Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата ? - 16

  • 44 075
  • 739
# 225
Аз се връщам на цикъла. Има ли приложение, с което мога да следя на двете ни цикъл или трябва да си инсталирам още едно, защото не мога да разчитам тя да си следи нещата


Има - Period Tracker Period Calendar. Настройки - Проследявайте циклите на други хора.
Виж целия пост
# 226
Здравейте, детето ми е на 11 години с каква паста за зъби може да се мие според вас?Досега й купувах детски,съобразени с възрастта.
Виж целия пост
# 227
Моята от години се мие с нашата паста.Основно е с активен въглен или кокосово масло.Аз си ги мия и с куркума.И с това пробва😊
Може би,от 10 годишна престанах с бебешки/детски пасти.
Виж целия пост
# 228
Според нуждите ,примерно ние сме с проблемни венци затова - лакалут ,орал Б.Ходим през 12 дни на зъболекар заради скобите и той казва кога да сменим.
Виж целия пост
# 229
Лисичка,защо през 12 дни,заради скобите?
За венците,пробвайте с кокосово масло
Виж целия пост
# 230
Детски пасти спряха да ползват към 7+ години. Всички ползваме една и съща паста. Лисе, през 12 дни? Какво й правят толкова често? Моята с брекети те ходеше веднъж месечно.
Виж целия пост
# 231
Лисичка,защо през 12 дни,заради скобите?
Да,малко кофти толкова начесто,но няма как.То и аз съм със скоби,заедно ходим,при нея е почти готово,но в момента още й падат млечни зъби и чакаме да пораснат ...
Виж целия пост
# 232
За първи път чувам за толкова чести посещения.
Виж целия пост
# 233
Моите се натягат през 12 дни,долната захапка остана.При нея главно не натягаме в момента,а гледа как растат зъбите.
Виж целия пост
# 234
Незнам за какво пиша: съвет ли да искам или просто да се оплача. Дъщеря ми не иска да учим заедно за предстоящите матури. Казва, че ще се справи сама и направо ми се изправят косите. Като се сетя с другото дете как висяхме по нощите, за да може да влезе където искахме. Вярвам в дъщеря си, но изпитите след 7 клас не са шега работа, та да ги оставя на един детски каприз. Какво да правя?!!!

Ако не бяхте казали, че сте учили с другата дъщеря на същата възраст, щях да кажа, че едва ли има деца в 7клас, които да учат с родителите си. Не знам защо настоявате да учите заедно. И до кога така?
Аз пък искренно завиждам на ентусиазма и за.....времето на такива майки. Аз съм от другата противоположност - и един ден в никоя възраст не съм помагала. Ама по - добре за тях, че съм много лош и нервен педагог Simple Smile
Виж целия пост
# 235
И аз съм нервна, а съм педагог Simple Smile Оставила съм ги да се оправят, не мога. Учат всичко на валенсиано, ако беше поне на испански, да уча с тях. Не, че не съм го правила, когато наистина се е налагало- и резюмета на уроци, и схеми, и изпитвания. Голямата вече е твърде голяма за това, а малката за момента се справя повече от отлично, та не виждам нужда и аз да се вра. По математика баща им помага, когато се налага, аз там съм пълна нула( даже отрицателно число).
Виж целия пост
# 236
Здравейте, детето ми е на 11 години с каква паста за зъби може да се мие според вас?Досега й купувах детски,съобразени с възрастта.
Elgydium junior 7-12 год.Много е хубава пастата.
Виж целия пост
# 237
С Elgydium се мие и дъщеря ми, откакто стана на 7. Един път седмично дъвче таблетки, оцветяващи плаката, за да може да почисти хубаво.
За ученето и аз помагам, основно по разказвателните. За матурите в 4 клас бяха подготвени много добре от класната и не се е налагало да помагам. Надявам се и за 7 клас да бъде така, или поне помощта да е минимална.
Виж целия пост
# 238
С Elgydium се мие и дъщеря ми, откакто стана на 7. Един път седмично дъвче таблетки, оцветяващи плаката, за да може да почисти хубаво.
За ученето и аз помагам, основно по разказвателните. За матурите в 4 клас бяха подготвени много добре от класната и не се е налагало да помагам. Надявам се и за 7 клас да бъде така, или поне помощта да е минимална.

Какви са тези таблетки за дъвчене?
Виж целия пост
# 239
Аз купувам от ДМ, но има и по аптеките. Просто напиши в Гугъл таблетки за оцветяване на плаката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия