Бебешката количка - цяла наука за второ висше № 50

  • 60 088
  • 811
# 615
Привет, момичета!
За пръв път чакам дете, и започна сагата с количките. Бях категорична, че ще искам Cybex, обаче не я усетих като моята количка. След обикаляне на цяла Варна, последно видяхме Tutis uno, ами много ми допадна, супер лека, сенника е невероятен и не знаех, че има такъв голям сенник в момента е намалена е Айко на 1099лв мисля и много се чудя. Иначе много красиви ми изглеждат на Финтера, но никой около мен няма такава, та не знам дали да рискувам само по снимка. Моля ако някой е имал или има да даде мнение за Tutis, Fintera, Bebetto или Tutek. Благодаря Ви,
много!
Виж целия пост
# 616
След голямо мислене и четене из испански форуми, накрая поръчах тази Дано да е това, което очаквам. Някой знае ли с кой куриер идват?
Виж целия пост
# 617
2021 бях поръчала около черния петък от сайта на Jane количка и чувал.Пратиха ми само чувала😂Дойде с интерлогистика тогава.Опита ми не беше много положителен, защото чаках седмици без изобщо да ме осведомят, че количка няма.Накрая получих само чувала, писах имейл и ми отговориха пак след 5 дни, че е изчерпана наличността и ще ми върнат парите.Вече бях изтървала всички останали намаления, разбира се....
Виж целия пост
# 618
След не много чудене, стрелях и взех тази лятна количка от този сайт с БД до България. Беше 295 евро и има код за допълнителни 15%, та ми излезе 250 евро. Надявам се всичко да е наред и да е удобна на детето. Simple Smile Моля, споделете опит, ако сте ползвали модела.
Виж целия пост
# 619
След не много чудене, стрелях и взех тази лятна количка от този сайт с БД до България. Беше 295 евро и има код за допълнителни 15%, та ми излезе 250 евро. Надявам се всичко да е наред и да е удобна на детето. Simple Smile Моля, споделете опит, ако сте ползвали модела.

Аз писах за тази количка на последните страници. Не е моята и ще я продам най-вероятно в момента, в който си намеря по-удобна.
Виж целия пост
# 620
*Didi_ Bidi Jane kendo е хубава количка, но не и Матрикс коша. Много е тежък, а е тесен и бързо им отеснява на бебенцата, около 4 мес някъде. Иначе е удобрен за ползване вместо столче за кола за новородени и ако много пътувате ще Ви е от полза! Обикновения кош за новородено на Jane от друга страна е много хубав- стабилен, закътан и с достатъчнонголям сенник.
Но ако вече сте я поръчали Ви пожелавам да е точно това от което имате нужно!
Виж целия пост
# 621
Благодаря за отзива, ще се върна да прочета.
След не много чудене, стрелях и взех тази лятна количка от този сайт с БД до България. Беше 295 евро и има код за допълнителни 15%, та ми излезе 250 евро. Надявам се всичко да е наред и да е удобна на детето. Simple Smile Моля, споделете опит, ако сте ползвали модела.

Аз писах за тази количка на последните страници. Не е моята и ще я продам най-вероятно в момента, в който си намеря по-удобна.
Виж целия пост
# 622
*Didi_ Bidi Jane kendo е хубава количка, но не и Матрикс коша. Много е тежък, а е тесен и бързо им отеснява на бебенцата, около 4 мес някъде. Иначе е удобрен за ползване вместо столче за кола за новородени и ако много пътувате ще Ви е от полза! Обикновения кош за новородено на Jane от друга страна е много хубав- стабилен, закътан и с достатъчнонголям сенник.
Но ако вече сте я поръчали Ви пожелавам да е точно това от което имате нужно!
Поръчала съм я вече, да. Доколкото имам спомен големият ми син точно към 4-ти месец го преместих вече в основния кош, леко надигнат, та то и тогава най-сетне склони да се вози в количка.
Виж целия пост
# 623
Не искам да ви разочаровам, просто ми е малко наболяло. Надявам се вие да останете доволна. Количката не е лоша сама по себе си - красива и лека е, сгъва се с едно движение, компактна е, а седалката е голяма, сенникът не захлупва детето, може да си расте в нея, но е по-скоро тип "молска" количка, не е особено проходима и се тресе и трака леко при движение навън по разбитите софийски улици  - нещо, което при сайбекс ийзи не ми е правило впечатление да се случва. На по-сериозно разбити тротоари засича и излиза с трудност. Като травъл стролър по летищата и европейските градове сигурно е супер. Другото е че сенникът като е прибран малко се пречка на дръжката. Дъждобранът е най-ужасният, който съм виждала, няма кьораво прозорче или отвор, по-дебел е от мушама и едва се сгъва. Но пък все пак го има. Да кажем, че е ок, но очаквах повече за цената и. Сърбят ме доста ръцете да си купя едно Чиполино муув он, за да сравня как се бута и движи по тротоарите, би ми било доста интересно за сравнение. Мисля че част от проблема е, че на тази количка и трябват по-големи колела, но гледам че масово високите летни колички са такива...
Почвам да се чудя дали в България не внасят основно най-леките летни колички с малки колела, защото им излиза по-евтино транспортният разход, защото гледам че в Германия има по-голямо разнообразие на различни по тегло колички.
Виж целия пост
# 624
magi, споко, не ме притеснявате. Ние я поръчахме за втора, за пътуване основно, точно заради компактността. Иначе сме с основна Cybex Balios S и я препоръчвам с 3 ръце на всички нови майки. 💙
Виж целия пост
# 625
Маги, погледни thule spring. Много е скъпа за т. нар. лятна количка, но няма да има никакви проблеми със софийските улици. Миналото лято бях попаднала на промоция за 200 евро в babymarkt.de и за една бройка не я купих. Не и харесвам и това, че footrest приставката се продава отделно. Като цяло това е количка, в която може и дете до 4 години да се вози в нея.
Виж целия пост
# 626
paradigma, благодаря ти. Малко ми е скъпа в момента наистина, а и съм предубедена към триколките. Гледам разни модели на babymarkt и се чудех как поръчвате оттам, доставят ли до България или ползвате друга фирма?
Виж целия пост
# 627
Аз вече няколко пъти поръчвам от babymarkt.de,  ползвам Габко като превозвач.
Виж целия пост
# 628
И аз с превозвач съм поръчвала. Ползвах ggbg, но не са ми най-любимата фирма превозвач.
Виж целия пост
# 629
Какво мислите за количките Bebetto?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия