казват, че не им трябва сватба. Те си имат и дете.
Виж целия пост
# 2 277
Той си го е написал в коментарите, че сватба не е насрочвал.
Виж целия пост
# 2 278
И майката на Ивелинчето не беше много сигурна. Това хубаво момиче си губи времето с глезльото Сашко според мен.
Виж целия пост
# 2 279
Е, да,ама тези като са в добри отношения не пречи да има 1 снимка с двамата си родителя без Атанаска и прочие.Тя Атанаска да се пази,че кармата връща и удря много лошо,пък идват по-нови и по-хитри.Аз кято гледам тоя човек по почивки е вечно пиян и залян и не е трудно да го омаеш.
Атанаска да си отпочине като за последно
в Тайланд,че после като почне работа няма да има време.Оня ден бяха всичките на дъщеричката на Даниел ,която тренира при Симона Пейчева на тържество.Много грозно прави Даниел.Ми излез за 1 снимка с майката на дъщеричката си.Това дете след години ще гледа мащехата ,дето измести майката постоянно на снимки,пък за спомен няма да има 1 снимка с майка си и баща си.Така ниша,защото навсякъде казват,че са в добри отношения Даниел и Емилия.Аз Емилия повече я харесвам
Все едно всяко разведени семейство си прави коледна фотосесия само заради децата. Доколкото знам, първата му жена работи във фирмата му и е близа с брат му на Даниел. Брат му пък ми се струва , че е от другата страна. ( И всичко това от споделеното от всички тях в ИГ.). Честно, имам чувството, че са ми роднини, толкова са активни и изчерпателни в споделянето на живота си , че им знаем и долните гащи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия