WIZZAIR - 43

  • 42 251
  • 751
# 300
Можете да си закупите място до аварийният изход. Там е широко. Иначе си е тясно.
Виж целия пост
# 301
Не е чак много тясно. Човек с ръст 185 см си пътува, не се е оплакал.
Но има и по-широки места, може да си купиш от тях.
Виж първия пост на темата - там има схема на салоните в самолета и се вижда кои места са по-широки.
Виж целия пост
# 302
Взех си кредитна карта DSK-Wizz air, имам съществуващ профил в Wizz air. След колко време евентуално да очаквам активиране на Wizz air Discount Club?
Виж целия пост
# 303
на следващия ден след подписване на договора са ми активирали членството
Виж целия пост
# 304
Взех си кредитна карта DSK-Wizz air, имам съществуващ профил в Wizz air. След колко време евентуално да очаквам активиране на Wizz air Discount Club?

трябва да им пишеш, че имаш профил, ако вече не си си дала имейла. Ако нищо не кажеш май правят нов профил...
Виж целия пост
# 305
Този Discount club с картата от ДСК до 3-ма човека ли е или за повече?
Виж целия пост
# 306
Този Discount club с картата от ДСК до 3-ма човека ли е или за повече?
Тази карта е за 6 човека (1+5).
Виж целия пост
# 307
И е супер попадение!
Изключително съм доволна - прехвърлям си средствата по нея, всичко плащам с нея и точките се трупат Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Този Discount club с картата от ДСК до 3-ма човека ли е или за повече?
Тази карта е за 6 човека (1+5).
Много благодаря за отговора! Преди 6 месеца си купих от сайта малкия discount, след 2 месеца се наложи да купя и големия. Сега обмислям и картата на ДСК да взема и се притеснявах, че няма да ми свърши работа клуба. Simple Smile
Виж целия пост
# 309
И аз чакам моята ДСК-Wizz карта да стане готова следващата седмица. Имам кредитна Visa на ДСК и досега ми се струваше, че втора ще ми дойде в повече, но напоследък купих доста билети и ако я бях извадила по-рано щях да направя големи икономии. То с тези високи цени за лятото трябва да се търсят всякакви варианти за пестене. Надявам се и занапред да има пътувания (планирала съм едно през юни, но чакам някоя промоцийка, че е много скъпо).
Пожелавам на всички с нови карти да си ги ползват със здраве и да летят безаварийно, колкото им се иска! А на останалите - пак същото - да са здрави и да летят на воля без инциденти Simple Smile!

P.S. galle74, току-що получих мейл от Wizz, че ми е активирано членството. Картата ми казаха, че ще е готова в понеделник или вторник, документи още не съм подписвала.
Виж целия пост
# 310
Мерси за пожеланията. Със здраве да си я ползваш. (Не са ти много две, аз имам 5 - две кредитни и 3 дебитни, така че споко).
Лятото надуват цените и това е нормално, висок сезон. Сега и за Ереван са надули цените, но каквито са през лятото, такива са и през септември и октомври, което е интересно Wink
Виж целия пост
# 311
Момичета, мога ли да си нося преса за коса?
Виж целия пост
# 312
Момичета, мога ли да си нося преса за коса?
Можеш.
Виж целия пост
# 313
Активираха ми членството на Wizz Air Discount Club. Картата наистина е удобна защото годишната такса за подръжка на картата ти е реално членството в Wizz Air Discount Club и не плащаш два пъти.
Сега доволно потривам ръце и търся за къде да взема билети. Simple Smile
Виж целия пост
# 314
Първоначално ще трябва да си платиш билетите с карта, защото нямаш натрупани точки. Не забравяй, че за да ти се трупат точки трябва да плащаш буквално всичко в ежедневието ти… с тази карта. Аз и режийните започнах да ги плащам с нея (през банкомат на ДСК). Защото в Изипей й Фастпей може само в брой Grinning (безумие)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия