💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 13/

  • 58 240
  • 737
# 450
Току що от стори на Керем
Виж целия пост
# 451
На Керем май много му се иска да има семейство и деца ❤
Дано скоро да му се случи 🍀
Виж целия пост
# 452
Поредният туит, който Керем е харесал.
"Добро утро с перфектното бебе Бюрсин"!


Ако направим равносметка, виждаме, че основно Керем си харесва туитове с малки деца и бебета. Крайно време е някоя да го направи баща това момче.

Виж целия пост
# 453
Май вече е официално ?

Виж целия пост
# 454
Потвърдено и от Бирсен Алтунташ!

"Ханде Ерчел, която е във фаза на подписване с два чуждестранни сериала, след много години отново ще партнира на Бурак Дениз.
Неслихан Йесилюрт ще режисира сериала, който ще се излъчва по FOX, пише Ethem Özışık. (Бирсен Алунташ)"


Виж целия пост
# 455
Здравейте, момичета! Flowers Hibiscus

Вижте на какво попаднах (как прикачвате от Туитър? )
Продуцентът на „Шахмерана” снощи е постнал това (
Burak Sağyaşar

Малко странен ПР ход е избрал според мен, точно преди премиерата на предстоящия сериал, който излиза по Нетфликс, но явно прави всичко възможно да върнат Бурак Дениз в проекта с Ханде и да му изчисти имиджа. Дано да е това, а не да търсят изгода на гърба на Ханде и нейните фенове, защото се коментира, че отзвукът от снощи на „Шахмерана”  не се е получил, така както са очаквали и затова се е наложило това действие на продуцента.
То скоро ще се разбере.

А възможно ли е Бурак изобщо да не е махан, въпреки събитията покрай него? Да чакат да мине премиерата на сериала за Нетфликс и да ги обявят като новата дизи двойка? Бурак е харесал този туит между другото. Много евтин ПР, да пуска изведнъж продуцента туит от сериала с Ханде между промото на техния. Animal Monkey Face Да си го рекламират там и нашата да не я намесват. Наистина няма голям отзвук след фотосесията. Съмнява ме, че щяха да вземат Мерт на нея ако не беше нашумял покрай Рибарчето.

От Бирсен

Новият телевизионен проект на Ханде Ерчел беше въпрос на любопитство. Ерчел, която дълго време се срещаше със сериала на Tims&B "Чужденецът в мен" с кодовото име DKB, най-накрая взе своето решение и принципно се съгласи с новото име на сериала "Двама непознати".

От написаното излизa, че Ханде още не е подписала. Сменят сценария и името на сериала заради нея. Не съм очарована накъде отиват нещата, но не зависят от мен и ги приемам спокойно.



„Ще ме видите в много проекти тази година.“

Виж целия пост
# 456
Нека да мислим позитивно и да вярваме, че всичко е за добро.




Утре Гамзе навършва 31 години. Празнествата са започнали от днес.

Виж целия пост
# 457
То всичко много хубаво, но продуцентите и мениджърите май си вкараха автогол и прецакаха главната си героиня на очакваната премиера по Нетфликс. Sunglasses Вместо да изчакат сериала на Серенай и Бурак  - Şahmaran и феновете да говорят за него, в момента фокусът е изместен в посока бъдещият проект на Ханде.

За нас не е проблем, но е тъпо за феновете на Şahmaran и за Серенай. Много гадно я прецакаха, но да се сърди на шефовете си. То няма как да се мери с Ханде..... Sunglasses Wink

 След публикацията на Бирсен, Ханде влезе в тренда, малко по-късно и името на Бурак се появи. Него вече не го свързват с Şahmaran, а с проекта -  İkiYabancı и Ханде Ерчел.
#HandeErçel
6,252 Tweets
#KeremBürsin
5,039 Tweets
#BurakDeniz
2,863 Tweets

Дано и на Керем проектите излязат скоро, че да не ни е скучно Wink
Виж целия пост
# 458
Heart
Виж целия пост
# 459
Миси, откъде изкопа тази снимка на Керемчик. Много готин с цигарката. Ето го и голичък...
Как да не го харесва човек.



Виж целия пост
# 460
Тина, на въпроса как прикачваме от Туитър - добре си се справила като си копирала текста, който желаеш да споделиш. Следващият път можеш само да дадеш линк и към самия туит. Сега ти онагледявам с един случайно уловен:
Скрит текст:
Кликваш върху иконата за споделяне вдясно, после избираш  Копиране на връзка към туит и готово.

Ама че странен ПР ход, наистина 🤔

Слънце, за Чачо съм и аз, 😁макар да знам, че няма шанс... Навярно ще си даде почивка сега при няколко проекта един след друг.
Виж целия пост
# 461
Доброутро.
Приятен ден.


   
Виж целия пост
# 462
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден, изпълнен с много настроение и положителни емоции Wink

Gift Heart
Виж целия пост
# 463
Добро утро!

Маргарита, много ти благодаря! Flowers Bouquet

Нося ви новина Бомба:

Миналата седмица Неслихан Йесилюрт, която ще режисира сериала İkiYabancı, започна да следва Бурак Дениз и Ханде Ерчел. След събитията от последния ден и странния ПР, нещата май са се усложнили.

 Снощи режисьорът на сериала престана да следва Ханде.
Рускините пишат, че Ханде е не е съгласна някои хора да трупат рейтинг и да си правят ПР на неин гръб и им е поискала сметка.

Засега излиза само това, ако попадна на нещо друго ще ви го кача.
 Ако и вие разберете нещо ще споделите. Явно отново нищо не е сигурно за нищо в момента.
Виж целия пост
# 464
Добро утро Animal Bee


Ех, страхотен фотошоп. Heart Eyes

Гости, малко на патерици , но ... честит рожден ден, книжно другарче! Пожелавам ти много хубави моменти с хората, които обичаш! Никой не умира, докато има кой да го помни! Kissing Heart

По новата актуална тема за бъдещо партньорство с Бурак съм пас. Joy По - важен е сценарият, отколкото екранният партньор. Не ми харесва обаче тази реклама , която си правят с нейното име...рибата още в морето, а тиганът на котлона. Да видим какво ще стане след последните събития, сериалът започна от сега. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия