Пъзели - юбилейна тема 50

  • 26 982
  • 766
# 300
Ето я и Трапезата на баба. Добавям я във файла с пътуващи. Ще я дам първо на Мона Лиза, защото първа си я беше пожелала.
Виж целия пост
# 301
Ivanita или LoveDisney, която има възможност може да ми пише, за да изпратя плажът.

Истински и без срам ви завиждам, че имате време за пъзели. Аз след плажът отворих Аладин на Джъмбо. Парченцата са хубави, дебели и с хубаво покритие, но пък за сметка на това недобре изрязани. Както са казали хората - няма пълно щастие. Сега седи кротко и отлежава до 1 януари, когато ще имам време да поредя.
Виж целия пост
# 302
Амебките, мисля, бяха на Сали.
Виж целия пост
# 303
Бухтичка, да имам критериите ти за  несправяне Grinning
Ами целта беше с всяко следващо нареждане да пада времето Joy А реално не мога да го направя Flushed Онези 54 минути така си и останаха най-доброто ми време досега, не мога да падна под това.

Catching Santa
350 части
Cobble Hill


От тези, които в единия край са с големи парчета, а в другия с малки, за да си го редим с детето Satisfied
Виж целия пост
# 304
Тези дни наредихме моят и на десето подаръци за Коледа. Пак е нещо предвид, че този месец беше най-муден от пъзели.
Малката получи с феи (в него имаше и магическа пръчица), а аз дървен на Лондон.


Виж целия пост
# 305
Продължавам с коледните подаръци Grinning
Cobble Hill - Marry Christmas to All, 257 части
Виж целия пост
# 306
Един сладурски мъник от Равенсбургер с акварелите на Мат Сюъл. Много лесен и приятен! Виждала съм на живо повечето от тези симпатяги.
Виж целия пост
# 307


Аз вчера започнах Кралицата.
Чудесен пъзел Simple Smile Повтарям се, но какво друго да кажа Simple Smile Всички пъзели са чудесни Joy И в каталога видях пъзел, посветен на Шерлок Холмс, който за съжаление го няма в Озон.

Големи благодарности на Happy eyes за неустоимите сладки с божествен аромат Simple Smile
Виж целия пост
# 308
Един нов Schmidt от мен.
Виж целия пост
# 309
Готов и магазина за играчки:)
Виж целия пост
# 310
sali, честит ржден ден, мило човече! Здраве, семейно спокойствие, послушни деца и внуци ти желаем! И много време - за пъзели, за срещи, за сладки приказки пред блока, за каквото още си пожелаеш!

Готов е! Голямо удовлетворение е да го завършиш, а и е много красив! Чак се чудя дали да го продавам Grinning Ще си дам няколко дни за размисъл.


Нредих и магазинчето за чай - точно два часа, но се налагаше да си отключвам телефона, за да поглеждам снимката, която си свалих от файла с пътуващите. После го снимах нареден и разпечатах моята снимката, за да я има в кутията. Сигурно щеше да е добре да разпечатам снимка преди да си засичам време... Joy
Mimok, happy eyes, може ли някоя от вас да вземе магазинчето и пеперудите (пътуват заедно, аз пеперудите няма да ги редя)? От софийската банда сте останали само вие двете.
 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 311
Честит рожден ден, Sali! Здраве, щастие, късмет и много време за любими
занимания ! Simple Smile
Виж целия пост
# 312
ЧРД, Сали, много години и много здраве и все така да си добър човек. Heart
Виж целия пост
# 313
ЧРД, Сали. Бъди много здрава, щастлива и много време за любимото ти хоби.
Виж целия пост
# 314
Честит празник, Sali! Жива и здрава да си, обичана и обичаща, и много много щастлива. Бъди все така усмихната и позитивна, защото ти отива! ❤️
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия