Звездни компромати - Декември'22

  • 297 303
  • 2 616
# 2 310
Именно, не знам защо трябва упорито да си затваряш очите и да смяташ, че някой има проблем с пола ти (или с неземната ти красота). Банда нищо не разбира от футбол и си личи, така че снизходителното отношение е най-лекото, което може да й се случи, като се бута там.
Виж целия пост
# 2 311
За Хубавка няма да коментирам, че съм много добра по празниците, но че е говорила умни и интересни неща - Когааа?!
Виж целия пост
# 2 312
Този пост на Диана Димитрова не видях да е пускан. Не е добре момичето Rolling Eyes

Скрит текст:


Виж целия пост
# 2 313
Това очевидно ѝ е много голям проблем на Диана - непрекъснато се напъва да оригиналничи и да иронизира. Явно не е очаквала, че няма да получи единствено и само съжаление и вайкане по повод инцидента (за който аз лично безкрайно ѝ съчувствам и не смятам, че въпросният има каквото и да било оправдание). Но с това агресивно поведение и непрекъснато иронизиране не знам какво се надява да постигне? Със сигурност не симпатии.
Виж целия пост
# 2 314
Банда казва, че представянето ѝ е критикувано само защото е жена и разчупва стереотипите, а не защото се е представила зле. Егото е пострадало и рационализира.
Виж целия пост
# 2 315
Бандата какво иска да каже с това писание?

Андреа Банда Банда още дълго ще изпада в депресивни състояния и ще има проблеми със себе си, защото е извън реалността./А бе, как може да си жена над 30 години и да се зовеш ''Банда Банда"?!/ И след като не я устройват условията и отношението към нея, къде се вре?  Дано да разбере в крайна сметка, че като ти липсват фабричните настройки, няма как да се ръгаш амбициозно с лакти, където не те бива.
Виж целия пост
# 2 316
Много се е фиксирала да е на екран, някак самоцелно изглежда.
Виж целия пост
# 2 317
Тя много искаше да има свое предаване, и май беше предлагала някакви свои концепции на Нова, или пък имаше идеи за рубриката си...
Много е тъжно, сигурно има много неща, които би могла да прави, и да се чувства на място... Да си развива Ютюб канала е едно от тях. Има хора, семейства изхранват по тоя начин
Виж целия пост
# 2 318
Диана Димитрова по-добре да слага спирачки на напъните си за излияния, защото има хора, които я помнят, когато беше студентка. Изживяваше се като музата-лолитка на псевдо арт чичковци, включително Калин Терзийски.
Виж целия пост
# 2 319
Оф, тая пък Банда.. Много са ми смешни жени, които се изживяват като красавици, а не са. То не е и нужно всички да са, природа, какво да правиш,  всеки си има някаква сила някъде. Ама да се изживяваш като нещо, което не си, независимо в коя област..., жалко е...
Виж целия пост
# 2 320
Ами тези хора от "балона и' да и намекнат пък, егати, както нашите приятели правят като се филмираме не на място. Като кръпка беше в студиото на това световно, каквото ми е попадало. Поне Наталито да бяха взели да им радва окото.
Виж целия пост
# 2 321
Много жени имаше в студиата по време на световното. Никоя не седеше така нелепо като нея. Значи не е от пола й.
Виж целия пост
# 2 322
Станкулова второ ли има? Не беше ли Зейнеб с второто?
Виж целия пост
# 2 323
Че е нелепа то е ясно Банда(Бездарна), но я си представете, ако вземе да зачете тука форума. Grinning Ще ни обяви за Ганя Grinning
Виж целия пост
# 2 324
Какво нещо е прическата: евгени минчев
Скрит текст:


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия