E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~208

  • 38 621
  • 734
# 405
Зравейте,момичета

Пожелавам ви удивителен, усмихнат и слънчев Вторник...
и не забравяйте, че животът е чудо -
малко, красиво, неповторимо  чудо.
Наслаждавайте се на всеки  миг!




Анидано да е хубаво времето,като ще отиваш на село Nature Sunny
Скрит текст:
И аз така знам за играенето на очите,както е писала Злати.
И от старите хора съм чувала,че не се казва на никой като ти играе око.

Златиблагодаря за кафето,пожеланията и инфото за Аслъ Flowers Hibiscus









Цитат
И така, приятели, тази вечер приключиха снимките на проекта „Филм за любовта”
 Според един от продуцентите на филма, ако няма промени, премиерата на филма по кината в Турция ще се състои в началото на септември.

   





Цитат
24-годишната актриса Алина Боз стана лице на спортната марка Puma. Твърди се, че Алина е получила хонорар от 1 милион турски лири за това сътрудничество.
   

   

Приятен ден на всички   
Виж целия пост
# 406
Ехо

Момичета, получихте ли си лалетата - моите любими, жълти......

Скрит текст:
Тези лалета са стар сорт - селски лалета още от свекърва ми, но са много хубави.....

Злати, Боби благодаря за
Скрит текст:
споделеното относно суеверието, което ме забави с един ден...Не знаех тези подробности, но вече ще ги запомня....

Браво на инициаторите относно подаръка за рождения ден на Аслъ. Сигурно много ще се зарадва  

Нямам спомен дали тази снимка е публикувана, но ако е, ме извинете....

Зад кадър ат филма "Любов" "Aşk"



Прекрасна вечер
Виж целия пост
# 407
Добро утро,момичета

Нека денят звучи като мелодия и ни върви по ноти!
Да си сътворим прекрасни емоции и чудесно настроение!




Ани получих си  лалета...
Скрит текст:
Много подредена градинка имаш...И лалетата са красота.
Както казват комшиите "Здраве на ръцете ти"
И ние на село имаме,но жълти няма.Аз също много обичам жълто и оранжево

Злати

Ози днес ще има концерт...











Аслъ "На път за снимачната площадка"



Момичета,знаете ли нещо за този филм с Еркан-Последният ден?

Цитат
Очаквайте скоро серията на "Последният ден" по trtdijital de











Щастлива сряда ви желая
Виж целия пост
# 408
Добро утро,момичета!



Ани ,и аз си ги получих лалета,благодаря! Flowers Tulip
Скрит текст:
Много са красиви.И ние пред входа имаме градинка с лалета(но не са като твоите) и др.пролетни цветя.

Боби ,благодаря за новите снимки. Flowers Rose
За филма с Еркан срещнах инфо,че ще бъде показан по нова интернет платформа #trtdijital!
Надявам се когато го пуснат да има поне руски превод.



Тийзър на новия сериал "Последният ден"
Който ще бъде показан в интернет платформата #trtdijital 💫

https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456241102%2F3d … pl_wall_-58520450

Вчера беше откриването на интернет платформата #trtdijital
От 7 май ще бъде отворено.

https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456241101%2Fd8 … pl_wall_-58520450

Момичета...
Скрит текст:
Днес по обяд зетят ще ме вземе.Ще бъда баба гледачка до неделя.Дъщерята още не работи,но тази седмица й се наложи и малкия се разболя- за сега е с кашлица.Така,че ще наминавам,когато имам възможност.

Приятна сряда ви желая!
Виж целия пост
# 409
Добро утро прекрасни



Боби, Злати снощи не писах, за да пестя интернета.
Скрит текст:
Получих съобщение, че ми остават още 2000 МБ и ми предлагат да си купя още 10000 за 14 лева. Гледах филми по ДФ и БТВ Лейди защото нямам кабелна телевизия и много бързо ми свърши интернета. Вчера проучвах за доставчик в региона и намерих  без договор, когато го платя - ползвам. Това ме устройва. Само исталационната такса е много висока - 120 лв., но това е положението. Ще се прежаля.

Радвам се, че лалетата и градинката ми ви е харесала. На лято ще ви подарявам рози.

Благодаря ви за снимките и новините Hug





Хубав четвъртък - при нас ще е дъждовен....Цяла пролет се надпреварвам с дъжда.....
Скрит текст:
За ден и половина успях да окося навсякъде - и улиците на кмета и в двора.....Joy
Виж целия пост
# 410
Добро утро,момичета!



Ани Hug,много си ранобудна и работна! Wink

Скрит текст:
С внука се гледаме.В момента аз на лаптопа,той на таблета.Внукът е с кашлица,започнаха и сополите.Дъщерята ще го води на лекар в 11 ч.,че за вчера нямаше часове.

Вчера пуснаха...
Дългоочакваният тийзър на сериала "Arayış" / "Quest" / "Търсене" с Аслъ Енвер и Мехмет Гюнсюр в главните роли.


https://youtu.be/BJy4dgE37u4

ИМА ОБЕЩАНО НЕБЕ ЗА ВАШИТЕ СТРАДАНИЯ

Превод:
Човешкото щастие е остров, който се отдалечава все повече и повече, никога не можем да го достигнем.
Избърши сълзите си. Господ не те е забравил.
Той не си е отишъл, отпусни се като гмуркане в дълбока вода.
Помнете, че в самотата няма щастие. Има надежда. Там е рай. Ненаситната истинска любов наричаме гладна. В замяна на тяхното страдание е обещан рай. Доверете се на сърцето си. някъде...

Оригиналният сериал „Arayış“ идва скоро в Disney Plus.

(преводът е набързо с гугъл,без редакция)

пуснали са и с руски субт.,ако можете да гледате от ВК
https://vk.com/aslienver_love?z=video136478071_456244381%2F57494 … pl_wall_-87501705









Приятен и успешен ден!
Виж целия пост
# 411
Добро утро,момичета

Нека денят звучи като мелодия и ни върви по ноти!
Да си сътворим прекрасни емоции и чудесно настроение днес!




АниЗлатиблагодаря за новините,снимките и тийзъра
Скрит текст:
Вчера изкарах много дълга смяна и имахме проверка...Прибрах се мн.изморена и не можах да пиша в темата...само четох!
Злати,разбрах,че гледаш внука...Дано бързо да оздравява

Ани,много работиш,но то на село е така...все има какво да се прави.
Дано ти прекарат и интернета и развлечение да си имаш...и в темата да се "виждаме"

Има много нови снимки от Еркан



Режисьора Ахмет Сьонмез и Еркан Петеккая от снимачната площадка на" Последен ден"











Еркан с Фарук Тургут и Ахмет Сьонмез



Еркан на партито на филма "Любов"

               





От Айча

               

 Аслъ снима нова реклама за  QNB Finansbank

               



От Йозджан











От Хатидже









Прекрасен петък ви пожелавам
Виж целия пост
# 412
Добро утро,момичета! HugRevolving Hearts



Боби Hug,благодаря за новите снимки,които си ни донесла! Flowers Tulip

Скрит текст:
Наминавам набързо докато внука още спи.Дъщерята и зетят тръгнаха рано на работа,изпратих внучката на у-ще.Води я чичо й с колата заедно с неговото дете на градина.Те живеят в една фамилна къща на различни етажи.

Нямам време да търся снимки за това може и да повтарям тези с Аслъ.





Желая ви приятен ден! Flowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom
Виж целия пост
# 413
Здравейте момичета,
Благодаря ви за споделените снимки и информация.
Злати, бързо да минава на внука ти. За съжаление така растат децата....боледувайки ...повече или по малко...
Скрит текст:
Аз да се похваля...Изпита мина успешно и взех сертификата....
Да почерпя все пак, макар и виртуално....
Виж целия пост
# 414
Здравейте момичета

Скрит текст:
Днес отново станах рано, в пет часа си изпих кафето и в 5.30 бях в градината да доочистя плевелите и в девет хванах автобуса и се прибрах.....Взех си новите очила от оптиката и свърших много задачи, които бях запланувала, но някои не успях...Утре сутрин здраве и живот ще отида на гробища, нали ММ беше Георги и на обяд ако има автобус отново заминавам.
След празниците ще подам заявка за интернета, защото сега нямах достатъчно пари. Надявам се, да стане бързо, защото колкото и да пестя останалия, няма да ми стигне.

Злати, Боби, Гости много мми е хубаво с вас....

Злати бързо оздравяване на внука...И аз минах по този път и знам как е.....

Гости благодаря за почерпката Hug Не съм се съмнявала в добрия резултат. Честито!

Боби като чуя проверка и косата ми настръхва....Joy

Тъкмо си бях заплюла една снимка на Еркан с една цуцулана, ама ви е сте я пуснали....
Нищо, намерих друга  - прави си селфи с едно младо и хубаво маце....



И релакс....



Приятна вечер
Виж целия пост
# 415
Здравейте момичета....
Гергьовден е....Честито на всички именници....
Моя баща ....светла му памет... беше военен и този празник е на почит вкъщи....

Виж целия пост
# 416
Добро утро,момичета! HugRevolving Hearts



Скрит текст:



Честито на всички именици и честит ден на Българската армия!

Гости,честито за взетия изпит и сертификат! HugБлагодаря за почерпката!

Ани,Гости,честито ви за имениците,макар и да не са вече сред вас.

Скрит текст:
Моя сват,на дъщерята свекър й и той беше Георги(през август месец миналата година почина).На зетят брат му детенцето им е кръстено на него и днес ще се събират.Вчера сватята се подготвяше и плачеше като си спомня какво е било преди да си отиде съпругът й.

🆕 от Aслъ
Замислена красавица


колаж от фен


Желая ви щастлив ден! Flowers RoseFlowers Four Leaf CloverFlowers Tulip
Виж целия пост
# 417
Честит празник момичета

Честит празник на именниците и военослужещите - да са живи и здрави Flowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

Злати, Гости, Боби бъдете здрави и благословени и Св. Георги да пази вас и семействата ви!

Скрит текст:
Днес и аз си поплаках.....Ходих на гробища и много се разстроих.....

След малко ще заминавам на село и ако не влизам в темата значи нямам интернет.....



Хубав празничен ден
Виж целия пост
# 418
Здравейте, мили мои сладуранки,  честит гергьовден.  На всички   желая   много, ама  много   радости и  много   хубави моменти. И да не се налага  да  ходим  по   доктори и аптеки. Обичам Гергьовден. Предния  ден   ходим  в  гората,  чупим  си  от  буковите   дървета   букови  клончета.  С  тях  вечерта  си  закичим   домовете,  слагаме си листенца от   бука  в   портмонетата,  в   гардеробите    при   тоалетите,   в   джобовете.  Правим  го,  за  да  има добрини през  цялата година.  Както букът  в   гората  бучи   от   вятъра,   така  и на нас   всичко да ни  върви  само  на  хубаво - да имаме пари  в   портмонетата, и да  ни   спори  в  работата и   живота   през   годината.
Много ви  благодаря  за  хаберите.  Много обичам   Айча   Върлъер  и  Хатидже   Шиндил,  а   също  и    Еркан.  Добре,  че  не  му  хрумва  на ума  да  си  пуска   рунтава  брада, че  ще ме  изгуби  като зрителка.
Сладури,  искам да ви попитам  нещо.  Гледате  ли  вечер  от  21  часа  по  БТВ "Лейди"  един сериал  с  Джансу  Дере. Заглавието  му  е   нещо  такова: За   лъжите -   ама не гознам  точно как се  казва. Моля ви, ако  някое момиче  го  гледа  би ли ми споделило  какъв  ще  бъде   финала  му?  Много   благодаря.
Приятни празници и  почивни   дни.  Обичам  ви.
Виж целия пост
# 419
Добро утро,момичета! Nature SunnyTwo Hearts



Ани Hug,дано имаш интернет за да пишеш.

Сиси Hug,аз го гледам ''Мрежа от лъжи'' и Ани,също.Писали сме в темата.Не знам какъв е финала.В Т-я го излъчваха с др. заглавие.





Желая ви приятен ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия