Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 69

  • 110 200
  • 755
# 675
Бихте ли препоръчали нощна маска за лице без отмиване за смесена и чувствителна кожа?
На Миша, имат такива без отмиване, аз вземам от ДМ.
Виж целия пост
# 676
Бихте ли препоръчали нощна маска за лице без отмиване за смесена и чувствителна кожа?
Много лека, купих вече втора опаковка
https://www.uriage.com/BG/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%B … D0%A1%D0%9A%D0%90
Виж целия пост
# 677
Бихте ли препоръчали нощна маска за лице без отмиване за смесена и чувствителна кожа?
Много лека, купих вече втора опаковка
https://www.uriage.com/BG/bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%B … D0%A1%D0%9A%D0%90
+1 глас за маската на Uriage. Не знам дали е за тази тема, не е евтина, по-скоро средния ценови клас.
Виж целия пост
# 678
Тази ползвам всяка вечер от известно време насам, попива много бързо.
https://remedium.bg/regal-pre-bio-maska-ekspresna-75ml-060588/p
Виж целия пост
# 679
+ 1 глас за маската показана от Преслава ♋️. И аз я ползвам, но като дневна грижа, редувам с други две маски.
Имам предложение за нощна, но не е по темата Sad
Ето тази на Jowae https://galen.bg/zhouey-vazstanovyavasht-noshten-krem-maska-40ml Намалена е в момента и сигурно пак ще я поръчам Animal See No Evil
Виж целия пост
# 680
Бихте ли препоръчали нощна маска за лице без отмиване за смесена и чувствителна кожа?
Препоръчвам на Балеа нощен пилинг за лице, който не се отмива и на сутринта прави кожата много мекичка и озарена.
Любим продукт ми е и винаги го имам наличен.

Виж целия пост
# 681
Rimmona, пилинга на Balea от България ли е купуван, не го намирам в приложението на DM.
Виж целия пост
# 682
Rimmona, пилинга на Balea от България ли е купуван, не го намирам в приложението на DM.
Странно, и аз не го намирам в приложението, но вчера го видях в ДМ на бул. Ломско шосе.
Виж целия пост
# 683
Благодаря.Ще потърся първо бюджетните на Балеа и Регал.

А идея с какво да прикрия/поизлича това от челото си (появи ми се през втората бременност и след раждането изчезна,и преди около два месеца пак се върна).
Виж целия пост
# 684
Петно ли е- не виждам добре.Ако да започнете с вит Ц серум, алфа-арбутин, слънцезащита.
Виж целия пост
# 685
Даже две петна ... Благодаря.Ползвам слънцезащита 50+ ,но явно не е достатъчно
Виж целия пост
# 686
Rimmona, пилинга на Balea от България ли е купуван, не го намирам в приложението на DM.
Да, може в момента да нямат наличност.
Виж целия пост
# 687
Здравейте,днес си купих тази вода,доволна съм,много освежава лицето.Хубав и слънчев ден

Виж целия пост
# 688
И аз я ползвам, след като напоследък трудно намирам водата от рози на Агива.
Виж целия пост
# 689
В тази вода има прекалено много други неща, освен розова вода. Аз това им гледам - да е най-много вода+розов екстракт. Примерно на Престиж е такава от евтините.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия