Перилни препарати и омекотители - 71

  • 60 676
  • 753
# 285
Пробвах го снощи с бяло пране , добре се справи,но нямаше и много замърсени дрехи.Остатъчен аромат остава след пране + допълнително изплакване съвсем недоловим.
Blush
Радвам се много,а че ти е изпрал добре.

А кой питаше за бебешки прах???
В Ивис Персил сенситив 8.88
Виж целия пост
# 286
Който си е купил OXI от DM може ли да ми каже какава е таз дозаторна лъжичка, дето я пише в упътването? В моята кофичка лъжица няма.
Виж целия пост
# 287
Аз ползвам от тези за кафемашините ,ти може да използваш супена лъжица,но пълна с връх на око , мисля че не е проблем. Мисля ,че в единия лев продават пластмасови кръгли ,цветни жълти ,лилави , но няма смисъл. Сега ,може да ползваш и стара капачка от омекотител или прах ,те стандартно са 50мл ,слагаш например 20мл ,
Виж целия пост
# 288
Вениш за бяло или цветно къде го слагате? В чекмеджето при праха или в барабана на пералнята?
Виж целия пост
# 289
Вениш за бяло или цветно къде го слагате? В чекмеджето при праха или в барабана на пералнята?
Вениш не съм ползвала!
По добре специалистите в темата да отговорят , наистина не знам
Виж целия пост
# 290
Като използвах вениш го слагах в барабана, в чашка за течен препарат.
Виж целия пост
# 291
Вениш за бяло или цветно къде го слагате? В чекмеджето при праха или в барабана на пералнята?
Вениш не съм ползвала!
По добре специалистите в темата да отговорят , наистина не знам
Като нямаш отговор на въпроса, а и въпросът не е отправен лично към теб, защо се чувстваш длъжна да напишеш нещо? Не пълни темата с празни постове.
Виж целия пост
# 292
Аз ползвам от тези за кафемашините ,ти може да използваш супена лъжица,но пълна с връх на око , мисля че не е проблем. Мисля ,че в единия лев продават пластмасови кръгли ,цветни жълти ,лилави , но няма смисъл. Сега ,може да ползваш и стара капачка от омекотител или прах ,те стандартно са 50мл ,слагаш например 20мл ,
Нали съм си Плюшкин... Сетих се, че преди години веднъж си бях купила прах Сано за черни дрехи. Прахът не ставаше за нищо, но съм си запазила мерителната му лъжица която е разграфена на 30/60 мл. Намерих я днес и с нея ще дозирам.
Виж целия пост
# 293

Сега си мисля, с орязването на праховете за бяло, дали е практично да се купува само прах за цветно, а при бялото да се слага добавка Окси?

За да го докараш като прах с избелители, трябва доста от оксито да прибавяш към праха за цветно. Не излиза рентабилно.

В паралелния внос има прахове с избелители - клинекс гръцки, скип също.
Виж целия пост
# 294
А,какво стана с прах Омо?
Беше изчезнал нещо от пазара(говоря за качествения такъв).От къде се снабдявате в момента?
Виж целия пост
# 295
А,какво стана с прах Омо?
Беше изчезнал нещо от пазара(говоря за качествения такъв).От къде се снабдявате в момента?

Ползвам аналогът на прах Омо,гръцкият прах Скип,купувам го магазините за паралелен внос или от Гърция.
Виж целия пост
# 296
А,какво стана с прах Омо?
Беше изчезнал нещо от пазара(говоря за качествения такъв).От къде се снабдявате в момента?

Ползвам аналогът на прах Омо,гръцкият прах Скип,купувам го магазините за паралелен внос или от Гърция.
Може ли една снимка,моля?
Виж целия пост
# 297
Имате ли впечатления от този препарат на Бекман?

https://www.dr-beckmann.de/unsere-produkte/detail/dr-beckmann-ma … aetter-universal/
Виж целия пост
# 298
Дами, дайте съвет за безопасно махане на мазно петно от яке. Скъпичко яке,  много ме е страх да не го увредя.
Виж целия пост
# 299
Течните отстраняват добре мазни петна. По-домбре от прахообразните поне. Освен така да пробваш. С обезмаслител не препоръчвам, да не обезцвети, предвид и че е скъпо якето....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия