E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~208

  • 38 626
  • 734
# 420
Здравейте,момичета



И аз един път да почивам в неделя,като хората...
Скрит текст:
Вчера не можах да пиша в темата,бях на работа цял ден...като на празник
Вечерта взех и внука при нас и днес ходихме в зоопарка!

Златимерси за кафето и споделеното

Аниблагодаря и на теб за споделеното и пожеланията
Дано си прекараш интернета,че да се"виждаме"в темата и да си имаш развлечение

Гостимерси за почерпката.Радвам се,че си взела изпита.
не съм се и съмнявала,че ще успееш

Сисимерси за пожеланията.И ти бъди жива и здрава

Има доста нови снимки от нашите патрони...

От Аслъ
Нова снимка на Аслъ и фотографа на  сериала "Arayış" "Търсене"







От Хатидже









От Озджан и Самар









От Айча







От Еркан





Приятна неделната вечер,прекрасни
Виж целия пост
# 421
Добро утро,момичета!



Утрото винаги започва с кафе, усмивки и надежда, че всичко хубаво предстои...

Скрит текст:
Вчера следобяд се прибрах,зетят ме докара с колата.Внукът почти оздравя. Дъщерята само заместваше една седмица и вече не е на работа.

Боби ,благодаря за всички нови снимки,които ни носиш!

Еркан в младостта си по времето, когато работи в Държавния театър в град Диарбекир през 1997 г.




Фрагмент от първата серия "Последният ден"...
(Не съм го търсила в ЮТуб.Ако го има качен и е с турски субт.,както този който пуснах от ВК,може да има автоматичен превод на бълг.ез.)
https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456241106%2F45 … pl_wall_-58520450
Интернет канал #SonGun #tabii е достъпен безплатно само за турски зрители
Каналът временно не е достъпен за чуждестранни зрители

Приятен ден и хубава седмица!
Виж целия пост
# 422
Здравейте мили момичета, приятен ден.
Злати, Златинче,  Златното момиче,   много ти  благодаря  за поста за "Мрежа от  лъжи" по БТВ "Лейди".  Значи ставаме 3,  а тук  при  мен  има още 3 колежки,  ставаме 6.  Тогава ще се включвам с  нещо интересно.
Желая ви  приятна   вечер и  много  хубави емоции.
Сиси.
Виж целия пост
# 423
Здравейте,момичета

Злати благодаря за кафето и снимките

Сиси драго ми е,че се обаждаш

Ани не е писала...сигурно няма интернет

И днес има снимки и инфо за нашите  патрони

Цитат
От официалния акаунт на Disney Plus Türkiye в Instagram
Нов плакат на сериала "Arayış" / "Търсене" / "Куест" с Аслъ Енвер и Мехмет Гюнсур в главните роли

"Те са тук, за да вземат това, което животът не им е дал"

Оригиналната серия #Quest ще бъде пусната в Disney+ само на 14 юни.

Сериалът ще се излъчва едновременно в Турция и в много страни по света и ще обедини зрителите с мистериозна история.

                   





От Хатидже





От Еркан има доста снимки и инфо!





Скрит текст:


















От Айча

















Приятна вечер,момичета
Виж целия пост
# 424
Виж целия пост
# 425
Добър ден,момичета!



Скрит текст:
Сутринта бях при ЛЛ за да ми изпишат инжекцията,която ми бият на 6 мес. за остеопорозата.А за ММ трябваше да изпишат хапчетата за диабета,които взима сутрин на гладно.Имаше голямо задръстване на отиване и се забавих.Там също чаках,че имаше доста болни с кашлица.Добре,че бяха с маски,стоях и на разстояние,че да не прихвана и аз.

Сиси Hug,наминавай по-често!

Боби Hug,благодаря отново за многото снимки и инфо,които ни пускаш. Two HeartsПостера и аз го видях и мислех да го пусна.

Лу Hug,благодаря ти за кафенцето с пожелание! Two Hearts

Eдa Eджe, както винаги, не остана настрана и рекламира сериала с Аслъ в своя Instagram Hands ClapHeart




Скрит текст:

Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 426
Здравейте момичета,
Надявам се някой да направи превод на новия филм на Аслъ...
Скрит текст:
Добър ден,момичета!



Скрит текст:
Сутринта бях при ЛЛ за да ми изпишат инжекцията,която ми бият на 6 мес. за остеопорозата.А за ММ трябваше да изпишат хапчетата за диабета,които взима сутрин на гладно.Имаше голямо задръстване на отиване и се забавих.Там също чаках,че имаше доста болни с кашлица.Добре,че бяха с маски,стоях и на разстояние,че да не прихвана и аз.

Боби Hug,благодаря отново за многото снимки,които ни пускаш.Постера и аз го видях и мислех да го пусна.

Лу Hug,благодаря ти за кафенцето с пожелание!
Eдa Eджe, както винаги, не остана настрана и рекламира сериала с Аслъ в своя Instagram Hands ClapHeart


Скрит текст:


Скрит текст:

Желая ви приятен ден!
Виж целия пост
# 427
Здравейте,момичета!



Гости Hug

Днес си имаме рожденничкаа...Hands Plus1

Да е честита Аслъ Айтен Енвер!
С пожелание за здраве,семейно щастие и късмет!
Да продължава да ни радва с нови роли и успехи!



🆕 вчера от Aслъ...
Аслъ и Беркин са отлетели на някъде, за да отпразнуват рождения й ден. Аслъ се е подписала,
че са избягали и са оставили всички зад себе си...JoyHands Clap

https://vk.com/aslienver_love?z=video-87501705_456241812%2F160779ba874a8d8acb
Виж целия пост
# 428
Здравейте момичета,
на Аслъ
От сърце и пожелавам скоро да гушне здраво бебче и да е много щастлива майка и съпруга....

Виж целия пост
# 429
Здравейте,момичета

Злати мерси за кафето и инфото!

Гости

Лу

Да се почерпим за здравето на Аслъ  




Пожелавам и здраве ,щастлив семеен живот ,леко раждане и здраво бебче!




Ново от Йозджан









От Айча







Желая ви приятен ден
Виж целия пост
# 430
Честит рожден ден! Нека да е жива и здрава, щастлива и много успешна!
Виж целия пост
# 431
Добро утро,момичета

Утрото е добро,когато сърцето пее, душата грее, а мислите се усмихват!
Нека и при вас е така!




Цитат
Ново от Аслъ
Любимата ни красавица за първи път сподели снимка с най-красивата фигура на бременна жена.



https://vk.com/aslienver_love?z=video-87501705_456241822%2F3f94eaa84b3674b020

Цитат
Любимият съпруг заведе Аслъ в Италия, за да отпразнува рождения й ден. Надписът на тортата е на  италиански  "Звезда на нашето семейство, ние те обичаме!"  

Аслъ написа: „Благодаря ви за всичко и всички в моя живот“











Има откъси от новия сериал "Последен Ден" с Еркан.
Сериалът е достъпен само за турски зрители...за сега.
Да се надяваме,че и ние ще можем да го гледаме скоро!
Видео от You Tube също не може да се качи...

https://www.youtube.com/shorts/DsHn-vQ7f90

https://vk.com/erkanpetekkayafan?z=video-58520450_456241109%2F39059527514554c281

Зад кадър от снимките на "Последен Ден"



От Айча




От Хатидже



Желая ви приятен ден
Виж целия пост
# 432
Здравейте,момичета! HugRevolving Hearts



Наминавам набързо да пусна пост...
Скрит текст:
Сутринта от 9 ч. имах час за ЯМР.Прибрах се да си почина.След малко отивам за резултатите...

Боби Hug,благодаря за новите снимки и инфо...Heart

Нямам време да търся други снимки за това повтарям тази...


Желая ви приятен ден! Flowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom
Виж целия пост
# 433
Здравейте момичета,
Злати, стискам палци резултатите да са добри....
Аслъ изглежда прекрасно....щастлива и усмихната....
Виж целия пост
# 434
Здравейте прекрасни
Бързам да ви се похваля - от 10 минути имам интернет. Най-после и аз съм като бял човек. Толкова много съм изпуснала като инфо и снимки! Имам още малко да освобождавам стаята, довечера ще идват да разглобяват и изнасят мебелите, затова довечера ще ви изчета и ще пиша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия