Пъзели - юбилейна тема 50

  • 26 982
  • 766
# 315
Благодаря, момичета  Heart (човек не може да остарее, веднага го разкривате)  Grinning  За пожеланията - от вашите уста - в Божиите уши Grinning (звъни ми синът за да ми честити и ми пожелава здраве, т.н. и да ме слушат внуците. Питам го - а децата? А той - Ъъъ, то за децата е малко изпусната работата вече Joy
Виж целия пост
# 316
Сали, честит рожден ден. Жива и здрава да си.
Виж целия пост
# 317
sali, какво остаряване?! Grinning
Пожелавам ти да носиш винаги слънцето в сърцето си! Flowers Sunflower
Виж целия пост
# 318
sali Честит рожден ден! Да си жива и здрава. То за децата е ясно, но внуците ще ги моделираш Simple Smile


Аз два дни на работа, но имам напредък Simple Smile
Виж целия пост
# 319
Еве, аз съм без думи...

Сали, с малко закъснение бъди здрава и честита и нека усмивката не слиза от лицето ти! Hug Nature Sunny

Radiant Jungle
1000 части
Elena Essex


Уникално красив, но с дефекти Disappointed Не ми се занимава да качвам снимките, но не бих го нарекла нещо дребно, а за цената му е просто недопустимо да бъде пуснат в продажба в такъв вид, много жалко отново.
Виж целия пост
# 320
Наистина е красив, жалко за качеството!

Сали, честит рожден ден! Здраве, щастие и време за любимото хоби:)

Вчера се опитах да преброя колко пъзела съм наредила чрез годината и ги докарах до 91(може да съм изпуснала някой). През новата година се надявам да са много по-малко и да не купувам толкова. В тази бройка има май само един 3000 части, няколко по 2000 и 1500, всичко друго в 1000.
Виж целия пост
# 321
Сали, ЧРД на патерици! Много здраве, късмет и интересни пъзели 🥂🍀
Весело посрещане на Новата година ♥️🥂🍀
Виж целия пост
# 322
Честито и от мен, sali! Много здраве и късмет!]
Този пъзел отдавна му се каня и онзи ден го взехме от Кауфланд все още на промоция. Обаче ми видя здравето първоначално


А този получихме като подарък, ама толкова да не е мой тип, че трябва да умирам от скука, за да го наредя въобще 😄



Весело посрещане на Новата година на всички!

И между другото в Orange има 23%намаление на всичко до 02.01 включително, виждам че има експлоадиращите котета, които харесват някой от вас Simple Smile
Виж целия пост
# 323
Виж целия пост
# 324
Вчера с дъщеря ми гледахме "Лешникотрошачката и вълшебната флейта" и се сетих, че не съм показвала този страхотен пъзел.

Nutcracker Christmas, 1000 части
Eurographics

Пожелавам на всички весело посрещане на Новата година с много настроение! Живот и здраве да продължим да пълним темата с красоти и през настъпващата 2023 г. Hug
Виж целия пост
# 325
Весело посрещане на Новата година, дами! Да е мирна и здрава за всички!
Ние изчерпахме пъзелите с този, ще трябва да зареждам пак.
Виж целия пост
# 326
И от мен за края на годината от тези дни
Old world map 1000 Gold puzzle

Dreaming girl 500 Cardinal

1.19мин, големи части, голям е почти колкото 1000 части пъзел, това най много ми изяде от времето, нямаше място да обърна всички части, пък го местих на друга поставка, пък наляво надясно, наредете си рамката много помага, аз не я наредих в началото, а чак е края.
Качен е в пътуващите, записвайте се, сглобката е халтава, но супер приятен за редене.
Fox 500 Good puzzle

1.09мин.
Чудесен пъзел, пък и досущ като Галисън. Благодаря Тони
Виж целия пост
# 327

Да се включа и аз с нареден пъзел (о, чудо).

ЧРД на Сали, с пожелания за здраве и повече време за любимото хоби.

HighSpeed, разкошен е този пъзел, красота.

Споделям за 23% намаление за онлайн поръчки в Ориндж до 2 януари с код:
Скрит текст:

На всички пожелавам весело посрещане и много пъзели през 2023!
Виж целия пост
# 328
Аз ги броих в Аirtable и излизат 131 наредени, има от 500 до 2000 части. Изобщо не очаквах, мислех, че под 100 съм наредила тази година, понеже определено имах по-малко време отколкото миналата Simple Smile Ама явно съм наредила двойно повече пъзели, все пак Grinning
Весело изкарване довечера на всички ви! Пожеланията догодина Wink
Виж целия пост
# 329
Весело посрещане на новата година момичета! Ние сме в нас с децата и аз може и да довърша първия плика на пъзела. Остана само завесата, но върви бавно защото е налучкване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия