Звездни компромати - Декември'22

  • 297 305
  • 2 616
# 2 295
Не мисля, че са ретро, понеже наскоро ми попадна снимка на жената на Филип Плейн - Лучия, на която нашия Кондаков беше сложил именно толкова огромна и дълга коса до под кръста.
Виж целия пост
# 2 296
Може и да са модерни косите, но това не пречи да са грозни. Еленко на последната снимка какви вежди има....😳😳😳 И накъде без няколко дълбокомислени фрази.🙄
Виж целия пост
# 2 297
Деми Мур да не е на гости у Галината дървена къща 😂😂😂
Мъчно ми е за Брус Уилис, чета, че е съвсем зле. Аштън и той. Карма ли е това за бившите й, що ли… ама не са добре нещата.

Чоева и мен ме стресна веднъж като реши да говори. Има някаква котешка красота, слаба и висока е, за разлика от Таня. Нея я видях на 1-вия учебен ден, табуретчесто миньонче е. Сашо и Кате ги харесвам, макар и понякога да изпростяват. Имат енергия да зареждат цяло Кокаляне и половин Герман.

Деми Мур
Скрит текст:
Марая Кери
Скрит текст:
Райън Рейнолдс
Скрит текст:
Джон Бон Джоуви
Скрит текст:
Лили Колинс
Скрит текст:
София Вергара и Джо
Скрит текст:
Лени Кравиц
Скрит текст:
Серина Уилямс
Скрит текст:
Антонио Бандерас
Скрит текст:
Ева Лонгория
Скрит текст:
Нина Николина
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 298
Какво пък му е на Аштън?
Виж целия пост
# 2 299
Автоиумунно заболяване със загуба на слух и зрение. Казва, че се е възстановил напълно, но много му се отрази на вида и духа.
Виж целия пост
# 2 300
Ох предавам се - някой да ме осветли за Бачора. Той има едно дете от предишната и докато тя е била бременна, той се хванал със сегашната и има дете от нея - така ли е?
Виж целия пост
# 2 301
Ох предавам се - някой да ме осветли за Бачора. Той има едно дете от предишната и докато тя е била бременна, той се хванал със сегашната и има дете от нея - така ли е?
Dart Точно така!
Виж целия пост
# 2 302
Погледнах му профила… аз не съм ги следила досега. Малко на Пилетата от Монако приличат, говорят някакви смешни неща, тя издува патешка джука, върти очи под шапка с пискюл.
Виж целия пост
# 2 303
Сходни са да. Само че Бачорски наистина разполага със средства и си знае и се гордее, че е селяндур.
За брат му съм със сходни впечатления като споделените, много са близки с бившата, на Атанаска ми се струва че не е фен.
Виж целия пост
# 2 304
Хахахаах, точно тези треси, които им слагат са руно
Хареса ми това много…
Сашко след година ще бъде с ново Иве.
Приляга му по мъничка и нежна женичка
Виж целия пост
# 2 305
Бандата какво иска да каже с това писание?
Виж целия пост
# 2 306
Нещо пак не е било по нейните стандарти. Втори път едва ли ще я канят в БНТ. Според мен е получила негативни оценки от мъже за представянето си.
Виж целия пост
# 2 307
Това изказване е като на Божинката, но без да е забавно - напрягаш се да разбереш, но е толкова объркано, че няма смисъл.
Виж целия пост
# 2 308
Проблемът на Банда в БНТ не е, че е жена, нито, че е хубавка, а че нищо не разбира от футбол, та по тази причина категорично няма място във футболно предаване.
Виж целия пост
# 2 309
Това изказване е като на Божинката, но без да е забавно - напрягаш се да разбереш, но е толкова объркано, че няма смисъл.
То пък бива да нямаш връзка с реалността...тази е тежък случай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия