Лидл 170 - в очакване на коледни чудеса

  • 108 408
  • 1 464
# 150
Аз имам един "избрано за теб".
Интересното е, че преди два дни казвах на мм да си вземем пак от златистия костур и хоп - днес имам купон. Simple Smile
Имам и непотребни купони, подарявам.

Скрит текст:



И идея за готвене с лидълски продукти.

Лазаня с патладжани и тиквички

Скрит текст:


Виж целия пост
# 151
Здравейте,
Дали сте виждали тези дни в някой Лидл София останали суитчъри, които бяха пуснали за световното.
Трябва ми жълт дамски най-малък номер за сина ми. Детски не видях, а той много иска.
Благодаря!
В Студентски се въргаляха бая останали - но не знам конкретно ( нямаше много интерес към тях, но чак в четвъртък ще ходя натам ). По мои наблюдения - Младост 3, Младост 4 и Горубляне , обикновено имат изостанали неща Simple Smile
Виж целия пост
# 152
как се готви костура?Давам за виното
Виж целия пост
# 153
Аз го пържа костура. Но и печен в хартия става.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 154
Здравейте,
Дали сте виждали тези дни в някой Лидл София останали суитчъри, които бяха пуснали за световното.
Трябва ми жълт дамски най-малък номер за сина ми. Детски не видях, а той много иска.
Благодаря!
В Студентски се въргаляха бая останали - но не знам конкретно ( нямаше много интерес към тях, но чак в четвъртък ще ходя натам ). По мои наблюдения - Младост 3, Младост 4 и Горубляне , обикновено имат изостанали неща Simple Smile

Точно в Горубляне бяхме вчера.
Но ше отскочим и до Младост 3 и 4.
Виж целия пост
# 155
Довечера ще направя едни мързеливи чушки бюрек. Да уважа новите чушки.

Чушките са от 9. (петък). Нищо де, ще взема от резервите от предишното пускане.
Виж целия пост
# 156
Привет! Тези бели вина дали стават?
Познати ли са ви?
Скрит текст:



Свободни купони:
Скрит текст:









, както и всички седмични купони.
Виж целия пост
# 157
Алкохол не обичам, но работата ми преди време е изисквала да дегустирам вина - мразех тази ѝ част 😅
От реколта до реколта има разлика за всяка марка и това ще е по-мадо вероятно, но шардоне на Катаржина помня като хубаво и търсено вино. Купуваше се и от хора с възможности. Другите не съм дегустирал.
Виж целия пост
# 158
Това гхий масло от брошурата 16,99 добро ли е?
Виж целия пост
# 159
Привет! Тези бели вина дали стават?
Познати ли са ви?
Скрит текст:



Свободни купони:
Скрит текст:









, както и всички седмични купони.
Шардонето на Катаржина аз го харесвам
Виж целия пост
# 160
Привет! Тези бели вина дали стават?
Познати ли са ви?
Скрит текст:



Не само стават- и двете са хубави! първите две, последното не го знам.
Виж целия пост
# 161
Катаржината бих предпочела.
Виж целия пост
# 162
Привет! Тези бели вина дали стават?
Познати ли са ви?
Скрит текст:



Не само стават- и двете са хубави! първите две, последното не го знам.

 Quantum e вино на Домейн Бойар.Но съм съгласна,че и двете са хубави,според моя вкус.
Виж целия пост
# 163
Тази седмица имам 4 купона избрано за теб, но нищо от тях не е от редовните ми покупки, чудно как избира кое е за мен.
Ако си харесате нещо пишете, аз няма да ги ползвам.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 164
Viara T, първите две са хубави, като второто е по-хубаво.

Някъде имаше ли замразен спанак?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия