СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 17

  • 52 345
  • 799
# 750
Здравейте, споделям и моите стойности от чхг:
1.06 - 339.03 mIU/ml
3.06 - 635.24 mIU/ml
Според вас добре ли са стойностите и дали вече може да се види нещо на ехограф?
Виж целия пост
# 751
От вторник-сряда, би трябвало вече спокойно да се види всичко на този етап Simple Smile
Виж целия пост
# 752
Здравейте, включвам се за пръв път.
Последния ми цикъл беше на 03.05, а овулацията около 16.05. На 31.05 сутринта си направих тест, който беше с много бледа втора черта, на 01.06 повторих теста със същия резултат. На 02.06 си пуснах и кръвни с резултат 29.46 mlU/ml (референтни стойности < 5 - отрицателен, 5 - 20 неопределен, > 20 - положителен). Днес повторих кръвните с резултат 18.31 mlU/ml (референтни стойности 0 - 5). Според вас има ли смисъл да си правя трети път кръвни изследвания? От информацията, която получих, след като ЧХГ спада, значи бременността е прекратена. Правих си изследванията в една и съща лаборатория. Все още не съм прокървила. Disappointed  Какъв е шанса да има някаква грешка в резултата, тайно се надявам да е така..
Виж целия пост
# 753
Ако няма грешка в резултатите, за съжаление е била биохимична...
Виж целия пост
# 754
Здравейте, нова съм тук.
Бих искала да попитам за едни резултати от чхг понеже не са ми ясни
Виж целия пост
# 755
Бременна си без никакво съмнение! Честото!
Виж целия пост
# 756
Бременна си без никакво съмнение! Честото!



А току що прокървих и незнам какво да правя
Виж целия пост
# 757
Пий но шпа и дуфастон 3х1 докато те види лекар. Иди по най-бързия начин за спешен преглед. Дано не е биохимична...
Виж целия пост
# 758
Пий но шпа и дуфастон 3х1 докато те види лекар. Иди по най-бързия начин за спешен преглед. Дано не е биохимична...




Току що се връщам от лекар.
Казва че не се вижда плоден сак.
Имало два варианта спонтанен аборт или извънматочна.
Каза да си направя кръвен тест и ако нивата са спаднали е това а ако се покачват трябва да се види какво става
Виж целия пост
# 759
Пий но шпа и дуфастон 3х1 докато те види лекар. Иди по най-бързия начин за спешен преглед. Дано не е биохимична...




Току що се връщам от лекар.
Казва че не се вижда плоден сак.
Имало два варианта спонтанен аборт или извънматочна.
Каза да си направя кръвен тест и ако нивата са спаднали е това а ако се покачват трябва да се види какво става

При имплантация също има вероятност за кървене, а за да види нещо доктора нивата на ЧХГ би трябвало да са близо 1000. Стискам палци да са добри новини!
Виж целия пост
# 760
При тези стойности на ЧХГ не знам какъв сак очаква да види този пишман-лекар, дето такива работи ти е наговорил. Възможно е и да си е нормална бременност. Пий но-шпа и лежи. Пусни си ЧХГ след два дни и прогестерон. Успех!

При спонтанен аборт нивата на ЧХГ падат, а при извънматочна се покачват бавно - не се удвояват на 48 часа.
Виж целия пост
# 761
Моля пуснете нова тема.
Виж целия пост
# 762
Пий но шпа и дуфастон 3х1 докато те види лекар. Иди по най-бързия начин за спешен преглед. Дано не е биохимична...



След кървенето снощи тази сутрин си направих тест това са резултатите
Виж целия пост
# 763
Както пада така, да те прегледа добър лекар за извънматочна. Даже иди в спешното на някоя АГ болница - там са им минали всякакви случаи.
Виж целия пост
# 764
Както пада така, да те прегледа добър лекар за извънматочна. Даже иди в спешното на някоя АГ болница - там са им минали всякакви случаи.


Снощи ходих до спешното.
Каза да си направя тест и ако пада нивото на хормона и кървя, защото аз кървя все едно съм в цикъл било спонтанен аборт.
Протичало като цикъла, организма изхвърлял каквото трябва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия