Терминът ни вече наближава, февруарче щуро в коремчето на мама шава!

  • 42 759
  • 759
# 360
И аз ще бъда в Майчин дом София, но нищо не пише в сайта им за еднократни чаршафи. Списъкът, който са публикували е този:
ЗА ПРИЕМ В РОДИЛНА КЛИНИКА

За здравноосигурени – направление № 7 от ЛЛ
Лична карта
Термометър
Тоалетни принадлежности
Нощница, чехли, халат и прибори за хранене
Памперси в затворен пакет
Мокри кърпички за тоалет на бебето
Медицинска документация от предшестващи хоспитализации или прегледи, Обменна карта, резултати от изследванния – Wass , HbSAg - задължителни, HIV - пожелателно
Лична амбулаторна карта, подпечатана и подписана от личният лекар

Иначе и аз мисля с каквото постъпя, с това да си тръгна.

Да, този списък в сайта го гледах и аз, но си взех чаршафите от другия, а и четох в групата на МД във фейсбук, че повечето са си взели и реших и аз, пък и ще ми.е по- спокойно, че не знам как ще е с кървенето и ме притеснява.
Виж целия пост
# 361
По-добре на тези чаршафи, отколкото на найлона, който слагат на леглото.
Виж целия пост
# 362
И аз ще бъда в Майчин дом София, но нищо не пише в сайта им за еднократни чаршафи. Списъкът, който са публикували е този:
ЗА ПРИЕМ В РОДИЛНА КЛИНИКА

За здравноосигурени – направление № 7 от ЛЛ
Лична карта
Термометър
Тоалетни принадлежности
Нощница, чехли, халат и прибори за хранене
Памперси в затворен пакет
Мокри кърпички за тоалет на бебето
Медицинска документация от предшестващи хоспитализации или прегледи, Обменна карта, резултати от изследванния – Wass , HbSAg - задължителни, HIV - пожелателно
Лична амбулаторна карта, подпечатана и подписана от личният лекар

Иначе и аз мисля с каквото постъпя, с това да си тръгна.
Здравейте, аз също ще съм в Майчин дом, но не съм от София. Миналия път търсих списък, но ми дадоха някакъв лист на бебо и там не пише за тези изследвания.резултати от изследванния – Wass , HbSAg - задължителни, HIV - пожелателно, аз до сега не съм ги пускала. И тази Обменна карта каква е?
Виж целия пост
# 363
И аз ще бъда в Майчин дом София, но нищо не пише в сайта им за еднократни чаршафи. Списъкът, който са публикували е този:
ЗА ПРИЕМ В РОДИЛНА КЛИНИКА

За здравноосигурени – направление № 7 от ЛЛ
Лична карта
Термометър
Тоалетни принадлежности
Нощница, чехли, халат и прибори за хранене
Памперси в затворен пакет
Мокри кърпички за тоалет на бебето
Медицинска документация от предшестващи хоспитализации или прегледи, Обменна карта, резултати от изследванния – Wass , HbSAg - задължителни, HIV - пожелателно
Лична амбулаторна карта, подпечатана и подписана от личният лекар

Иначе и аз мисля с каквото постъпя, с това да си тръгна.
Здравейте, аз също ще съм в Майчин дом, но не съм от София. Миналия път търсих списък, но ми дадоха някакъв лист на бебо и там не пише за тези изследвания.резултати от изследванния – Wass , HbSAg - задължителни, HIV - пожелателно, аз до сега не съм ги пускала. И тази Обменна карта каква е?

На мен днес ми е последния преглед при моята АГ и трябва да говорим точно за тези документи, ако някое от момичетата не сподели какви са, след обяд ще ви кажа, че и аз не съм правила такива изследвания и не знам кога се правят. Някъде бях чула, че дори да нямаш изследванията ти ги правят в МД, но не съм 100% сигурна дали е така. Ще разбера днес.
Виж целия пост
# 364
И аз ще бъда в Майчин дом София, но нищо не пише в сайта им за еднократни чаршафи. Списъкът, който са публикували е този:
ЗА ПРИЕМ В РОДИЛНА КЛИНИКА

За здравноосигурени – направление № 7 от ЛЛ
Лична карта
Термометър
Тоалетни принадлежности
Нощница, чехли, халат и прибори за хранене
Памперси в затворен пакет
Мокри кърпички за тоалет на бебето
Медицинска документация от предшестващи хоспитализации или прегледи, Обменна карта, резултати от изследванния – Wass , HbSAg - задължителни, HIV - пожелателно
Лична амбулаторна карта, подпечатана и подписана от личният лекар

Иначе и аз мисля с каквото постъпя, с това да си тръгна.
Здравейте, аз също ще съм в Майчин дом, но не съм от София. Миналия път търсих списък, но ми дадоха някакъв лист на бебо и там не пише за тези изследвания.резултати от изследванния – Wass , HbSAg - задължителни, HIV - пожелателно, аз до сега не съм ги пускала. И тази Обменна карта каква е?
Това са Васерман, Сифилис и СПИН. Обменната карта е тази книжка в която ти вписват болничните
Виж целия пост
# 365
И аз ще бъда в Майчин дом София, но нищо не пише в сайта им за еднократни чаршафи. Списъкът, който са публикували е този:
ЗА ПРИЕМ В РОДИЛНА КЛИНИКА

За здравноосигурени – направление № 7 от ЛЛ
Лична карта
Термометър
Тоалетни принадлежности
Нощница, чехли, халат и прибори за хранене
Памперси в затворен пакет
Мокри кърпички за тоалет на бебето
Медицинска документация от предшестващи хоспитализации или прегледи, Обменна карта, резултати от изследванния – Wass , HbSAg - задължителни, HIV - пожелателно
Лична амбулаторна карта, подпечатана и подписана от личният лекар

Иначе и аз мисля с каквото постъпя, с това да си тръгна.
Здравейте, аз също ще съм в Майчин дом, но не съм от София. Миналия път търсих списък, но ми дадоха някакъв лист на бебо и там не пише за тези изследвания.резултати от изследванния – Wass , HbSAg - задължителни, HIV - пожелателно, аз до сега не съм ги пускала. И тази Обменна карта каква е?
Това са Васерман, Сифилис и СПИН. Обменната карта е тази книжка в която ти вписват болничните

Тоест обменната карта си ти е баш картона Grinning
Виж целия пост
# 366
И аз ще бъда в Майчин дом София, но нищо не пише в сайта им за еднократни чаршафи. Списъкът, който са публикували е този:
ЗА ПРИЕМ В РОДИЛНА КЛИНИКА

За здравноосигурени – направление № 7 от ЛЛ
Лична карта
Термометър
Тоалетни принадлежности
Нощница, чехли, халат и прибори за хранене
Памперси в затворен пакет
Мокри кърпички за тоалет на бебето
Медицинска документация от предшестващи хоспитализации или прегледи, Обменна карта, резултати от изследванния – Wass , HbSAg - задължителни, HIV - пожелателно
Лична амбулаторна карта, подпечатана и подписана от личният лекар

Иначе и аз мисля с каквото постъпя, с това да си тръгна.
Здравейте, аз също ще съм в Майчин дом, но не съм от София. Миналия път търсих списък, но ми дадоха някакъв лист на бебо и там не пише за тези изследвания.резултати от изследванния – Wass , HbSAg - задължителни, HIV - пожелателно, аз до сега не съм ги пускала. И тази Обменна карта каква е?

На мен днес ми е последния преглед при моята АГ и трябва да говорим точно за тези документи, ако някое от момичетата не сподели какви са, след обяд ще ви кажа, че и аз не съм правила такива изследвания и не знам кога се правят. Някъде бях чула, че дори да нямаш изследванията ти ги правят в МД, но не съм 100% сигурна дали е така. Ще разбера днес.
Ще съм ви много благодарна! 🍀🍀
Виж целия пост
# 367
Аз съм в 34+ гс и днеска само микробиология ми взеха,други изследвания не са. Може ли мамите, които ще раждат в МД Варна да кажат при тях как е Thinking
Виж целия пост
# 368
Обменната карта мисля че беше лист хартия- отделен документ. Иначе другите изследвания би трябвало да ви ги е пускал или да пусне следящия АГ. В МД освен тест за ковид друго не са ми правили при приема. Но и аз някъде бях чела, че ако нямаш необходимите изследвания ги правят на място. Никого няма да върнат. Много държат на кръвната група навсякъде, това вероятно го имате изследвано още в началото на бременността. Ако се снабдите и с документите за прием предварително ще си спестите 30 инути писане с контракции Grinning
Виж целия пост
# 369
Карина, на мен в 33г.с. ми пуснаха пълни кръвни и урина, останалите ще ги пуснат два дни преди секциото. Също така и тест зам ковид тогава. Ваг.секрет няма да ми се пуска, както и миналия път, защото съм секцио и док не желае излишно да се бърка. Говоря за МД Варна.
Виж целия пост
# 370
Момичета искам да попитам тези от вас ,които ще бъдат секцио обсъдихте ли дати?Интересуваме колко преди термин  планират секциото?
Виж целия пост
# 371
Карина, на мен в 33г.с. ми пуснаха пълни кръвни и урина, останалите ще ги пуснат два дни преди секциото. Също така и тест зам ковид тогава. Ваг.секрет няма да ми се пуска, както и миналия път, защото съм секцио и док не желае излишно да се бърка. Говоря за МД Варна.

Кръвни пуснах на 30.12 че ги бях забравила и явно затова не ми пусна днес,само микробиология. Но нищо допълнително,понеже чета ,че на други момичета пуснат доста повече неща, затова се надявах да се включиш,запомнила съм,че сме в една болница двете Simple Smile Благодаря ти

Торнадо ние избрахме дата 03.02 при термин 14.02 но моето бебе върви 2свдмици напред. Но до 10 дни преди термин е нормално
Виж целия пост
# 372
При мен термин 12 .02 ми се пада значи на 2.02.точно това ме смущава,защото дъщеря ми има рожден ден.Не ми се иска да са в един ден.Ама и ние с ММ как ги нГласихме ☺️
Виж целия пост
# 373
При мен термин 12 .02 ми се пада значи на 2.02.точно това ме смущава,защото дъщеря ми има рожден ден.Не ми се иска да са в един ден.Ама и ние с ММ как ги нГласихме ☺️

Е то До 10 дни,така че 3-4-5 може да изберете Simple Smile а и ще се разберете с доктора все пак дали и коя дата е свободна.
Виж целия пост
# 374
Кари, всеки лекар си има свои изисквания и изследвания,които пуска. Ти при коя акушерка си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия