СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 17

  • 52 348
  • 799
# 735
Ако имаш тромбофилии, е по-добре да ползваш утрогестан вагинално. По принцип е по-добре и откъм странични ефекти и да пазиш черния дроб от претоварване. 2х2 вагинално ми беше перфектна доза. В един момент ми добавиха и 2х1 дуфастон (имах малко зацапвания). Сега съм на режим намаляване и вече съм на едно вечер. Скоро го спирам, защото другата седмица влизам в 4-ти месец ❤
Виж целия пост
# 736
Здравейте, писах и в друга тема, но да драсна и тука вече съм 22 ден след трансфер на 5-днесвни, вчера бях на първи преглед след положителен тест на който не се видя помти нищо, Д-р Персенска видя нещо в нещо като кухина не разбрах мн даде ми и снимка, изпрати ме на чхг което беше на 14 хиляди огромно просто вика ме петък пак и да си продължавам лекарствата, с две напълно запушени тръби съм възможно ли е да е извънматочна до петък място няма да мога да си намеря от притеснения Sad
Виж целия пост
# 737
Здравейте, писах и в друга тема, но да драсна и тука вече съм 22 ден след трансфер на 5-днесвни, вчера бях на първи преглед след положителен тест на който не се видя помти нищо, Д-р Персенска видя нещо в нещо като кухина не разбрах мн даде ми и снимка, изпрати ме на чхг което беше на 14 хиляди огромно просто вика ме петък пак и да си продължавам лекарствата, с две напълно запушени тръби съм възможно ли е да е извънматочна до петък място няма да мога да си намеря от притеснения Sad
Ама защо ще чакате, отидете на второ мнение.
Виж целия пост
# 738
Това е прекалено високо ЧХГ и не е възможно, според мен, да не се вижда нищо.

И аз съм пациент на Персенска и в 6-7 седмица вече си имаше сакче, по-късно мога да кача и снимка около този период след трансфера как изглеждаха нещата.

Второ мнение няма да е излишно, не го отлагайте.
Виж целия пост
# 739
Здравейте в понеделник бях с чхг 383.2 ,днес 48 часа по късно е 790.33 ,чудя се ако си запиша час за петък ,дали ще се види нещо
Виж целия пост
# 740
След 1000 винаги се вижда нещо.
При 14 Хил най-вероятно са се хванали близнаци, но със сигурност плодни сакчета поне трябва вече да се виждат!
Виж целия пост
# 741
Изместих часът за утре, ще пусна пак чхг и дано нещо се види и не е извънматочна, но извънматочна с това чхг е нереално мисля, Благодаря на всички 🙏
Виж целия пост
# 742

Здравейте, тези стойности как да ги тълкувам?
Виж целия пост
# 743
Ами честито ❤️🙏, но повторете теста за да се проследи удвояването, използвайте
https://www.kukuzya.ru/ia/hcg
Виж целия пост
# 744

Здравейте, тези стойности как да ги тълкувам?
Виж целия пост
# 745
Супер са! Изчакай още 3-4 дни и можеш да отидеш на преглед за плоден сак!
Виж целия пост
# 746
Момичета днес повторих теста. Удвоил се е и мъничко отгоре. Има ли смисъл да правя още един тест в Петък?
 
Виж целия пост
# 747
За ЧХГ - няма смисъл да правиш. Върви си идеално. Но прогестеронът ти е нисичък.
Виж целия пост
# 748
Здравейте!
Вече мога и аз да се включа в тази тема!
Имах трансфер на 2 снежинки на 22.05
На 8ми ден-246.30
И днес на 10ти ден-631.40
Докторът ми каза да не пускам повече но аз все пак си мисля дали да не пусна в събота още веднъж? Simple Smile
Пожелавам успех на всички!
Виж целия пост
# 749
Вървят повече от добре, но за всеки случай за успокоение, пусни си ако искаш едно последно в събота.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия