Бебешката количка - цяла наука за второ висше № 50

  • 60 079
  • 811
# 540
Докато си търся добра оферта за Melio (най-вече), Eezy S+2 или Eezy S Twist + 2, попаднах на такава за GB Maris 6 в 1 за 350 евро тук, ако е полезно на някого: https://babyprofi.de/GB-6in1-Kinderwagen-Maris-inkl-Wanne-Idan-F … abyschale-Adapter

В Рая Тойс пък е намалена Eezy S на 299лв.
Виж целия пост
# 541
И S twista не е на лоша цена гледам. Вярно чв има и една eezy s за 299, ако можеш да приемеш цвета.

Аз аъм отново в търсене на лятна количка като се изкушавам да си взема чиполиното поне да не мисля парите. Но и ийзи С на тая цена е изкушаваща. Трябва да видя какви са разликите с плюса
Виж целия пост
# 542
Влюбих се в тази количка, но не и в цената.
Ще търся дали ще я има някъде във физически магазин във Варна.
https://rayatoys.com/bebeshka-kolichka-cybex-balios-s-lux-2023-shasi-taupe
Скрит текст:
Цвят Taupe, seashell beige, в краен случай може и син цвят (още не знаем пол).

В кой чуждестранен ще ми препоръчате да я търся на по-нормална цена, ако има и кош за новородено, би било чудесно.
https://en.babymax.nl/cybex-balios-s-lux-travelsystem-seashell-b … -met-aton-s2.html

Тук го има в комплект с кош и стол.  В гугъл ми излиза и много хубави комплекти с дъждобрани и чувалчета.

Но пък в другата тема чета, че най-добрите столчета са на Be safe или Britax. Там е още по-голяма наука за трето висше, доцент.

В група във фб видях една дама, че е писала за същата количка, която е взела с около 200 лв намаление от раятойс през февруари, а кошчето със 100 лв намалено.
Дано да има пак намаление за 1 юни .....
Виж целия пост
# 543
Влюбих се в тази количка, но не и в цената.
Ще търся дали ще я има някъде във физически магазин във Варна.
Изчакайте намаление щом не ви е спешно. Ще я вземете с 20% надолу. Аз така направих за моята. Новите цветове са страхотни наистина. На melio също много ми допадат. Обърнете внимание и на този модел ако искате нещо по-лекичко.
Виж целия пост
# 544
Влюбих се в тази количка, но не и в цената.
Ще търся дали ще я има някъде във физически магазин във Варна.
https://rayatoys.com/bebeshka-kolichka-cybex-balios-s-lux-2023-shasi-taupe
Скрит текст:
Цвят Taupe, seashell beige, в краен случай може и син цвят (още не знаем пол).

В кой чуждестранен ще ми препоръчате да я търся на по-нормална цена, ако има и кош за новородено, би било чудесно.
https://en.babymax.nl/cybex-balios-s-lux-travelsystem-seashell-b … -met-aton-s2.html

Тук го има в комплект с кош и стол.  В гугъл ми излиза и много хубави комплекти с дъждобрани и чувалчета.

Но пък в другата тема чета, че най-добрите столчета са на Be safe или Britax. Там е още по-голяма наука за трето висше, доцент.

В група във фб видях една дама, че е писала за същата количка, която е взела с около 200 лв намаление от раятойс през февруари, а кошчето със 100 лв намалено.
Дано да има пак намаление за 1 юни .....

Ние също сме се спряли за сега на този модел в синия цвят Heart и чакаме намалението Grinning термина ми е през юли и имаме достатъчно време. За жалост обаче никакви аксесоари не са включени в цената на количките на сайбекс. Щеше да е добре поне дъждобранчета да има в цената, понеже са доста скъпи. Дали универсалните ще паснат добре?
Между другото има и доста подобрения спрямо предишния модел на балиос - амортисьорите; плата,; затягането на коланчетата в седалката; багажника, който е двойно по-голям; бебешкият кош е малко по-голям отвътре и малко по-високо седи от предишния модел.
Виж целия пост
# 545
Не че нещо, ама чувалчето е по-използваемо от дъждобрана, аз имам универсален и никога не съм го използвала, чувалче също нямам, но ако имах щях със сигурност да го използвам често.
Виж целия пост
# 546
Не че нещо, ама чувалчето е по-използваемо от дъждобрана, аз имам универсален и никога не съм го използвала, чувалче също нямам, но ако имах щях със сигурност да го използвам често.

Да, виж аз като бъдеща майка за първи път пропускам някои неща. Струва ми се, че съм виждала много хубави универсални чувалчета. При дъждобраните по-скоро се чудя дали няма да пропускат евентуално ако не пасне добре.
Виж целия пост
# 547
Моите чувалче, дъждобран и комарник са универсални, а не на Сайбекс и не съм срещала някакво неудобство или несъвместимост заради това.
Виж целия пост
# 548
Влюбих се в тази количка, но не и в цената.
Ще търся дали ще я има някъде във физически магазин във Варна.
https://rayatoys.com/bebeshka-kolichka-cybex-balios-s-lux-2023-shasi-taupe
Скрит текст:
Цвят Taupe, seashell beige, в краен случай може и син цвят (още не знаем пол).

В кой чуждестранен ще ми препоръчате да я търся на по-нормална цена, ако има и кош за новородено, би било чудесно.
https://en.babymax.nl/cybex-balios-s-lux-travelsystem-seashell-b … -met-aton-s2.html

Тук го има в комплект с кош и стол.  В гугъл ми излиза и много хубави комплекти с дъждобрани и чувалчета.

Но пък в другата тема чета, че най-добрите столчета са на Be safe или Britax. Там е още по-голяма наука за трето висше, доцент.

В група във фб видях една дама, че е писала за същата количка, която е взела с около 200 лв намаление от раятойс през февруари, а кошчето със 100 лв намалено.
Дано да има пак намаление за 1 юни .....

Cybex balios s lux 2023 взехме ние от вис виталис магазина в пловдив, имат и в софия магазин, само че нашата беше moon black, най-скъпа беше като вариант цвят 😳В пловдив имаха първия цвят, за втория в бежово ще ви излъжа. Дори сега мисля, че имат някакви пролетни намаления 🤞🏽
Виж целия пост
# 549
Някой с мнение за тази количка
Виж целия пост
# 550
Не ми изглежда качествена...
Виж целия пост
# 551
Здравейте,
бихте ли ме насочили към количка за новородено без значение от цената? Търся да е лека, маневрена и да е компактна, за да се събира в не много голям багажник на кола. Или поне към марка колички да разгледам.
Виж целия пост
# 552
Здравейте, одисеята ми с летните колички продължава и моля за малко съпорт. Изчетох доста и си мислех, че моята количка ще е Инглесината (quid) заради височината, по-изправената седалка и маневреността, както и големия сенник, но в магазина ми обърнаха внимание че спирачката отзад е доста ниско, има една допълнителна летва, която щяла да се удря и размислих.

Най-красиви и най-приятни откъм височина на седалката са ми Cybex Eezy S plus, обаче седалката не му е достатъчно изправена на детето и постоянно се мъчеше да се изправя, като за цената и не ми хареса и механизмът за регулиране на седалката - а може и да е било и от конкретната бройка, но на Инглесина например се регулира доста по-лесно по мое мнение.

Cosatto Woosh 3 - има напълно изправено положение, хубави цветове, но материята е ужасно твърда, има мнения че децата се свличат не едно и две, и не била достатъчно маневрена.

Easywalker Miley - хареса ми височината и седалката, държа на по-просторна седалка, но не знам дали е достатъчно проходима и не намирам много мнения за нея. А откъм външен вид ми е фаворит след Сайбекса.

Chipolino Move on - на фона на по-скъпите колички, които никак не изглеждат скъпи и имат недостатъци се чудя дали да не взема тази често препоръчвана количка - хареса ми ширината и дълбочината на седалката, сенника, и съм чувяля много добри отзиви за нея. Не на последно място ми харесва цената - няма да ме е яд толкова. Единствен проблем - малко ми идва ниска и ми се искаше и седалката да е на повече разстояние от земята, детето е още на 10 месеца.

Има ли някой отзиви за Easywalker. Сещате ли се за други модели евтини колички, които са по-добри от чиполино и биха отговорили на критериите ми - височина от 103 см нагоре, седалка ширина поне 33-34 см, възможно по-дълбока, с максимално изправена позиция и почти изцяло легнала, комфортна за сън и сравнително проходима количка до 7 кг, в краен случай 8 кг тегло. Детето ми е сравнително едро и искам да му е комфортно в седалката.
Виж целия пост
# 553
Защо не видите новото egobaby metro + deluxe. Аз имах определени забележки към старите версии, но може да се окаже подходяща за вас. Иначе за easywalker не мога да дам мнение. Харесвам move on, но аз съм доста ниска и вероятно затова ми е толкова удобна.

Здравейте, одисеята ми с летните колички продължава и моля за малко съпорт. Изчетох доста и си мислех, че моята количка ще е Инглесината (quid) заради височината, по-изправената седалка и маневреността, както и големия сенник, но в магазина ми обърнаха внимание че спирачката отзад е доста ниско, има една допълнителна летва, която щяла да се удря и размислих.

Най-красиви и най-приятни откъм височина на седалката са ми Cybex Eezy S plus, обаче седалката не му е достатъчно изправена на детето и постоянно се мъчеше да се изправя, като за цената и не ми хареса и механизмът за регулиране на седалката - а може и да е било и от конкретната бройка, но на Инглесина например се регулира доста по-лесно по мое мнение.

Cosatto Woosh 3 - има напълно изправено положение, хубави цветове, но материята е ужасно твърда, има мнения че децата се свличат не едно и две, и не била достатъчно маневрена.

Easywalker Miley - хареса ми височината и седалката, държа на по-просторна седалка, но не знам дали е достатъчно проходима и не намирам много мнения за нея. А откъм външен вид ми е фаворит след Сайбекса.

Chipolino Move on - на фона на по-скъпите колички, които никак не изглеждат скъпи и имат недостатъци се чудя дали да не взема тази често препоръчвана количка - хареса ми ширината и дълбочината на седалката, сенника, и съм чувяля много добри отзиви за нея. Не на последно място ми харесва цената - няма да ме е яд толкова. Единствен проблем - малко ми идва ниска и ми се искаше и седалката да е на повече разстояние от земята, детето е още на 10 месеца.

Има ли някой отзиви за Easywalker. Сещате ли се за други модели евтини колички, които са по-добри от чиполино и биха отговорили на критериите ми - височина от 103 см нагоре, седалка ширина поне 33-34 см, възможно по-дълбока, с максимално изправена позиция и почти изцяло легнала, комфортна за сън и сравнително проходима количка до 7 кг, в краен случай 8 кг тегло. Детето ми е сравнително едро и искам да му е комфортно в седалката.
Виж целия пост
# 554
Благодаря ви, ще разгледам модела. Move on наистина изглеждат супер за цената си. Накрая може и тя да е

edit: ergobaby metro delux е даже 96 см висока в разгънато състояние, разликата им е май в коша основно, не е подходяща за високи хора
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия