Звездни компромати - Декември'22

  • 297 306
  • 2 616
# 390
Не я харесвам. Не съм го гледала.



едитт: Пуснах си го, какъв софийски квартал я гони, тя е старозагорка?!
Кога се премести в София, кога е израснала тука вече...
Виж целия пост
# 391
Наскоро гледах влоговете на Вики от Мастило и ми направи много добро впечатление, но с това лайкване на мазния Тушев в Баленсиага ме разочарова...

Викито, е много мила със себеподобни Wink, на останалите гледа като на плебсове, това откакто е с богатия чичко😉

Не й гледам на "Викито" изявите, но ми беше колежка в Университета, доста по-голяма от нас. Вечно мърлява, начумерена, с мазна коса, а на изпитите не можеше да върже дори тройка, но пък си развяваше "новия" албум като подарък за професори и асистенти. Та така...

За Нелина мога да кажа, че съм я виждала общо два пъти, когато работех като студентка още преди години. Тя беше изпълнител в заведението, в което работех тоава. Уникална жена! Красива, уравновесена, любезна и интелигентна. Това са моите впечатления от нея. За разлика от други фолкпевици...
Виж целия пост
# 392
За Бахаров сега - май е хванат 'просто' да употребява, не като преди и да шофира, а това мисля, че не е наказуемо.
Виж целия пост
# 393
За Бахаров сега - май е хванат 'просто' да употребява, не като преди и да шофира, а това мисля, че не е наказуемо.
Пак е наказуемо. Употребата също е забранена, дори да не шофираш. Сега би трябвало да лежи ефективно. Дано!
Виж целия пост
# 394
Дара и победителката в Гласът на България... няма да коментирам.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 395
Ужас, Дара, то брадичка, то уста, която стига до носа, то боцки, олелелелеле, а е на колко.. хм, 24 г?
Виж целия пост
# 396
Много кофти кадър, гледах втората част на финала и момичето съвсем не изглежда така. Много е естествена и има впечатляващ глас, снощи за първи път я видях изобщо, защото не съм го следила.
Виж целия пост
# 397
Много кофти кадър, гледах втората част на финала и момичето съвсем не изглежда така. Много е естествена и има впечатляващ глас, снощи за първи път я видях изобщо, защото не съм го следила.
На момичето нищо му няма ... все още. Лош грим и кофти соларен тен.
Думата беше за Дара. Чудя се - защото бюста е силиконов , за това ли не се притесняват да го демонстрират така. Възприемат го като нещо чуждо, а не лично и интимно? ThinkingSmirk
Малката част от татуировките, която се вижда демонстрира пълна безидейност и липса на естетическо чувство.
Като безразборно налепени картинки от някой 3 годишен хлапак.
Виж целия пост
# 398
И на мен ми хареса, не съм следила формата и не знам как преди е пяла...мислех, че ще скапе "Повей ветре", към която имам много силен сантимент, и е много трудна, но се справи. Но от един формат навремето, с кипърката Християна Луизу, тя много хубаво я пя.
А Дара защо се е осисила така, ще гръмне...иначе ми е много симпатична
Виж целия пост
# 399
Не я харесвам. Не съм го гледала.



едитт: Пуснах си го, какъв софийски квартал я гони, тя е старозагорка?!
Кога се премести в София, кога е израснала тука вече...

 Moже да е забравила откъде е...
И аз не я харесвам! Да, вярно е, че човек все от нещо трябва да живее, но тя е готова буквално на всичко за да успее, поне така ми изглежда.
Виж целия пост
# 400
Пък Галена беше снощи все 1 е излезнала от Столипиново.В лице ми прилича на Петрана Каляшева
Виж целия пост
# 401
Виктория Бекъм и Ева Лонгория
Скрит текст:
Хилари Дъф
Скрит текст:
Меган Фокс
Скрит текст:
Кейти Холмс и Сури
Скрит текст:
Хейли Бийбър
Скрит текст:
Джесика Частейн
Скрит текст:
Виж целия пост
# 402
Братята Бахарови и без да се проявяват, на лицата им е изписано, че са наглеци.
Виж целия пост
# 403
Сури много е пораснала и все повече прилича на майка си.
Виж целия пост
# 404
Не я харесвам. Не съм го гледала.



едитт: Пуснах си го, какъв софийски квартал я гони, тя е старозагорка?!
Кога се премести в София, кога е израснала тука вече...

 Moже да е забравила откъде е...
И аз не я харесвам! Да, вярно е, че човек все от нещо трябва да живее, но тя е готова буквално на всичко за да успее, поне така ми изглежда.
Джаферович е от Люлин. В инстаграма й пишеше, че децата са ходили в градината в която и тя е ходела навремето. Май Ваня е работил в Стара Загора и са живяли там временно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия