💪"Игри на волята: България" - След сезон 4 - Между два сезона

  • 172 647
  • 2 013
# 1 680
Скрит текст:
Американската майка е отврат. Дъщерята по бива, но ако останат и двете негативните ще ги отнесе и щерката
Къде е участвала Дени ?
Позната физиономия ми се струва ?!
Един за друг
С кой. С мъж или с гадже
Щото останах с впечатление че е свободна
Богати, успели пък скачат от риалити в риалити
хора без работа. чудят се къде да се докажат ... упс, да се изложат
Виж целия пост
# 1 681
Може ли в музея по голи задници. Бляк.
Виж целия пост
# 1 682
На мен пък това усещание за "girl power" ми допадна. Ако визитката отговаря на действителността, браво, трябва да си доста корава жена, за да се справиш сама в чужда държава и да изградиш успешен бизнес.
Денито съм я гледала в предаването за двойки симпатично отнесена беше, не е демонстрирала някакъв висок стандарт или да се е държала надменно.
Виж целия пост
# 1 683
тези близначки са големи сладурани, кефят ме много Simple Smile Дано имат късмет
Виж целия пост
# 1 684
Близначките ще са трудни според мен. Всички близнаци са особени. Едната е много яка!
Виж целия пост
# 1 685
Беше ми много некомфортно да гледам кадрите в музея..😂😂
Виж целия пост
# 1 686
Тази година какво става , само по двойки влизат - Биг брадър Фемили 🤷♀
Виж целия пост
# 1 687
И на мен ми допадат близначките.
Виж целия пост
# 1 688
Анти са ми близначките .
Виж целия пост
# 1 689
И на мен ми допадат близначките.
Анти са ми близначките .

на мен едната ми допада, а другата - не . rotfImbo 
Виж целия пост
# 1 690
Американската майка е отврат. Дъщерята по бива, но ако останат и двете негативните ще ги отнесе и щерката
Къде е участвала Дени ?
Позната физиономия ми се струва ?!
Един за друг
С кой. С мъж или с гадже
Щото останах с впечатление че е свободна
Богати, успели пък скачат от риалити в риалити
с гадже - Дани май се казваше , бяха любимци на публиката и стигнаха до финала. Четох някъде , че след предаването се разделили.
Виж целия пост
# 1 691
Не ми харесват близначките.
Виж целия пост
# 1 692
Интересни коалиции ще има 😁 усещам го ахаха

Братята са ми симпатични
Виж целия пост
# 1 693
Не е вярно, че бяха любимци Дени и Дани. Тя, да, приятелят ѝ беше постоянно подиграван, отказваше се всяка втора игра, все го беше страх. Имаше си и напрежение, тя го превъзхождаше във всяко отношение и не му беше приятно.
Виж целия пост
# 1 694
Ето го Радо!

Виолета прилича на застаряваща маман.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия