💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 , "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 13/

  • 58 240
  • 737
# 465
Добро утро, мили момичета, с тази "медена" целувка.



И както е казала Бамби, не вярвайте на нищо докато не го чуете от мен.

Виж целия пост
# 466
Flowers Cherry Blossom Честит Рожден Ден на Гамзе Flowers Cherry Blossom
Много здраве и семейно щастие ( .... и скоро да стане леля ... Stuck Out Tongue Winking Eye )

Едно поздравче Grinning

Виж целия пост
# 467
Здравейте! Grinning

С няколко дена закъснение...Stuck Out Tongue Winking Eye

От 12-15.01.2021 започват да се появяват снимки от сета на  28 еп на SCK /Сапанджа/.  
И прекрасните снимки на Ханде и езерото. Heart









На 16.01.2021, деня на излъчването на 27 еп, Ханде и Керем правят анонс с хаштага епизода.

https://twitter.com/i/status/1350459066993274882















И снимки на участващите в епизода: Grinning















Имало е страхотна атмосфера на сета! Grinning



Честит имен ден, Атанасовден, на именици и празнуващи. Balloon

Скрит текст:
"Дойде ли Атанасовден, идва и пролетта" - казват българите /в миналото по стария календар Атанасовден се е чествал в края на януари/. В народните представи Свети Атанасий господства над зимните студове, над снеговете и ледовете. Легендата разказва как Атанасий, облечен с копринена риза, отишъл в планината на бял кон и се провикнал: "Иди си, зимо, идвай, пролет".  

На Атанасовден земята се обръща към лятото и времето започва да се затопля. Затова и другото му име е Среди зима – след този ден зимата си тръгва. Свети Атанас управлява зимните снегове. На своя празник той се качва на бял кон и казва на зимата да си тръгва. След това докосва главата си до земята и така тя започва да се затопля. В много части на България хората излизат по изгрев, за да посрещнат новото слънце, а с него и пролетта. Това трябва да стане на висок хълм, за да са възможно най-близо до небесното светило. За да се стопли земята и времето, вечерта на Атанасовден се палят големи огньове. Най-смелите ги прескачат за здраве.

Трапезата на Атанасовден вкючва ястия със зеле. Освен тях на масата се слагат баница със сирене, орехи и мед.
 
Виж целия пост
# 468
Flowers Herb Хубав ден, момичета!
Вятъра е ураганен, а времето не е насебе си.../не типично/.
Та така и в мислите ми...
Рождения ден на Гамзе. Да е честита обичана и обичаща и много, много силна и позитивна.

Противоречиви чувства...
В тези очи не трябва да има сълзи!

Така е много, много по-добре!

Любовта на сестрите... Ерчел.

Често се питам любовта може ли да наранява ...?
Виж целия пост
# 469
Днес сестрата на Ханде има рожден ден. Нека бъде здрава, много силна , за да има сили и време да се радва на своето прекрасно семейство и на нейното малко, слънчево диамантче Мави.
Поздравленията не спират. Най-скъпите от тях са на нейното съкровище Мави,  на любимият й мъж Джанер и разбира се на по-малката й сестра Ханде. Те са нейното семейство.





" Няма по-щастлив човек от мен в света!
Моята по-голяма сестра! Честит рожден ден, небе мое "




„Нека имаме много щастливи и здрави години, в които да се прегръщаме силно във всеки момент от живота ни. Честит рожден ден, радвам се, че те имам в живота ми. Обичам те толкова много."

Виж целия пост
# 470
Здравейте, момичета! Gift Heart

Няма са повтарям за нежеланието си Бурак и Ханде да работят заедно.
Както го прецени Ханде, така ще стане. Въпреки това отследването на режисьорката поставя голяма въпросителна.
Ендер Михлар, който режисира само един епизод от Вратата, не отследва главните актьори, дори напротив - харесваше техни снимки от продукцията. Flowers Hibiscus
Все пак ще кажа нещо друго - нали имената на Бурак и Серенай според много трябваше да говорят сами за себе си. Grin
Изведнъж се оказа, че е необходима мощна рекламна кампания от списания и шоу участия. Изведнъж се оказа, че Мерт Рамазан, на който никой не му знаеше името до преди три месеца, изведнъж стана необходим и чак се снима с главната двойка от сериала си. Черешката на тортата обаче беше Бездарната Ханде, чието име беше достатъчно, за да разбуни духовете и трендовете. Продуцентът на Шахмеран, който е и продуцент на Двама Непознати, много добре знаеше какво ще предизвика, когато публикува клипче от сериала Любовта не разбира от думи, тагвайки всеобщите любимци ХанБур. Новината на Бирсен, която е копие на последните новини за Ханде и сама по себе си не казва нищо конкретно, също отвлече вниманието на публиката в друга посока от минималните легални проблеми с Нилпери, които така неудобно се изсипаха в навечерието на премиерата на Шахмеран. Ханде свърши прекрасна работа още преди да е стъпала на снимачната площадка, но какво получи в замяна? Критиките на хората и ... май няма и, защото дотук виждам само даването и то без нейното знание.
Аз казах в началото, че натискът от страна на продуцентите и на бъдещия й сериален партньор имат замисъл, но екранната химия от преди 8 години била най-важната Nerd

Съжалавям как звучи написаното по-нагоре, но за съжаление така ги чувствам и аз нещата.

Днес рожден ден празнува един от най-важните хора в живота на Ханде, а именно нейната по-голяма сестра Гамзе. Нека да бъде здрава, да се обича все така силно с Джанер и да вижда как малката Мави расте в здраве и радост. Нека винаги бъде тази всеотдайна и силна майка, любяща съпруга и незаменима сестра.




Хубава вечер от мен Flowers HibiscusGift Heart
Виж целия пост
# 471
Гери, спокойно си изказвай мнението, както го чувстваш. Затова е тази тема. Всеки да си каже, какво мисли. Много истина има в това, което си написала. Опитват се да направят реклама за сметка на Ханде. Ще видим каква ще е нейната реакция. Тя не е толкова наивна, колкото някои си мислят. Не спори, не се кара, но тихомълком си върви в начертаната от нея посока. Вярвам, че ще вземе най-правилното за нея решение. Спомням си, как всички искахме тя да се отърве от нейната мениджърка Дамла. Когато изтече договорът й с агенцията, Ханде за огромна изненада го поднови. Доста от утвърдените актриси като Демет се преместиха в друга агенция. Предполагам, че си е направила правилно сметките. Каквото и да реши аз ще си я подкрепям. По-важното е да избере подходящ за нея сценарий.
Сега нещо хубаво за Керем. TvKusu е публикувал следното за него.



Цитат
Ейййй какво чух!
Скъпи, ще кажете, че април ще дойде скоро.
2023 може да е най-звездната година на Керем Бюрсин.
Очакват ви Бурсински дни, от които ще се наситите да гледате.

Какви проекти, какви проекти,  много добри проекти.
Керем ще направи фурор.
Виж целия пост
# 472
В крайна сметка, каквото и да напиша тук, Ханде знае най-добре за себе си. Green Heart

С нетърпение очаквам изненадите и от Керем.

Междувременно партито е в разгара си.

Гамзе е прекрасна Flowers Hibiscus

Виж целия пост
# 473
Добър вечер! Flowers Hibiscus

Сестри Ерчел, нека са винаги така сплотени!

Виж целия пост
# 474



Водя и аз сестри Ерчел. Личи си колко се обичат и подкрепят - и занапред да продължават така.
Тортата между другото е впечатляваща 😊😘
Виж целия пост
# 475
Купонът по повод рожденият ден на Гамзе е на макс.



Какво ли си е пожелала Ханде?



Това са вътрешните стълби в розовата къща на Ханде. Следите остават. Така е, когато някои мъже си оставят ризата, където им падне. Добре, че Ханде има много съобразителни приятелки. И това, ако не е нарочно...  




Керем определено харесва американско каре, тип уестърн.

Виж целия пост
# 476
Нова снимка от тази вечер


Линде, имаме и друг кандидат за собственик на ризата Joy
Виж целия пост
# 477
Поли, надали!  Джанер няма да се съблича  в дома на Ханде . Даже и тениската е свалена. А още по-малко приятелката на Ханде ще вземе да я снима нарочно. Всички са убедени, че това е Shirt TheBursin 1000X1000.  Цвета на ризата на Джанер е черно-бяла. Тази на Керем е бежова. Ризата, която виси на стълбите също е бежова.

Чудесна асоциация!

Виж целия пост
# 478
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Пожелавам ви един страхотен ден, изпълнен с много настроение и усмивки Wink

Gift Heart
Виж целия пост
# 479
Здравейте! Grinning

Казват, че времето винаги поставя нещата и хората там, където трябва да бъдат...
Животът е въпрос и как го живеем е нашият отговор.
/от нета/ Sunglasses


19.01.2022 реклама на BMW 4 Series Gran Coupe




















И  "Зад кадър" Stuck Out Tongue Winking Eye



Скрит текст:













Лек и спокоен ден ви желая! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия