Пъзели - юбилейна тема 50

  • 26 982
  • 766
# 270
Забравих да се похваля, че малко по малко напредвам с целта да падна под 10 пъзела вкъщи:) Останаха ми 17 ненаредени пъзели, от които един 3000 и 2 от кутията с 4те магазина:) Вчера обаче отделих повече време в наведена поза над пъзела и ми трябва почивка.
Виж целия пост
# 271
Ето го. Отдавнашна мечта, която се осъществи благодарение на Зори, която ми съдейства да го намеря ❤️ Доста ме озори, защото е тъмен като цяло, въпреки че на картинката изглежда светъл. Прекрасен е на живо Simple Smile

Виж целия пост
# 272
Много здраве на всички. Болните бързо да се оправят. Gift Heart

Аз реших да тегля чертата и да си направя пъзел равносметка Open Mouth
Наредила съм 163 пъзела тази 2022 година, как е физически възможно недоумявам.
 Като сложа 000 за частите, да ги закръгля на 150 000 части , покрай 500 част пъзелите.

Класацията по марки
1 Trefl *17 пъзела
2 Black sea *10 (покрай Пъзелмания)
3 Ravensburger *8 (изненада! благодарение на вас и всички пътуващи пъзели)
4 Cobble hill, Castorland, Clementoni, Gibsons със *7пъзела, голяма надпревара за четвърто място
5 Master peaces *6 (предимно *500)
6 Cherry pazzi, Galison *5 ( доста ниско класиране, след като са ми едни от любимите)
7 Bluebird, Falcon, Sunsout, Вретено, Educa  *4
8 Piatnik, Ricordi, Buffalo, Pomegranate, Springbok, Anatolian, Heye, Gold puzzle, Eurographics *3
Виж целия пост
# 273
Привет и от мен ☃️🧩
Аз по празниците не редя,но влизам в темичката да се радвам на вашите красоти❤️

Пожелавам бързо оздравяване на всички болни 🍀Да посрещнат Нова година здрави и пълни с енергия и усмивки
Мона Лиза,прекрасна е Джо😊 Изглежда много щастлива.
Тони, тази пъзел и на мен ми вървеше бавно,но си заслужава усилията. Прекрасен е нареден.
Бухтичка , чудесен е пъзела, ама защо така се излагат с качеството 🤔
ХайСпийд и на мен ми беше труден този пъзел.По-тъмен е,то пък ще си остане един от любимите коледни пъзели.
Еве, много бързо редиш.Браво!
Айде да се похваля и аз подаръка;ми за Коледа
Виж целия пост
# 274
Мона Лиза бързо да оздравяват всички. Джо е прекрасна.
Аз наредих бързо цветните части сега остава гадния фон Simple Smile
Виж целия пост
# 275
Ехе, Весе, ако са верни сметките си абсолютен първенец Hug Казвам ако, защото на мен не ми излязоха толкова, но може и да не си описала всичко.
Аз още не съм приключила за тази година, така че равносметката по-късно Laughing

Джо е както винаги прекрасна Heart Eyes

white duckling, права си, наистина я има чертата като се вгледах, но не бих могла да кажа, че ме успокоява особено фактът, че всичките им бройки са дефектни и приемат такова качество за нормално.


Зори, много е симпатичен дървеният пъзел Hug
Виж целия пост
# 276
Аз съм със скромните 63 пъзела тази година. За догодина да видим. Замислила съм след големия пъзел да почна тези по 1000 части и да ги намаля като количество или поне да редя 2-3 малки после един голям и така.
Виж целия пост
# 277
Ако трябва да съм искрена, с лек срам ви го признах, това е твърде много.
Аз само от август си записвах наредените пъзели редовно.
Тези от предишните месеци си ги записах от снимките в телефона днес.
Общо взето имам, да кажем така, ненаредени пъзели за почти една година, в случай, че поддържам същото темпо. Flushed
Виж целия пост
# 278

Навън е мрачно и не може да стане по-хубава снимка.
Виж целия пост
# 279
То няма и нужда от по-хубава! Страхотен е, много свеж!

Зори, подаръкът е разкошен! 

Аз получих от sali двата състезателни, но още се чудя дали да редя и пеперудите. Започвам ги след сегашното предизвикателство. Ето и напредъкът днес


И последната поръчка също вече е при мен Simple Smile Този път я пуснах до магазина в Студентски и не я и забавиха. Ето с какво се сдобих - общо взето, този, който ме притесняваше да не свърши и останалото евтинджос, от лакомия:
https://www.ozone.bg/product/pazel-cherry-pazzi-ot-2000-chasti-p … -in-galaxy-space/
https://www.ozone.bg/product/pazel-trefl-ot-1000-chasti-prelivashti-se-tsvetove/
https://www.ozone.bg/product/vintage-garage/
https://www.ozone.bg/product/1000-pcs-sea-symphony-136373/
Виж целия пост
# 280
Привет, ние сме в Боровец и караме ски на изкуствен сняг, но все пак ви чета и пазарувам. Взех това от eBay,. Малко скъпичко ми излиза, но много ми хареса
Виж целия пост
# 281
Йоана, този го дебна от бая време. Ако ще го продаваш после и ако друг не го е заплюл, запиши ме Simple Smile
Виж целия пост
# 282
Тони, Trefl съм го редила - приятен е:)
А този, който редиш сега много ми харесва, но определено не съм в настроение за сложни пъзели.
Виж целия пост
# 283
Лято, Trefl го взех буквално за да имам с какво да разпусна след трудното Simple Smile А този е труден, но Ghibli е права - началто е ужас и после става увелкателен Simple Smile
Виж целия пост
# 284
Аз две седмици не съм гледала в Озон и не съм поръчала нито един пъзел Simple Smile
След днешното редене май половината е готово хем цял следобяд убивах време в Мола докато децата бяха на кино.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия