💪"Игри на волята: България" - След сезон 4 - Между два сезона

  • 172 649
  • 2 013
# 1 695
Братята плувци са ми симпатични. За близначките не мога да реша харесват ли ми ии не.
Виж целия пост
# 1 696
Симпатични са братята, особено Радо.
Виж целия пост
# 1 697
Едната близначка влязла за си почине от семейството. Щее майтап ако бързо, бързо се върне. Вчерашните двойки сякаш по ми харесаха
От тези отново братята ми харесват.
Виж целия пост
# 1 698
Мдаа, това момче Радостин ми допадна, както и предполагах.
Обаче, с брат си.....автоматично си слага мишена на гърба.
Дано попадне в този 1%, който оставих за това победителят да е някой от двойките.

Мудева....
Мирелката някак беше по-приемлива.
Виж целия пост
# 1 699
Тази пък "бикини фитнес",същата Мани малката.
Виж целия пост
# 1 700
Мудева - на семейна почивка явно Grinning
Виж целия пост
# 1 701
Майката ми е анти, но пък шапка свалям на такива упорити хора - да създадеш собствена компания в чужда държава от нулата!
Щерката не съм я гледала, нямам мнение.
Близначките бяха интересни, с изключение на безумното позиране полуголи в музея.
Но това изказване ме втрещи!
Да си починела от детето и мъжа си.
Хайде, за мъжа ще го разбера (при положение, че дори каза, че той не се прибира много), но от детето?!?
Виж целия пост
# 1 702
бая ку...ляк се събира в този сезон. такова чувство имам.
Виж целия пост
# 1 703
Бикини фитнес девойката не оставяла нищо да застане между нея и първото място, а най-високото място, което спомена беше второ ...
Баща й да не е колега на Фифо в ЧЕЗ?
Виж целия пост
# 1 704
Ще гледам на запис,но ви чета мненията.

Ама какво е това чудо тази година? Това семейни ИВ ли са?Sad( 2-3 двойки ок,ама продукцията вече прекалиха.
Аз искам още на днешния епизод специално двойките да се състезават помежду си и да се поизчистят.
Не е справедливо спрямо единиците играчи.
Виж целия пост
# 1 705

Май ще трябва да сменям прогнозата.
Че то сингъл участници май....НЯМА.
Знаех, че ще е ИВ Фемили, ама те прекалиха.
Явно предстоят доста интриги и схеми.
Виж целия пост
# 1 706
Още калистеника! Супер!
Виж целия пост
# 1 707
тези "успешни" българи ще ни оправят.
да ги избираме за депутати и министри rotfImbo 
Виж целия пост
# 1 708
Зъботехника е готин, ама веднага почна с коалициите и схемите хаха
Брат му също ме кефи, тихичък е за сега.
Виж целия пост
# 1 709
Зъби ,ако искате като Иван от Фермата или Чакала ,видяхте вече кой е майстора Nerd
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия